Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko Ty masz ten problem. Ja miałem taki w zeszłym miesiącu. Przelałem całą kwotę z blankietu, ale w panelu na ebok nie została ona tak jakby zaksięgowana. W spisie faktur widniało, że jest nieopłacona ale główna suma się wyzerowała. Wyglądąło to tak, jakby im nie zaksięgowało w systemie tej faktury. Wysyłałem potwierdzenie wpłaty i w przeciągu 10 min otrzymałem maila z odpowiedzią, że oni moją płatność mają zaksięgowaną. Co ciekawe zrobiłem to późną nocą i zdziwiło mnie to, że ktoś tam siedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, bo w Multimedii zależy na kogo trafisz. :) Dobra wiadomość dla rzeszowian! Sprawdzam listę i widzę, że póki co mamy już Tele 5 z logiem HD :), sprawdzam dalej....

TS HD także oraz... Planete HD, TLC HD, Teletoon HD, MiniMini HD, Fightkub HD, Novela HD, Stars TV HD. To tyle póki co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi to: http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oi ... 68d59758f8

 

Informujemy, że z dniem 1 października br. wprowadzamy do sprzedaży w spółkach Multimedia Polska S.A. oraz Multimedia Polska - Południe S.A. dodatkowe usługi: przydzielenia dynamicznego adresu IP z puli publicznej (obejmującą również gwarancję korzystania z dynamicznego adresu IP z puli publicznej)

 

Rozmawiałem dawno temu z technikiem na tematów publicznych IPkow i już wtedy mówił, że się kończą, organizacja która je przydziela, nie robi tego bo po po prostu ich już nie ma :) przewidywał, żę operatorzy pójdą w kierunku IPkow za NATEM. No i miał rację, jak ktoś będzie chciał publiczny, to według tego cennika, trzeba będzie zapłacić jednorazowo 5zł (bez grosza).

Ilość urządzeń jaką ludzie obecnie podłączają do internetu jest tak olbrzymia, że w końcu ta pula się musiała skończyć. Trzeba czekać żeby szybko wprowadzili IPv6 :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę negocjował [urywam się z telewizją] jako,że nie utrzymają mnie z netem i tv to zostanę przy samym necie i ich wstępna propozycja to 20 zeta za 12 mb.[teraz mam 39.99 za 10 mb].Czyli chyba dobrze...Jak nadgonią kiedyś w moim rejonie z wymogami technicznymi i zastosują moduły cam to może,może kiedyś wrócę do pakietów net+tv.Zobaczymy jak ta polityka ich się rozwinie czy zwinie :-)

Gdybym został na pakiecie dotychczasowym net+tv to w ilości kanałów w hd nic by się nie zmieniło[10 sztuk] ewentualnie na nowej umowie cena była by ciut niższa niż teraz mam za net o prędkości 12mb[wzrost 2mb]+tv=pakiet

Póki co przechodzę na naziemną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aminis@ Jest to usluga polegajaca na tym ze jest to ich program antywirusowy we współpracy z firma F-Secure. To ze będziesz miał na fakturze napisane, ze masz ten MultiSaver jeszcze wcale nieoznacza ze masz chroniony komputer. Musisz pobrać bodajże z ich strony ten program http://www.multimedia.pl/multisaver a potem uzyskac od MM klucz aktywacyjny i dopiero komputer będzie chroniony. Ktos kto jest nie w temacie zobaczy na fakturze te usluge i będzie myslal ze ma chroniony komputer a tak nie jest. Po drugie MM na sile wciska MultiSaver lecz po miesiącu można z niego zrezygnować. Kiedys było 1 zl pierwszy miesiąc a potem 8 zl, czyzby obniżyli cene? Po drugie na sile tez wciskają ubezpieczenie sprzętu, gdzie tez po miesiącu można z tego zrezygnować. Ja z MultiSaver niekorzystam, mam Norton 360 - pelna ochrona, raz na rok 145 zl i wszystko jest, nawet optymalizacja systemu. Czy się oplaca korzystać to już musisz sam rozsadzic, czy lepiej mieć markowy program antywirusowy i wydac jednarozowo na rok czasu około 150 zl czy tez wolisz placic co miesiąc te 2,95 zl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kwestii instalacji i klucza aktywacyjnego to wiem o tym. Cena również jest taka jaką podałem. Więc sądzę, iż jest to promocja. Zainstalowałem ta usługę i na razie póki co nie mogę narzekać. Zrobię kilka testów czym ustalę funkcjonalność tego programu. Z samego ubezpieczenia sprzętu zrezygnowałem bowiem w pakiecie ubezpieczenia mieszkania mam zawartą również ochronę całego sprzętu AGD-RTV ( sprawdziłem i wchodzi w to również modem i dekoder). Odnośnie antywirusa zewnętrznego to póki co wstrzymam się z jego zakupem. Wcześniej miałem pełną wersję AVG za 135 zł. za rok i byłem średnio zadowolony ( spowolnienie systemu, duży pobór RAM itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aminis@ AVG w testach uzyskal dopiero 5 miejsce, informacja z PC Format nr 3/2013. Natomiast 1 był Kaspersky Internet Security 2013, 2. Bitdefender Internet Security 2013, 3. Norton Internet Security, 4. F-Secure Internet Security. Po drugie tak to już jest ze antywirusy spowalaniaja prace systemu i programów, no ale cos za cos, jest ochrona kosztem spowolnienia. Co do rankingu antywirusow to na pewno ten ranking co podalem jest już na dziś nieaktualny bo to co jakiś czas się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...