Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie póki co też nie świecą, ale nie wiem czy na 100% dadzą SD + HD wszystkim czy też np. HD tylko tym co mieli 2 kanały HD. Zaczekam jeszcze weekend, jeżeli nie będzie to zadzwonię i sam zapytam. Bez HD też przeżyję.

 

PS. Dopiero teraz zauważyłem, że w SD zrobiło się tylko miejsce na nowe kanały, ale ich jeszcze nie ma. Komplet jest w HD właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pełni szczęścia wystarczy jeszcze mały ruch ze strony MM dotyczących kanałów :

-Polsat Viasat Explorel (jest dostępny w serwisie mmtv i w iptv)

-CNBC Europe (jest tylko w iptv)

-Superstacja ( dostępna tylko w analogu)

-TV Pomerania( lokalna stacja dostępna tylko w analogu)

-TV 5 Monde ( dostępna tylko w analogu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, a powiedz mi jeszcze, czy to pewne z tą paczką? Jeśli nie wykupię w HD, to nie otrzymam dodatkowych kanałów? Kurcze, a przed ostatnim GP na żużlu miałem sobie włączyć HD, a najzwyczajniej w świecie sobie przeoczyłem, psia krew! :)

Bartku,to są nowe paczki i każda jest w HD.Zależy jaką sobie wykupisz ,jeśli masz już wykupioną to podobno na czas trwania umowy masz dostęp do fulla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.Po tych miesiącach tortur i dziesiątek stron wylewania żali i narzekań się udało.Dziękuję Multimedio.Od dzisiaj, ja się od was od[beep]am, bo nic więcej mi do szczęścia potrzebne nie jest.Oczywiście, jest taki jeszcze jeden Eurosport który by się przydał w HD, ale to już szczegół.Dziękuję i życzę wam wszystkim szczęśliwego piątku 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport 2 HD i będzie lodzio miodzio:)

 

No lista braków jest jeszcze bardzo długa. Pełna paczka TVNów w HD,TVP Rozrywka,MGM HD,paczka CBS,Ginx,Disney Channel,Disney Junior.Extreme Sports,Family Sport,Travel Channel HD....

 

To co najważniejsze już mamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, a powiedz mi jeszcze, czy to pewne z tą paczką? Jeśli nie wykupię w HD, to nie otrzymam dodatkowych kanałów? Kurcze, a przed ostatnim GP na żużlu miałem sobie włączyć HD, a najzwyczajniej w świecie sobie przeoczyłem, psia krew! :)

 

Dostęp do kanałów HD mają tylko Ci, którzy posiadają pakiet C+ HD.

W miastach gdzie są możliwości techniczne i uruchomili kanały w jakości HD, prawdopodobnie nie będą dostępne ich odpowiedniki w SD, mowa o: Canal+ Family SD oraz Canal+ Film 2 SD.

Szkoda pasma powinni tam gdzie są wersje HD wywalić wersje SD, oczywiście w miastach gdzie nie da się HD powinni dać SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że szkoda. Dzięki za rzeczowe informacje. Właśnie przed momentem dzwoniłem na BOK i zamówiłem pakiet HD, który zostanie włączony w poniedziałek - oficjalnie. Niby prosiłem panią, że chciałbym jak najszybciej, aby został uruchomiony, więc uprzejma telefonistka oznajmiła, że kliknęła na "AKTYWUJ" :) hehe :) Ciekawe ile w tym prawdy? Interesujące jest też to, że z włączaniem usług przez infolinie są takie oóźnienia, skoro przez dekoder można mieć od ręki. Pozdrawiam - mogli by dać te kolejne programy w wejsji SD ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...