Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Multimedia------temat rzeka...Mieszkam dość nisko nad poziomem Odry (15-20m) i analog odbiera u mnie bardzo przeciętnie. :D Więc coś w tym musi być :D A tak na poważnie widać że, za bardzo nikt o to nie dba. Zauważyłem że w DTV kanał Weeding TV nadaje tylko w.....po węgiersku....No i podobno w Łodzi do analogu wrzucili mux 1,mux 2 i mux 3 (przypis z forum hdtvpolska.pl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mogę powiedzieć już nieco więcej na temat zmian :)

Zapowiadają się konkretne zmiany jakich nie było dość długo. Mianowicie pojawi się nowa pakietyzacja, nowe pakiety, nowy cennik (będzie więcej i taniej!) zostanie zakończona sprzedaż TV Analogowej. ;)

 

Co do kanałów to wszystkie nieobecne kanały w DTV a obecne w Analogu zostaną przeniesione własnie z Analogu do DTV (obecnego DTV ponieważ wraz z zmianami będzie inna nazwa inna usługa)z nowości to możecie spodziewać TTV, Ale Kino+HD i nie kilkunastu innych ciekawych kanałów ;)

 

Aż szok że takie zmiany w MM ale jednak, chyba zdali sobie sprawę że czas się ogarnąć bo konkurencja wyprzedza :D

Już niedługo więcej info, a jak ktoś nie wierzy ze nadchodzą zmiany to z tego co wiem już zaczyna się promowanie zmian (pierwsza ulotka do rachunku już powinna być dołączona)

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem kolego "patro", ale jak na razie nie powiedziałeś nic więcej, niż było to podane w mediach. To, że wycofują się z tv analogowej można było przeczytać jakiś czas temu. O wyrównaniu pakietów też. Co do cen, to też nie wydaje mi się, że będzie taniej, bo będzie to dla nich nieopłacalne. To znaczy, zniknie pewnie opłata za analog, ale jakieś tam koszty dojda do DTV i się wyrówna. Reszta to domysły, żadnej ulotki nie przysłali. Mogę Ci z żalem wypomnieć, o tym, jak mówiłeś (chyba, że mylę osobę - to przepraszam), że będzie Canal + Weekend itp... Chciałbym, żebyś miał rację, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nowej oferty nie zostaną przeniesione wszystkie kanały z analogu jak ktoś tu wyżej pisał (może z czasem). Kilka jednak z analogu dojdzie np. TVP Info, TVN Meteo, TV Trwam, TV Polonia i kilka innych, ma być też Ale Kino+ HD (w pakiecie dodatkowym), NG Wilde HD. Nie będzie pakietu Sport HD, zostanie tylko Sport Extra HD.

Jeżeli nie zaczną usuwać z oferty analogowej kanałów to na dodawanie kolejnych w ofercie cyfrowej (głównie HD) nie będzie po prostu miejsca.

 

Liczyłem na TVN 24 HD i pozostałe z paczki TVN-u w HD, wy[beep]e zdublowanych kanałów, nie rozumiem po co trzymać National Geographic SD skoro jest w ofercie wersja HD, to zwykłe marnowanie pasma. Jak wprowadzają jakiś kanał HD, który jest już w wersji SD to powinni ten drugi usuwać! Polska to jednak dziki kraj klient za HD musi zapłacić dodatkowo, bo zazwyczaj w pakiecie premium jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówię, że nie będzie pakietu Sport HD to nie będzie :)

Dostępny będzie tylko Sport Extra HD z kanałami:

Eurosport HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport Extra, TVP Sport, Fightbox HD, Fight Klub.

 

Ja generalnie przejdę na tą NDTV, z analogu i tak nie korzystam, więc to że nie będą serwisować sygnału analogowego jeżeli ktoś posiada NDTV nie będzie dla mnie problemem. Mimo wszystko spodziewałem się lepszej oferty ale tak jak pisałem, muszą zacząć wywalać kanały z analogu, inaczej o dużej ilości kanałów HD możemy pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co trzymać National Geographic SD skoro jest w ofercie wersja HD, to zwykłe marnowanie pasma. Jak wprowadzają jakiś kanał HD, który jest już w wersji SD to powinni ten drugi usuwać! Polska to jednak dziki kraj klient za HD musi zapłacić dodatkowo, bo zazwyczaj w pakiecie premium jest.

W sumie jest 7 kanałów zdublowanych tzn. w jakości SD i HD. Dzięki czemu mogę się chwalić, że w standardowym pakiecie dostępna jest 100-tka kanałów, a nie 93. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...