Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem ponownie, tym razem miła Pani powiedziała, że przed minutą dostali informację.

W MM w miejsce C+ Gol włączyła po prostu C+ Family 2. Zapytałem co z możliwością zakupu któregoś z nowych pakietów C+? Odpowiedziała że niestety ale nie będzie ich w ofercie - brak porozumienia między MM a C+.

No bez jaj!!! Wszystkie duże kablówki sie dogadały a jedna jedyna MM nie ! Czekam na koniec umowy i rezygnuje z usług tej pseudo firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM pewnie czeka aż UOKiK karę dowali NC+, wtedy pewnie się dogadają :lol2:

 

Chyba ich [beep] kurde mecze polskiej ligi są na canal family ma ktoś telefon do rzecznika konsumentów?

 

:lol2: a co Ci rzecznik zrobi? Obudź się, jaką masz umowę podpisaną? Gdzie masz w umowie, że powinieneś mieć wszystkie kanały z nowych paczek jakie daje NC+? :D Lądujemy kolego a nie bujamy w obłokach! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnie się na usta cytat z pewnej polskiej komedii: " No nie! Normalnie kur*a, no Nie! Boże, czy Ty to widzisz!?". Przecież to jest kabaret jakich mało... Teraz zniknęła oferta DTV na stronie MM. Niech ta Korea Płn walnie jakąś bombkę na siedzibę tych [beep]ów... żal [beep]ę ściska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie oprócz pierwszego piątkowego przynajmniej w tej i następnej kolejce

Tak tylko narazie wszystkie mecze ekstraklasy przenieśli do C+ famili, którego nie mamy, i to mnie k....a denerwuje. Oczywiście wszyscy inni mają ten podstawowy kanał tylko nie MM.

Jeśli faktycznie jest tak jak mówicie to... ja generalnie nie mam pretensji. Mnie najbardziej interesował program Canal + Sport i dotychczasowa cena. Skoro to zostało to przynajmniej dla mnie jest ok.

Masz rację tylko ta ekstraklasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie teraz myślę, że NC+ musi być również wkurzone, bo Ci co mają teraz Canal+ w MM w promocji za 33zł razem z HD mają dostęp do nawet sporej ilości ich kanałów a przede wszystkim do Canal+ Sport :D NC+ zależało na tym, żeby ludzie brali Platinium gdzie jest Canal+ Sport za 49zł (taka jest cena w promocji).

Czuję że to jest chwilowe i NC+ w końcu dogada się z MM 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się :D Jednak konsultantka mówiła prawdę, brak porozumienia! :D

http://media2.pl/media/101735-Problemy-z-nowym-Canalplus-w-niektorych-kablowkach-wybrakowane-pakiety.html

 

Czy wszystko udało się dopiąć do końca? Raczej nie. Abonenci sieci Multimedia Polska, zamiast sześciu nowych kanałów Canal+, otrzymali dostęp tylko do czterech (Canal+, Canal+ Film, Canal+ Family 2 oraz Canal+ Sport). Dodatkowo sprzedaż paczki Canal+ prowadzona jest na starych zasadach. Taki stan rzeczy, jak tłumaczy klientom operator, jest wynikiem braku porozumienia z nadawcą.

 

Dodatkowo UPC Polska nie poinformowało jeszcze o wprowadzeniu do oferty nowych pakietów Canal+, co może świadczyć o tym, że operator także nie ma nowej umowy z Canal+.

 

Może NC+ wiedząc że Ci dwaj mają najwięcej klientów chcieli więcej szmalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dobrze że nie lecą na "ence" Jeśli by byli tacy komentatorzy jak przy ostatnim meczu FCB z PSG w lidze mistrzów to o matko huto.

jak dla mnie to z komentatorów enki pan Kalinowski potrafił zepsuć każde widowisko... a co do mm to prawodpodobie pozwlekają sobie jeszcze do końca obecnej umowy z canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...