Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie MM pojawił się za to extra komunikat o Novela TV w ofercie . A piszą tam min. że : "Z naszych wewnętrznych badań wynika niezmiennie, że abonenci lubią telenowele, więc zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie programowej nie zabrakło tego typu seriali. I kolejna dobra wiadomość – ustaliliśmy z dystrybutorem, że niektóre z nich będą emitowane od pierwszego odcinka tak, aby widzowie mogli zapoznać się z bohaterami oraz wciągnąć się w ich historie – mówi Edyta Bukowska, Dyrektor Departamentu Progammingu Multimedia Polska." :D Proponuje dodać do pakietu także kanał Benny Hill TV i umieścić w nim panią Edytę Bukowską (w prime time) . :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zatem wszystko jasne odnośnie reakcji Multimediów na nowy Canal+. Dzwoniłem właśnie na infolinię. Sprawa wygląda następująco:

pakiet Silver (Canal+ Family HD, Canal+ Family 2 HD) kosztuje 49 zł miesięcznie

pakiet Gold czyli Silver dodać Canal+ Film i Canal+ Film2 kosztuje 59 zł miesięcznie

pakiet Platinum czyli Gold i Silver dodać Canal+ Sport HD i Canal+ HD kosztuje 69 zł miesięcznie.

To powyżej umowy na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Oprócz tego za 49 zł można wziąć pakiet Platinum na umowę roczną.

i na koniec najciekawsze! Multimedia odważyła się stworzyć tak zwane otwarte okna, czyli wszystkie trzy pakiety będą za darmo od 5 kwietnia do 31 maja włącznie, po to by się przyjrzeć nowym programom. Co myślicie o działaniu MM wobec nowych programów Canalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie jestem po rozmowie z sympatyczną panią z BOA. Dowiedziałem się, że dla abonentów posiadających aktualnie w promocji pakiet Canal + i Canal + HD "PRAWDOPODOBNIE" cena za pakiet się nie zmieni. Do końca promocji będzie obowiązywała stara cena. Podkreślam jednak słowo PRAWDOPODOBNIE. Niestety nie wie jakim kanałem zostanie zastąpiony Canal + GOL. Wszystko miało się wyjaśnić w pierwszym tygodniu kwietnia, ale jak do tej pory sami nic nie wiedzą.

Przyznam szczerze, że takie rozwiązanie by mi pasowało, ponieważ umowę mam do końca roku.

Jak będzie w rzeczywistości czas pokaże.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skończy się otwarte okno NC+ Platinium to Ci co mają obecnie C+ i nie przejdą do Silvera, Golda lub Platyny będą mieli:

Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2.

Jak ktoś ma dodatkowo pakiet Canal+ HD to będzie miał jeszcze: Canal+ Family HD, Canal+ Family 2 HD.

Nie będzie dostępu do Canal+ HD oraz Canal+ Sport HD - te kanały tylko w Platynie.

Na infolinii jeszcze podkreślają, że do końca tego tygodnia będzie ostateczna decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie dostępu do Canal+ HD oraz Canal+ Sport HD - te kanały tylko w Platynie.

 

Jeśli to okaże się prawdą to zwyczajnie lipa.

 

Mieszkam w mieście, gdzie nie ma za bardzo alternatywy dla Multimedii. Przedłużając umowę w grudniu zostałem tak jakby postawiony pod ścianą. Albo zostaję przy tym co mam i płacę jak za zboże bo bez promocji albo biorę nową promocję z dodatkowym pakietem Canal + i Canal + HD (w skład, którego wchodzić miały Canal + , Canal + Film, Canal + Sport, Canal + GOL, Canal + Film HD, Canal + Sport HD) za nieco mniejszą kasę (nadal jednak większą niż poprzednio i sporo większą niż nowy abonent). Umowę przedłużyłem, głównie ze względu na obecność na tych kanałach Speedway Grand Prix i Ligii hiszpańskiej. Ja ze swojej części umowy wywiązuję się w 100%. Tego samego oczekuję od drugiej strony. I jako abonenta w zasadzie nie powinno obchodzić mnie jak Multimedia dogada się z "właścicielami" konkretnych kanałów. O ile skłonny jestem zrozumieć brak kanału Canal + GOL ponieważ ten znika całkowicie (nie mniej jednak oczekuję czegoś podobnego w zamian) to nie akceptuję utraty kanału Canal + Sport HD ponieważ on istnieć będzie nadal. Co mnie obchodzi, że Multimedia musi płacić za te kanały więcej ich właścicielom? Czy jak nc+ zrobi promocję i da Multimedii prezent np: wszystkie te kanały za darmo to czy ja dostanę od Multimedii taki sam prezent? Z całą pewnością nie. Dlatego wszelkie dla mnie niekorzystne zmiany operator może mi zaproponować w grudniu kiedy to kończy mi się umowa. Zdaję sobie sprawę, że to moje pobożne życzenia, bo zaraz się wykpią tym, że umowę podpisałem na pakiet a nie na konkretny kanał. Tyle, że:

wg regulaminu, który otrzymałem od operatora przy podpisywaniu umowy:

 

Regulamin promocji 2012/607 "Pakiet Canal+ i C+ HD w MMP" prowadzonej przez Multimedia Polska S.A. z siedzibą w Gdyni

 

§1, pkt. 5

"Operator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji, jeśli z przyczyn technicznych nie będzie miał możliwości podłączenia nowych Uczestników lub świadczenia usługi objętej Promocją. Zakończenie promocji nie wpływa na prawa nabyte przez Uczestników Promocji w okresie jej trwania."

 

W związku z tym, że w dniu podpisywania umowy/aneksu w skład pakietu Canal + i Canal + HD wchodziły kanały Canal + , Canal + Film, Canal + Sport, Canal + GOL, Canal + Film HD, Canal + Sport HD oczekuję od operatora wywiązania się ze swojej części umowy również w 100%.

 

Trochę się rozpisałem :)

Mam jednak nadzieję, że jednak nic się nie zmieni i do końca umowy zostanę z tym co mam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator jakim jest MM gwarantuje Ci ilość kanałów, była już o tym mowa wielokrotnie.

W pakiecie Canal+ gwarantują 4 kanały i tyle ich będziesz miał, w pakiecie Canal+ HD gwarantują 2 kanały i tyle będziesz ich miał. MM od dawna ma w cenniku informację o gwarantowanej ilości kanałów, nie zapoznałeś się z nią a na forum ostrzegano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja jest czy jej nie ma zwyczajnie śmierdzi nadużyciem. Dzięki takiemu zapisowi MM może mi wymienić kanały z pakietu na np stworzone kanały Cyfra + reklama HD itp na których lecą same reklamy, lub Cyfra + Ezo TV z wróżbitą Andrzejem przez cały dzień i wszystko ok. W końcu liczba kanałów się zgadza prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak może zrobić, chory zapis ale stosują go od kilku lat i już pokazali, że wycofanie kanału np. Nsport nie jest dla nich problemem.

To samo zaczyna robić NC+, nie gwarantują np. Eurosport HD i Eurosport 2 HD z tego co czytałem.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/28 ... tformie-nc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie zatem dymanie klienta. Nie mniej jednak w razie ewentualnej "kłótni" nie omieszkam powołać się na pkt 5 regulaminu, który od nich otrzymałem. Wg mnie skoro zakończenie promocji nie może wpłynąć na prawa przeze mnie nabyte w trakcie podpisywania promocji to ma to dotyczyć wszystkich praw a nie tylko wybranych i tych korzystnych dla operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że mnie nie chodzi o zerwanie umowy. Tam gdzie mieszkam nie mam właściwie żadnej alternatywy. Bo co mogę wybrać? Jeszcze droższą ofertę nc+? Czy ofertę Polsatu Cyfrowego z piłkarską ligą holenderska i formułą 1? Generalnie lipa.

 

Jedna fuzja [beep]ych operatorów C+ i N a do góry nogami staje właściwie cały rynek telewizyjny. To jest jakaś masakra. Na chwilę obecną jednak to wszystko jest gdybanie. Jak będzie w rzeczywistości czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ ma prawa do najlepszych lig piłkarskich świata, NBA, LM, LE - mają jednym słowem MONOPOL! Nikt im nic nie może zrobić, bo to są rozgrywki za które trzeba bulić, żaden urząd nie pomoże w zmniejszeniu kasy jaką sobie wołają za swoje pakiety. Zmienić mogą jedynie klienci, którzy pokażą im środkowy palec - zawsze można przerzucić się na transmisje online :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w umowie nie ma wzmianki na temat liczby kanałów, które znajdują się w ofercie. Umowa jest na "cyfrowy Canal+". W umowie nie ma wzmianki na temat gwarantowanej liczby kanałów, więc co nas obchodzi zapis na siedemnastej stronie w ich dokumentach na stronie internetowej, że takie coś jest. PRzecież WSZYSTKIE warunki muszą być opisane w umowie, a tam nie ma na ten temat wzmianki. Po [beep]ę mi C+ Family i 2, oraz Film i 2, jeśli nie będę miał dostępu do kanałów C+HD oraz C+Sport HD? A przecież pierwotnie były 2 kanały sportowe... Coś tu jest nie halo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdzę że nie mają możliwości technicznych, może w kilku miastach mogliby puścić kolejne kanały w HD a reszta w SD.

Wywalanie kanałów z analogu idzie im jak krew z nosa.

Widzę że kolega jackie z Częstochowy jest, macie już dostęp do wszystkich pakietów jakie oferuje MM? Pamiętam że MM modernizowała sieć w tym mieście i mieli dać pełną ofertę, włącznie z HBO, Adult, Sport Extra HD, Dzieci, VOD itd.

 

To od jutra (05.04) włączają wszystkim paczkę C+ za darmo do 31 maja? Ktoś napisał taką informację. Kiedy w ogóle oni dadzą jakaś oficjalne info. Wszystkie inne kablówki już właściwie podały. Ach ta MM...

Tak mówili wczoraj na infolinii ale miła Pani dodała, że to nie jest jeszcze zatwierdzone, sami czekali na ostateczne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam dostępu do wszystkich pakietów. :/

Nie mogę wziąść nadal HBO czy pakietu dla dzieci czy filmowego. A jak wchodzę w VOD to jakiś error wyskakuje. Na dodatek od nowego roku same problemy z tą Mulitmedią-Południe. Przychodzą złe faktury, tzn źle naliczają ceny i jeszcze jakieś powiadomienie, że mam oddać dekoder NDTV. :o Do tej pory miałem z kanałów C+ w HD tylko "Canal+ Film HD". A co do pakietu dla dorosłych, to są w nim kanały Blue Hustler, Hustler TV i Daring! TV. Nie wiem ile kosztuje ten pakiet ale od października cały czas mam go odkodowany.

A co do analogu to prawie nie zmieniło się tam nic, nadal jest nawet kanał informacyjny Stream'u :lol2:. Jedynie co się zmieniło to zastąpli Ale Kino+ kanałem TVP Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilości kanałów ilościami ale .... zabranie canal+ i canal+sport wg mnie dokładnie podpada pod następujące stwierdzenie: "wątpliwości UOKiK wzbudziło dokonanie przez spółkę jednostronnej zmiany umów (ceny usługi oraz oferty programowej) zawartych na czas oznaczony ...".

 

NC+ za te praktyki ma już podobno postawione zarzuty przez UOKIK.

 

Sądzę, że jeśli spełni się scenariusz,o którym pisał ktoś wcześniej, to będzie można rozwiązać umowy bez problemu. Jeśli nie, to ślemy skargi do UOKIK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...