Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie ekscytujcie się. Wzorem MM powiem "Jak tylko pojawi się taka możliwość poinformujemy naszych abonentów" Na fejsie ktoś zapytał o sprzeczność między teraźniejszą ofertą, a tą z dronem jeżeli chodzi o ilość kanałów HD i brak komentarza ze strony MM. Nabrali wody w usta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z racji tego, że jestem technologicznym laikiem zwracam się do Was z pytaniem.


 


Otóż, chciałbym sobie kupić jakiś modem, który pozwoliłby mi oglądać bezproblemowo telewizję z kablówki (cyfrową) również na laptopie. Czy jest taka możliwość? (Jestem z MM-Południe)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, "pełnej oferty" nie ma w miejscowościach: Bielsko-Biała, Bytom, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice :wink: , Gliwice, Jaworzno, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Libiąż, Radzionków, Sosnowiec, Trzebinia, Żory.  (MMP POŁUDNIE S.A.)

Zapewne takich miejsc jest sporo więcej, z tą różnicą, że pozostałe to "skanseny technologiczne". (z kilkoma kanałami HD w ofercie).

Domniemywam, że miasta powołane powyżej w niedalekiej przyszłości doczekają się "pełnej oferty". (zapewne identyczna zawartość kanałowa - 179/45 HD).

Z resztą będzie nie ciekawie...

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby osiągnąć to co ma Mr.Cziquita w całym kraju to potrzeba chyba 10 lat, skoro on sam oszacował na kwietnia 16 roku 10% pokrycie tą ofertą.

Dlatego nie łudżmy się że coś w miarę szybko się ziści. Sam jestem zadowolony że mam chociaż to co na liście DTV na ich stronach, a może te "wymyślone" cztery HD jeszcze dojdą w tym roku.To co ma @homsky woła o pomstę a przynajmniej o 50% zniżkę abonamentu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Chiquita:

Z punktu widzenia przyszłego klienta, wypadałoby!

Takim sposobem rozumowania mogliby proponować klientom, przesyłać mediom prospekty, reklamy, wiadomości, informacje o promocji, że mają w ofercie 135/100 kanałów HD (których w rzeczywistości nie mają), jednocześnie zaznaczyć, że ogólna, gwarantowana liczba kanałów w pakiecie wynosi 60! :crazy: (bez wyszczególnienia SD/HD). To "bezczelne" wprowadzanie w błąd! (bez względu na fakt, że kanały pojawią się wkrótce).

Jednakże, w tym przypadku zgodne z prawem (stosowne zapisy umowne) ...Lista programów w poszczególnych pakietach ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi Oferty Usług Operatora... (mogli obiecać "złote góry") :roll:

 

Pytanie zasadnicze: celowe działanie (kilka dni, nikt nie zauważy, kanały wkrótce się pojawią) czy po prostu błąd pisarski?

Pytanie retoryczne... :wink:

 

No ale, czy faktycznie tym sposobem nie doprowadziliśmy do "zmiany planu" odnośnie tych kanałów? (terminu wprowadzenia).

Edytowane przez maro_1983
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...