Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli cię się nie podoba ten kanał, to go nie oglądaj. Nikt Cię nie zmusza. Jeśli wolisz powtórkowe kanały typu AXN-y, CBS-y, to proszę bardzo. Ileż razy można oglądać te same amerykańskie seriale w kółko? W dodatku tych tytułów jest pełno także na innych stacjach. Natomiast, kanał stricte telenowelowy jest tylko jeden i jest nim właśnie Novela TV. Bardzo dobry ruch Multimedia Polska.

 

Wielu fanów telenowel jaki widzów byłej Zone Romantica z pewnością ucieszyło dodanie Novela TV do oferty Multimedia. Wbrew temu co myślisz, jest to bardzo wartościowy kanał. Emitują wiele premierowych telenowel latynoskich, których po zniknięciu ZR jest w Polsce jak na lekarstwo. Taki kanał jest jak najbardziej w Polsce potrzebny. Jest pełno stacji muzycznych, dziecięcych, dlaczego wg Ciebie mam nie być Novela TV? Który na dodatek jest niestety, jedynym na polskim rynku kanałem telenowelowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi fanie Novela TV i temu podobnych kanałów telewizyjnych.O gustach się nie rozmawia,natomiast o kanałach tak.Mimo wszystko wolę po raz sety obejrzeć powtórkę takich seriali jak"X files,Ranczo,Homland itp etc"niż śledzić jakże porywającą,dramatyczną i biegnącą w niezwykle szybkim tempie akcję w Otchłani namiętności ,gdzie Alfonsina obiecuje Florenci ,że wydostanie jej ojca z więzienia gdy tylko zajdzie w ciężę z jej synem lub Triumfu miłości ,gdzie Max musi udowodnić że,Jimena jest chora psychicznie.Zatem moje zdanie jest stanowcze "Ten kanał olewam ciepłym moczem",z uwagi na fakt że żaden normalnie egzystujący mężczyzna nie ma w sygnaturze :Twój świat lation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się uczepiliście tego kanału Novela.tv :P Dajcie spokój, jeden lubi córkę - drugi teściową ;) Jak chłopak lubi oglądać telenowele, to niech ogląda, my nie musimy. Chociaż sam byłem kiedyś fanem Esmeraldy :P Lepiej zająć się ważniejszymi sprawami, takimi jak C+. Mam nadzieję, że się doczekamy dzisiaj informacji na ten temat. Chyba, że dadzą późno info, żeby były problemy z wypowiedzeniami umów. Ale to tylko taka mała teoria spiskowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wie że mm to wielki żart:)Tak jak napisał kolega "Sky" to już nie jest śmieszne .Tak na marginesie mm cały czas chwali się że jest druga co do wielkości kablówką w naszym karaju to dlaczego nie mają swojego fan page na Facebooku do kontaktu z abonentami.Nawet tutaj na forum inne duże kablówka mają swoich ludzi do kontaktu z abonentami tylko u nas jest cisza lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już nie są żarty bo mamy 2 kwietnia a o nowej ofercie C+ w MM nadal cisza.W każdej innej kablówce już wszystko jest jasne a tu pomimo tego że w zasadzie zostały 2 dni nadal nic nie wiemy.

Nie ma co narzekać,oby chociaż 5.04 coś z siebie wydusili bo znając życie i z tym może być ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników mm mam pytanie jak do tej pory kształtowały się ceny za paczkę sportową Canal+, obecnie dla nowych abonentów przy umowie na 24 m paczka MaxBox wychodzi 51 zł. Utargowałem też multiroma na cały ewentualny okres umowy gratis.

Jak jakość odbieranych kanałów?. Cenowo wychodzi podbnie jak Cyfrowy Polsat.. szukam..oczywiście alternatywy dla NC+.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odbyłem rozmowę na infolinii i wiadomością o zmianie listy programowej od 05.04 zszokowałem konsultanta bo on o niczym nie wiedział.Chciałem się dowiedzieć jak teraz będzie to wyglądało cenowo ale nie dowiedziałem się niczego bo wychodzi na to że my wiemy więcej od nich samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...