Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się obawiam co się stanie z paczką Canal+ 5 kwietnia u multimedii mam C+,C+Film,C+Sport,C+Gol,C+Film HD I C+Sport HD,skoro C+Gol ma zniknąć to powinniśmy dostać w zamian C+Family i ceny zmienić nie powinni,ale i tak nic z tego nie rozumiem na ich stronie nic nie piszą nie wiem co to będzie,a mając pakiet Canal+ spodziewałem się więcej filmów a tymczasem widzę same powtórki powtórek,podobnie jest z pakietem HBO ale tu ciut lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, mam podobne zdanie co danielpes5. Jeśli zmienią cenę to wypowiadam umowę na 100%. Ale nie idę do CP - jeśli mam płacić podobną kasę co w MM Polsatowi za jakby nie patrzeć tylko Polsat Sport i Polsat Sport Extra, to wolę iść do nc+ i mieć żużel oraz najlepsze ligi świata za tą samą lub ciut wyższą cenę. I tak będzie się to bardziej opłacało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Canał+Sport bez wszystkich meczów Ekstraklasy stanie się wybrakowanym półwartościowym produktem ,za który trzeba jeszcze podwójnie płacić :D Akcja zapełnijmy stadiony piłkarskie kibicami,nabiera tu nowego znaczenia :D Bo żeby obejrzeć mecz trzeba będzie iść po prostu na stadion. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ na kablówkach też będzie żerował:

 

Sieć Vectra jest pierwszych z dużych operatorów, który rozpoczął sprzedaż Canal+ w nowych pakietach. Operator przygotował także promocję dla swoich abonentów w ramach której, przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy, pakiety oferowane są w promocyjnych cenach: Canal+ Silver - 29,90 zł (zamiast 49 zł), Canal+ Gold - 39,90 zł (zamiast 69 zł) oraz Canal+ Platinum - 49,90 zł (zamiast 89 zł).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad zakupem Multimedii. W zasadzie mógłby to być pakiet z internetem. Jaka jest różnica miedzy tą DTV a IPTV? Czy w biorąc w pakiecie mogę wziąć tą IPTV z internetem? Bo na stronie wychodzi, że internet jest tylko w któryś z Box-ów w pakiecie. Jak to się lepiej opłaca? Może ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś...wiszę Ci piwo : ) Bez Canal+ nie widzę sensu trzymania całego pakietu MM.I tak płacę jak za zboże. Ale myślę że jednak dla obecnych abonentów Canal+, MM utrzyma obecną cenę. Jeśli będzie inaczej,to MM udowodni ponad wszelką wątpliwość że jest żałosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...