Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nie ma żadnych informacji. W MM powiedzieli mi, że na bieżąco będą informować. Pytanie do Was: Jeśli zmienią cenę pakietu C+, to będzie można zerwać umowę na całe DTV?

 

Update: Wszystkie zmiany wchodzą od 5 kwietnia! Do 4 kwietnia paczka C+ pozostaje bez zmian. 5 kwietnia wszystko się okaże. Info - pewne 100% - ze strony nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/101455-Nowy-Canalplus-rozdzielony-na-pakiety.-W-ncplus-i-w-sieciach-kablowych.html

 

Do tej pory Canal+ w Polsce oferowany był jako jeden pakiet na platformie Cyfra+ oraz w sieciach kablowych. Wprowadzenie platformy nc+ przynosi także zmianę w sprzedaży, rozdzielając Canal+ na trzy pakiety:

• Canal+ Silver: Canal+ Family, Canal+ Family 2

• Canal+ Gold: Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2

• Canal+ Platinum: Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+, Canal+ Sport

 

Powyższa pakietyzacja będzie stosowana w sprzedaży Canal+ za pośrednictwem nowej platformy nc+ oraz w sieciach kablowych. O cenach i zmianach w sprzedaży Canal+ operatorzy będą informować w osobnych komunikatach. Mamy jednak dobra informację - niektórzy operatorzy kablowi informują, że obecni abonenci Canal+ (korzystający z ofert promocyjnych) będą korzystali z pakietu Canal+ na dotychczasowych warunkach.

 

No to teraz strzelamy z cenami, w promocji pewnie będzie:

Silver - 29zł

Gold - 39zł

Platinum - 49zł

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z góry przepraszam za małą dygresje, ale mam pytanko. Przeczytałem gdzieś (chyba nawet w tym dziale xd), że MM udostępnia kanały DVB-T za free w kablu. I stąd moje pyatnie, czy ktoś z was próbował odbierać to w Toruniu ? To w ogole działa, czy kolejna ściema MM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło cofnąć stronę, lub przewinąć do góry ;] Nic nie wiadomo, ale pojawiły się nieoficjalne cenniki:

 

1. Canal + Silver - 40 zł (Family, Family 2)

2. Canal + Gold - 55 zł (Family, Family 2, Film, Film 2)

3. Canal + Platinum - 70 zł (!!!!!!) (całość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to zależy co wolisz oglądać sport czy filmy. Jak filmy to możesz wziąść ten pakiet w nc+ za 80 zł albo za 100 zł jak chcesz coś więcej niż kino familijne. A jak interesuje cię sport to gorzej bo musisz dać 120 zł...

Ja mam od października odkodowane do dzisiaj wszystkie kanały w tym erotyczne i ciekawy jestem czy będe miał dostęp w kwietniu do całej paczki w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...