Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Michaelis: Czyli jeżeli ja mam dekoder ADB i podpisałem już umowę z MM to powinienem także mieć dziś pełną paczkę? Jeżeli tak (i jeżeli nie zmienią mojej obecnej promocji) to będzie to najtańsza full paczka wśród dostawców (płacę 29 zł)

 

Podobno Ci co mają podpisaną już umowę na C+ ,dostają platyne do konca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę przyjdzie daniel i napiszę, że to skandal, bo w MM nie ma dostępu do kanałów, które NC+ uruchamia w dni kiedy mają np. LM i są tam inne mecze :D

Skoro już ma być pełny sport w pełnym wydaniu to Canal+ Event 1& 2 powinny być dostępne. W końcu są wliczone w cenę.

Ale mimo wszystko Multimedia dziś pozytywnie zaskoczyła .Canal+ HD,Canal+ Family HD,Canal+ Family 2 HD,Canal+ Fim 2 HD to jest to czego mi brakowało :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nadal jestem w MM Południe, choć mam full ofertę i dekoder ABD. :) MM Południe istniało zanim MM przejęła Stream... Dlatego u mnie nie ma niektórych promocji co w internecie.

 

Jakby to napisać, ok moze i jestes Południe ale to takie Południe zmodernizowane, bo wpięli Cie w sieć MM i masz pełną oferte włacznie z tymi Kids, Film itd. Na poczatku pisałes, że nie miałes tych kanałów. Powinienes miec full paczkę C+ tylko nie wiem czy dzisiaj czy w poniedziałek tobie włacza.

 

Zapomnialem napisac, tam gdzie MM ma ograniczona ofertę (biedny nasz kolega z Darlowa przykladowo) wlacza pozostale brakujace kanaly z paczki C+ ale w wersji SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie postulaty to raczej do NC+, gdybym był wlascicielem NC+ to nie oddałbym za nic w swiecie ostatniej karty przetargowej w walce o klienta, dajac te kanaly dodatkowe do kablowek to strzal w stope.

NC+ oferuje pakiety Silver, Gold, Platinium i nikt nie uzna Ci daniel teraz reklamacji jak napiszesz, ze nie masz tych dodatkowych kanalow :D W sumie moze mieli dosc tych twoich pism? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie postulaty to raczej do NC+, gdybym był wlascicielem NC+ to nie oddałbym za nic w swiecie ostatniej karty przetargowej w walce o klienta, dajac te kanaly dodatkowe do kablowek to strzal w stope

W Orange serwisy dodatkowe już się pojawiły. A co do moich pism to mam takie prawo. To ja płacę i ja wymagam itp. itd. A jak się komuś to nie podoba to ja z chęcią zmienię operatora,przy parafowaniu nowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...