Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@asdfg Ja posiadam Samsung UE32ES5500, jest to seria z 2012 roku. Posiadam dekoder z Multimedia, ale z ciekawości mam wyszukane kanały cyfrowe DVB-C w telewizorze i też ten problem zdublowanego EPG występuję. Nie wiem co może być tego przyczyną. Wydaje się, że jest to chyba przypadłość wszystkich telewizorów Samsung. Natomiast w DVB-T nie zauważyłem zdublowanego EPG i to jest w tym wszystkim najdziwniejsze.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w lokalnym BOK we Wrocławiu. Przy innym stanowisku był obsługiwany klient, do którego zadzwonili,

że będzie redukcja analogu i zaproponowali migrację do pakietu cyfrowego. Klient przyszedł właśnie migrować.

Skoro przyszedł teraz, to możliwe że ta redukcja nastąpi już z końcem listopada, ale to są tylko moje domysły.

Pani mu powiedziała na odchodne, że mając pakiet cyfrowy, nadal może korzystać z analogowego tzn. z tego co z niego pozostanie.

Jednak prawdopodobnie tylko do końca kwietnia, bo właśnie z końcem kwietnia jest planowane całkowite wyłączenie analogu we Wrocławiu. 

Powiedziała też, że wszystkim klientom analogu proponują migrację, a z tymi którzy się nie zdecydują do końca kwietnia, będą musieli całkiem rozwiązać umowy.

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś problemy techniczne z telewizją?

Od wczoraj coś się dzieje - brak Polsat Romans (nie żebym oglądał), dzisiaj Disney Channel i TNT.

Co dzień to co innego zniknie, za jakiś czas się pojawi, a za to inny zniknie - i to samo!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne: zrobiłem sobie lekkie przemeblowanie w pokoju, w którym mam neta i drugi TV (multiroom - moduł CAM). Ponieważ dotychczasowe kable są "niewymiarowe", chciałbym zrobić sobie nowe podpięcia i tu pytanie - czy z kabla dochodzącego do modemu mogę podpiąć rozgałęźnik (dokładnie to taki http://sklep.phusaturn.com.pl/rozgaleznik-1x2-teleste-dss2.html)i z niego puścić kabel do modemu i do TV z CAM? Żeby było łatwiej zrozumieć:

mm_1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...