Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Vectra,cenę za fulla ma kosmiczną.Najlepiej jest w UPC coś ok 30 pln za platynę.

UPC nie ma platyny, jadą na starej umowie, masz do wyboru C+ lub C+ HD. U nich nie było problemu, bo mieli całą paczkę, więc tak naprawdę im nie zależy, żeby podpisywać nową umowę, bo bankowo będą musieli zmienić na 49zyla minimum za platynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarnów - U mnie na EPG widoczna pełna paczka w HD, SD po staremu (4 kanały). Nie miałem wykupionego pakietu HD, więc mi nie działa.

Jak napisałem 10tego, że idą zmiany, bo starą promocje za 29 na SD przedłużyli do końca września, to mi sie oberwało od wróżek :-)

Oglądać póki jest tanio, bo jak wejdzie cennik nowy na C+ to pozmieniacie podpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ad_nar bestman101 z Darłowa ma MaxBox i ma tylko 8 kanalow w HD, wiec to niema nic do rzeczy ze m-mediol ma DTV, bo jakby przeszedł do NDTV to tez by nie miał wszystkich kanalow bo brak możliwości technicznych w jego lokalizacji, przejrzyj posty daleko wstecz to zobaczysz ich zale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ich wszytskich [beep]ole bo zostalem przy necie a net:

67653434

[beep]ole paczki skoro ping 125 a wysył 0.03

a net ponoć od września przeszedłem na 12 mb z 10-ciu a mam jak wyżej

KONIEC żali na tej stronie wysyłam screna powyższego do MM

Aha a dodam jeszcze,że mam aktualizowanego na bieżąco antywirusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ad_nar bestman101 z Darłowa ma MaxBox i ma tylko 8 kanalow w HD, wiec to niema nic do rzeczy ze m-mediol ma DTV, bo jakby przeszedł do NDTV to tez by nie miał wszystkich kanalow bo brak możliwości technicznych w jego lokalizacji, przejrzyj posty daleko wstecz to zobaczysz ich zale.

Co to bestmana - znam je na pamięć.

 

Jeżeli MM nie chce inwestować w danym regionie - ich sprawa. Jak zaczną tracić klientów może zainwestują. Kto wie. Sam brak NDTV w danym miejscu świadczy o tym, że MM ma dany region gdzieś. W moim przypadku - widać, że chcą inwestować i rozwijać ofertę. W moim bloku działają 3 firmy świadczące usługi TV - Vectra, MM i Netia. MM wypada zdecydowanie najkorzystniej cenowo i jakościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ich wszytskich [beep] bo zostalem przy necie a net:

67653434

[beep] paczki skoro ping 125 a wysył 0.03

a net ponoć od września przeszedłem na 12 mb z 10-ciu a mam jak wyżej

KONIEC żali na tej stronie wysyłam screna powyższego do MM

Aha a dodam jeszcze,że mam aktualizowanego na bieżąco antywirusa.

 

Oleją tego screena, oni sugerują się tylko test.mm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...