Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Południe otrzymało pełną ofertę Południa :P Ehh.. Ja jednak liczyłem, że pod hasłem "pełna oferta" będzie oferta normalnej Multimedii - ot choćby TVN24 HD czy Paramount HD. No ale nic, czekamy na redukcję analogu :)

TVN24 jest w HD Paramount chyba też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marivsh

Według mojej wiedzy, to otrzymał pełną ofertę całej Multimedii (z wyjątkiem ostatnich podmianek 8 HD). ;)

@spider1978
A czego się spodziewałeś? Nie raz pisałem, że nie mają pieniędzy na zrobienie całości na raz (i długo nie będą).

@Yakuzzi
Pulsy, Cinemaxy w HD będą tak jak pisałem - zależne od redukcji analoga. Modernizacja nie ma wpływu na ich pojawienie się. Do końca roku będzie więcej lokalizacji. A pod koniec I kwartału przyszłego roku II etap (redukcja do kilku kanałów). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z waszych wypowiedzi wynika że modernizacja była znów tylko w Częstochowie w tych miejscach gdzie 1 kwietnia nie było.Teraz chyba całe miasto jest zmodernizowane.

Tu trzeba wyjaśnić : modernizacja to tam gdzie włączono to co na początku roku: TVN24 HD,TVN7 HD,TVN Turbo HD, TVN Style HD i Travel Channel HD.Przy okazji wyłączono kilka dubli np.TVP1 i TVP2 SD.

Natomiast z redukcją analoga wiążę się włączenie Pulsów,Cinamaxów itp w HD. I nie ma to nic z w/w modernizacją.

 

 

Czyli to miejsce na Południu otrzymało pełną ofertę. I gdzie te głosy, że Multimedia nic nie robi? :P Na wszystko potrzeba czasu.

 

TO MIEJSCE to chyba znów tylko Częstochowa. Multimedia na Górnym Śląsku dalej NIC NIE ROBI !!! Tak wielka aglomeracja to moc klientów. Nie chcą zarobić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstochowa to nie całe południe  ,a jak pisze  Zżyty z forum to poczekamy może I lub II lub nawet III kwartał a i tak nie będzie ,może byś przestał po prostu pi.........ć trzy po trzy ,ludzie nie słuchajcie tego gościa od bananów ,przecież  robi Wam wodę w mózgu 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie!

Przecież przełom października/listopada jeszcze się nie skończył!

Jutro, po jutrze też będą wprowadzać zmiany na Śląsku zapewne!

Nie szalejcie - wystarczy zadzwonić na infolinie i się dowiecie wszystkiego!

 

PS.

U mnie zmian nie ma!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany? Żadnych zmian od dłuższego już czasu nie ma. Jak pisałem, zarówno Paramount jak i TVN24 wciąż są w SD. Nie zależy mi jakoś specjalnie na TVN Fabuła, więc jego brak mi nie doskwiera, ale mimo to totalnie niezrozumiałe jest dla mnie ciągłe trzymanie TVP1 i TVP2 oraz wszystkich kanałów HBO i C+ (pakietu Select) w wersjach SD i HD - jaki jest tego sens? Przecież nie da się w MM wykupić pakietu C+ w wersji tylko SD, więc de facto nikt ich nie ogląda (a przynajmniej nie ma to najmniejszego sensu, mając do wyboru wersje HD), a usuwając te duble z palcem w D znalazłoby się miejsce dla ww. wersji HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro_1983 czyli mieszkasz w tej gorszej części miasta ?

 

U mnie tym bardziej Brak zmian

 

Wykonałem tel aby się dowiedzieć co i jak nic nie wiedzą ,a jak będą zmiamy to poinformują ,stara śpiewka ,a i tak, 0 informacji.

Edytowane przez Ryszard48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ryszard:

Czemu?

Zależy, na kogo się trafi - mi chłopak powiedział, że tak, ale nie podał konkretnej daty (może jeszcze w X, a może początek XI) - gadał jakimś sloganem technicznym (nadanie ID sieci, czy czegoś).

 

@damian96:

U Ciebie przed zmianą też oferta nie grzeszyła obszernością!

No ale, teraz jesteś w "MMP S.A." :curious:

To wszystko zmienia...

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ryszard:

Czemu?

Zależy, na kogo się trafi - mi chłopak powiedział, że tak, ale nie podał konkretnej daty (może jeszcze w X, a może początek XI) - gadał jakimś sloganem technicznym (nadanie ID sieci, czy czegoś).

 

@damian96:

U Ciebie przed zmianą też oferta nie grzeszyła obszernością!

No ale, teraz jesteś w "MMP S.A." :curious:

To wszystko zmienia...

Jutro idę walczyć o lepsze warunki umowy, jak nie zejdą ze 137 zł za MaxBox / HD / Canal+ Prestige/Multiroom/30mb to wypowiadam i będę musiał czekać na coś lepszego z działu utrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tyle mu zaproponowali w ramach nowej umowy bo w stopce ma coś innego (aktualny pakiet?).

Według mnie może z tych 137zł utargować około 20zł albo dołożyć całkiem sporo.

 

Ja się zgapiłem bo podczas negocjacji skupiłem się na zdobyciu PVR (co się nie udało) a w sumie mogłem, jak sugerowali koledzy na forum, dołożyć np. HD. Ale za to udało mi się wyrównać termin kończenia się wszystkich usług z wyjątkiem Maxboxa (jakaś konieczność trwania promocji minimum 13 miesięcy).

No i za 9 miesięcy będzie szansa na urodzenie nowej umowy  :)

Edytowane przez kowjanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstochowa to nie całe południe ,a jak pisze Zżyty z forum to poczekamy może I lub II lub nawet III kwartał a i tak nie będzie ,może byś przestał po prostu pi.........ć trzy po trzy ,ludzie nie słuchajcie tego gościa od bananów ,przecież robi Wam wodę w mózgu

A nie możesz normalnie napisać, tylko aluzjami i tak jakby mnie tu nie było? :P Sam sobie wp......j banany. :P

 

Pisałem, źe na śląsku coś 26 w nocy będzie - i jest (modernizacja). Nigdy nie twierdziłem, że zrobią cały śląsk od razu (tym bardziej Południe). Ani, że wszyscy tutaj dostaną szybko redukcję analoga (a Pulsy w HD są od niej uzależnione). Do końca roku, tej redukcji będzie w ciut większej liczbie miast. A w I kwartale 2016, w tych miastach, gdzie uda się analog zredukować - liczba kanałów spadnie do kilkunastu. Z racji ograniczonych funduszy reszcie rozłożą w czasie. Nie podobają się małe kroczki, to po prostu nie przedłużaj umowy. Nikt na siłę nie trzyma. Wypowiedzenie i auf Wiedersehen. ;)

 

Nierówna oferta była, jest i jeszcze sporo czasu będzie. Nie sądzę, żeby byli w stanie ujednolicić wszystko, nawet w ciągu 2 lat.

 

@zerojedynkaX

Dobrze mówisz. Redukcja analoga, i modernizacja nie są ze sobą związane. Dlatego, nawet jeśli komuś z Południa znowu poprawią infrastrukturę, nie znaczy, że dostanie od razu Pulsy, Cinemaxy (itd.) w HD. ;) Te zależą wyłącznie od ruszenia analoga. Chyba jeszcze nie zdarzyło się, żeby w którymś mieście przeprowadzili obie sprawy jednocześnie.

 

@marivsh

Sens jest taki, że Południe ma inne umowy z nadawcami, niż główna sieć. Nie opłaca im się grzebać w tej drobnicy, wolą zmienić wszystko od razu. Usunięcie kilku dubli na pewno nie da dostatecznej liczby wolnego miejsca.

 

@damian96

Zejdą. Ale w taki sposób, że do tej ceny prędzej ci dorzucą HBO i Cinemax, niż faktycznie niższą kwotę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dać góra 130 zł. Cinemaxów nie chcę, ale HBO chętnie bym wziął.

 

Plusem podpisania umowy w BOKu jest to, że wejdzie ona w życie już 1 listopada więc nie będę musiał czekać do końca umowy i to jest dla mnie bardzo komfortowa opcja.

Edytowane przez damian96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...