Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem z Rzeszowa i kilka dni temu przedłużyłem umowę z Multimedią na nowy pakiet SuperBox. W moim aktualnym dekoderze ADB (też od nich) jest duży problem z pilotem. Część przycisków w ogóle nie łączy, w szczególności klawisz włączania/wyłączania dekodera.

 

Gość u którego (telefonicznie) przedłużałem umowę poinformował mnie, że przy tej nowej umowie przysługuje mi najnowszy dekoder i mój stary zostanie wymieniony na niego po skontaktowaniu się z pomocą techniczną. To samo powiedzieli mi technicy, którzy byli dzisiaj wymieniać modem do internetu. No i połączony zostałem z pomocą techniczną, gdzie dowiedziałem się, że żaden dekoder nie zostanie wymieniony skoro działa a z uszkodzonym pilotem mam się osobiście zgłosić do Biura Obsługi Pomocy.

 

Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak to w końcu jest ?

Przysługuje mi ten nowy modem czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,info mam z Satkurier.Zle napisałem będziemy mieli tylko jeden kanał.Wszystko na to wskazuje;)mm zawsze musi być w tyle a teraz najlepsze ,dzia byłem w BOK-u u mojej znajomej i powiedziała mi że nie ma żadnych prowadzonych prac modernizacyjnych :lol2:

 

Xemidra,musisz męczyć gaMMoni bo inaczej zleja sprawę.Najlepiej jak zadzwonisz i powiesz ze dekoder laguje i nie możesz oglądać TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuron Jeśli masz już te nowe kanaly wlaczone od początku sierpnia to z tego wniosek ze u Ciebie modernizacja nie jest konieczna, modernizują tylko tam gdzie jest taka potrzeba, np. u mnie nie ma jeszcze nowych kanalow a najwieksza predkosc Internetu to 6 Mb/s, wiec modernizacja u mnie jest konieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat za media2.pl:

 

"jak poinformowała dzisiaj Telewizja Polska, sygnał obydwu kanałów będzie m.in. w takich sieciach jak: UPC Polska, Vectra, Inea, Toya, Netia, Petrus, Promax, Sat-Film, TVK Chopin, Te-el Media, Electronic N33, East West sp z.o.o., Est West Import Export, TV Ram, Sat Mont Service, Tesat, Mat Sat, Tarnobrzeska, Konecka, Echo star Poznań, Winogrady, Telkab Tczew, Lubartów, Espol, Azart, Krakowska Poł, EiA, Promontel, Esprit, Jim Sat, Metalowiec Kraśnik ,Polaris, Satos, Dipol, Telekomunikacja Podlasie, SAV, Elpos, SM Ciechocinek, Petrotel, Grodziska SM, TK Telekom, SM Warmia, TVK NET PPHU A&K, Chamerlińscy, ZSM Ożarów, Elart, Ostrowski, Marinex-Ampol, Tele-Sat, SM Jubilatka, IT-Com, SM "Północ", DOLSAT sp.z o.o., SUOTS "TEOSAT", POL NET S. Cieślak, P.Pawłowski, Z.Rybczyński s.j., GLOBAL MEDIA Sp. z o.o., Telewizja Kablowa "KOMSAT", ZPUH "BEN-SAT" Bernard Dziedzic, TOM Media Sp. z o.o., Gemini Internet Bartłomiej Sztefko, Bał Sat s.c., Zeto S.A., PUH ETB-SYSTEM, ISTS Sp. z o.o., Wieluńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, BTK BESTKABEL Sp. z o.o, FIBERTIME S.A., Metroport Sp. z o.o., MAVIP Sp. z o.o., Telewizja Kablowa SO-NET, Net-Bis s.c. Włodzimierz Gąsior, Jolanta Gądek, Multiplay Sp. z o.o. Spółka komandytowa, Korbank Media Cyfrowe, SM "Akademicka", Imperium Telecom Czesław Chlewicki, Myszkowska Telewizja Kablowa Sp. z o.o., Diament Jakub Hubert i wielu innych."

 

Tak! Dobrze widzicie! NIE MA MM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac zycie "Rozmowy będą trwac" ruski miesiąc, ruski miesiąc już trwaja jeśli chodzi o pelna paczke Canal+, inni czekaja na TVP Rozrywka, jeszcze inni na modernizacje a teraz nie wiadomo jak to będzie odnośnie z TVP Info i TVP Regionalna. Poza tym u nich w firmie panuje wewnetrzny bałagan, np. w lokalnym BOK sa inne promocje, a w Call Center ogólnopolskim w Kaliszu inne promocje, inna sprawa na moje zapytanie kiedy u mnie będzie czy tez zakończy się modernizacja dostałem maila ze w listopadzie a innym razem mila pani powiedziała mi telefonicznie ze nowe programy będą u mnie od 1 września, a jeszcze co innego powiedział mi miejscowy technik ze nowe kanaly wlacza najpóźniej do 15 września. Wiec to jest jak w czeskim filmie, nic tak naprawdę do samego końca nie wiadomo o co chodzi, czyja prawda, a czas i rzeczywistość potem to weryfikuje. Po prostu jeden wielki bałagan i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...