Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do Działu Technicznego w sprawie zmiany numeracji tych dwóch kanałów. Konsultant powiedział mi, że zmieniono pozycje tych dwóch kanałów ponieważ taka była decyzja Działu Programingu. Powstał bałagan, te kanały tam w ogóle nie pasują. I ta zmiana nie ma nic wspólnego z tym, że nagle pojawią się jakieś nowe kanały. Takie rzeczy tylko w MM.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguł. Nadawcy z każdym operatorem negocjacje prowadzą indywidualnie. Z Multimedią, Discovery zgodziło się zapewne na niższą cenę, za dodanie kilku nowości (pojawią się później, jak wyłuskają trochę miejsca) i lepszą pozycję. I nie mów, że inni nie pozycjonują, skoro robią to nawet platformy (patrz pozycje 7-8 na listach CP i NC+ - zapewne wzajemny deal). :P


Vectra np. ma na 121 i 122 Vivę i Comedy central, choć to miejsce dla kanałów ogólnych. :P

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem rozmawiałem z konsultantką z MM. Udało mi się wyciągnąć od niej informację że cyfryzacja jest przygotowywana w 52 miejscowościach.

Pocieszyła mnie że wśród tych miejscowości jest też Częstochowa. Nie umiała odpowiedzieć czy do końca roku coś u mnie się zadzieje ale w 2016 na pewno. Dobre i tyle info.Czasami coś powiedzą. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piątek instalacja wcześniej brak dogodnych terminów opiszę wrażenia na gorąco:) za 68 zł mam wszystkie kanały sportowe a przy okazji obnizylem koszt internetu.dziękuję ci NC MInus:)

Jest może gdzieś dostępna lista jaki jest układ kanałów w MM?

 

Jeśli będziesz miał dekoder to bardzo łatwo (choć to trochę czasochłonne) zrobisz sobie własną listę programów. Dekoder MMP taki manewr umożliwia i jest to bardzo przydatna funkcja. Ja na przykład nie wyobrażam sobie korzystać z listy operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piątek instalacja wcześniej brak dogodnych terminów opiszę wrażenia na gorąco:) za 68 zł mam wszystkie kanały sportowe a przy okazji obnizylem koszt internetu.dziękuję ci NC MInus:)

Jest może gdzieś dostępna lista jaki jest układ kanałów w MM?

Nie będziesz miał wszystkich. Zyskujesz Polsat Sport i Polsat Sport Extra, ale tracisz Eleveny których w MMP nie ma a w NC+ są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj przy przedłużeniu i wypowiedzeniach. Multimedia ma zupełnie inne zasady niż NC+. Przegapisz terminy i nieźle zabulisz po cenach cennikowych. I najlepiej upewnij się, że wszystkie usługi kończą się w jednym terminie. Szczególnie te w promocji. Ale, za to wciąż można negocjować rabaty. ;)

Lista, to jest pikuś. Można mieć chyba z 10 własnych.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...