Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Oni powinni wpierw zmodernizować, przystosować wszędzie sieć aby dodać te nowe kanały i dopiero po modernizacji te nowe kanały odpalić, no ale oni kierują się swoim rozumem. A tak jedni mają a drudzy tak jak ja muszą czekać nie wiadomo ile czasu na te nowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia jest całkowicie głucha na liczne sygnały od abonentów w/s Canal+ Family.Niezrozumiałe jest także oszukiwanie wszystkich że już "lada dzień" MM sfinalizuje rozmowy z NC+.Patos trwa w najlepsze.A firma mocno traci na swej wiarygodności.Obietnic bez pokrycia było już aż nad to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to w cenie około 40 zł m-c za pełny pakiet (wnioski na podstawie cennika u innych operatorów kablowych) .Czy to jest wygórowana czy też zaporowa cena ? Śmiem wątpić !

I dlaczego pakietu Canal+ nie ma teraz w oficjalnej ofercie na stronie internetowej ? Co ukrywa Multimedia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zmiana dobra, ale nie łudźcie się, że to ktoś o nas pomyślał. Zwyczajnie nc+ postanowiło podymać swoich abonentów. Nie jest tajemnicą, że największą oglądalność ma polska kopana i dlatego chcą ją wrzucić do kanału, który jest tylko w droższych pakietach (C+ Family jest w tańszym). Spodziewam się kolejnej burzy wokół nc+ ;P

Wszystko to nie zmienia faktu, że nadal chcę pełnej paczki C+ w MM. Nie pojmuję dlaczego nie dadzą ludziom wyboru wprowadzając kilka wersji pakietów. Może zwyczajnie wygodniej nas doić po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już MM nie podniecam się decyzja zapadła :jupi:

 

Odnośnie nc+ zmiana jest podyktowana wyłącznie $$. c+ Sport jest dostępny tylko w najdroższym pakiecie w nc+ ...a więc jeśli ktoś chce Ekstraklasę kupi droższy pakiet. Family 1 i 2 były już w tańszych pakietach. Nikt tu na kablówki nie patrzał przemodelowali tylko swoją ofertę pakietów.

 

Sam miałem brać ich tańszy pakiet (79zł za 39hd z hbo+f1+f2) a teraz będę miał dylemat :/ 99zł trzeba będzie bulić za całą paczkę c+ (plus nsport36 i nsport37)

 

Przypadkowo tak się złożyło że dla klientów MM jest lepiej. Oczywiście tylko dla tych co oglądają Ekstraklasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ nie udało się wydymać ludzi z mega pakietami za 199zł, musieli zejść duuuużo niżej to teraz chcą chociaż trochę się odkuć przesuwając polską kopaninę do droższego pakietu. Czytałem że zbyt dużo ludzi brało Silver :lol2:

 

Pełny pakiet Canal+ u innych operatorów kablowych :

UPC Polska : 35 zł

Netia :40 zł

Sat Mont Service : 59 zł

 

Wiesz że UPC nie ma podpisanej nowej umowy z NC+? Jadą tak samo jak MM na starej z tym, że u nich problemu nie ma, bo mieli całą paczkę. Mimo wszystko też nie dogadali się z NC+ (może NC+ chce więcej kasy od dużych kablówek?) i nie mają w ofercie nowych pakietów Silver, Gold, Platinium oraz Nsport. Porąbane to wszystko, Ci co mają do wyboru UPC lub MM i tak są w kropce, bo ani tu ani tu nie będą mieli wszystkiego.

 

Czyzby MM nagle zmienila zdanie w sprawie TVP Info oraz TVP Regionalna? Skoro tak to dlaczego nie ma zadnej oficjalnej informacji na ten temat z ich strony w mediach?

 

Czym tu się chwalić, kanałami które są w NTC? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC jest udziałowcem w NC+ (spadek po fuzji Cyfry+ z Wizją TV) więc tak naprawdę muszą się dogadać sami....ze sobą :D Co bardziej dziwne ,najwięksi gracze(UPC I Multimedia) mają teraz stosunkowo najmniej do zaoferowania swoim abonentom.Rażące do bólu braki w ofercie,brak pewnej polityki programowej i marketingowej.Nieustający stek kłamstw rzeczników prasowych,że już o infolinii nie wspomnę.Kompletna ignorancja i niekompetencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...