Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

co do artykułu na Media 2 to chciałbym tylko zaznaczyć że nie jest on oparty na jakiś oficjalnych informacjach od MM czy NC+ tylko na info z takich forum jak między innymi to, także myśle że coś tam jeszcze teoretycznie może sie zmienić (choć nie bardzo w to wierzę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli canal plus nie wymusi w jakiś sposób na MM udostępniania całej paczki to MM nieszybko sama to zrobi... za dużo zaangażowania musieli by wykazać, zmiany umów z abonentami itp. Każdy kto korzysta z ich usług to wie jak to w jest. Miesiąc po przedłużeniu mojej umowy weszła cała paczka HBO HD i za żadne skarby nie mogę ich dołączyć, bo brałem paczkę HBO SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy obiektywni! Każdy z nas ma podpisane umowy na pakiet Canal+ w skład którego wszyscy wiemy jakie kanały wchodziły i ile gwarantuje ich firma Multimedia. Nikt nas nie zapewniał, że dostaniemy nagle Platynę i będziemy płacić tyle samo - taka jest prawda i nikt nie może temu zaprzeczyć.

Inna sprawa że skoro NC+ wprowadza zmiany w swojej ofercie to powinien zadbać o to aby każdy ich klient (kupując C+ w MM jesteśmy ich klientami!) miał dostęp do ich nowej oferty. To co się dzieje po fuzji C+ z N-ką przechodzi ludzkie pojęcie.

Będę się śmiał jak MM całkowicie zrezygnuje z Canal+ :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netia

Ponieważ nie wszystkie kwestie formalne zostały jeszcze dopięte, szczegóły nowej oferty z kanałami premium nc+ przedstawimy za kilka tygodni. Nie jest jednak tajemnicą, że nowy podmiot (nc+) sprzedaje innym dostawcom płatnej TV trzy nowe paczki (Silver, Gold, Platinium), w których jest od 2 do 6 kanałów premium z plusem.. My w Netii - do czasu dopełnienia wszystkich formalności i wprowadzenia nowej oferty (ofert) do systemów, zdecydowaliśmy się włączyć wszystkim naszym klientom, posiadającym jakikolwiek rodzaj paczki Canal+, wszystkie 6 nowych kanałów premium Cyfra+ Platinium (Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+, Canal+ Sport). Nowe kanały będą dostępne w dotychczasowych cenach do końca maja 2013 roku

 

Nie można było tak w MM???? Niby początkowo mówili, że u nas też będzie dostęp do 31.05 ale jak widać coś im w rozmowach nie poszło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michelis a gdzie było oficjalne info ze u nas też tak będzie? Wszyscy tak myśleliśmy ale dostaliśmy wiadomo co i gdzie....

 

No oficjalnej informacji nie było ale ktoś pisał, że to otwarte okno będzie do 31.05 - podobnie jest w innych sieciach (zamiast otwartego okna, Ci co mają paczkę C+ do 31.05 dostają Platynę), więc taka strategia była stosowana przez NC+, pytanie dlaczego nie doszli do porozumienia z MM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest [beep]ony skandal.Ja się sam sobie dziwię że jestem zdziwiony zaistniałą sytuacją bo to przecież jest "nasza,kochana,swojska" Multimedia.Jak można mieć aż tak mocno w [beep]ie swoich abonentów ? Po numerze z TVP1HD,TVP2HD teraz mamy akcję z C+.Jak to do [beep]y jasnej jest że wszyscy się potrafią dogadać tylko te [beep]o nie ?! Zaraz uderzam na FB i poproszę o nagłośnienie sprawy tego gościa z Anty NC+.Jestem przekonany że bankowo się zgodzi bo tak jak w tamtym przypadku tu chodzi o dobro oszukanego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamian za brakujące kanały z paczki Canal+ abonenci sieci Multimedia powinni dostać dostęp do kanału Novela TV.Bo jak powszechnie wiadomo abonenci MM wprost "uwielbiają" telenowele :D

 

... no bo to co nam funduje za każdym razem nasza kochana Multimedia jest jedną wielką telenowelą .... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony co zrobimy jak nawet się dogadają ale cen będą takie jak u innych?

Silver 29zł, Gold 39zł, Platinium 49zł a może i nawet 59zł? Ja nie dam rady płacić 49zł za Canal+ Sport :/

Do czego to doszło, żeby jedna platforma miała prawa do wszystkich najważniejszych transmisji sportowych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...