Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W Darłowie mają tylko cały 1 ETAT :lol2: ( kiedyś były 2 ETAty ) na około 1500-3000 abonentów. I zero inwestycji czy modernizacji.

 

Czyli jak chłop chory czy urlop ma ZAWSZE jest zamknięte a to na tydzień, 2 tygodnie czasami i 3 tygodnie nieczynne.

 

Po prostu biznes MM w Darłowie wygląda jak żywcem przeniesiony z PRLu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 8 kanałów HD - Kolega Michaelis zbulwersował się jak napisałem o ludziach na infolinii gaMMonie :D

 

Czy zadając to pytanie konsultantka popełniła błąd? :D Nie, nie popełniła, dziewczyny (na infoliniach głównie studentki) mają znikome pojęcie o technologii HD i nie wiedzą jak ważne to jest dla faceta (LM w HD, La Liga w HD, siatka w HD, dobry film w HD). Musiała coś wpisać zapewne w jakimś formularzu, który po rozmowie wypełniała, przyczyna rezygnacji za mało kanałów HD :wink:

 

"'1500-3000 abonentów" - to może inwestycja w modernizację przewyższa potencjalny zysk :?::?

 

To rozumiem że skoro BOK w Darłowie jest nieczynny,to wszystko leży. Czyli ewentualne awarie,problemy etc. muszą poczekać bo ekipa z MM się plażuje.... :lol2:

 

Może ta osoba, która pracuje w bok ma pół etatu a drugie pół etatu ma jako technik? :D Normalnie superczłowiek, jeden na całe miasto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Szczecinie już drugie BOK otworzyli. W samym centrum miasta,bo pierwsze BOK jest na peryferiach,na dodatek bardzo ciężko je znaleźć . I MIMO ŻE ETATÓW JEST TAM KILKADZIESIĄT to kolejki są po 2-3 godziny. Poziom fachowości ludzi tam pracujących jest wręcz poniżej poziomu żenady. I żeby załatwić jakąkolwiek sprawę musisz sam wziąć urlop z pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"'1500-3000 abonentów" - to może inwestycja w modernizację przewyższa potencjalny zysk :?::?

 

Przy takim toku rozumowania za 2 lata nie będzie opłacało się już trzymać nawet tego co jest bo liczba abonentów będzie 500-1000.

 

Pan z BOKU robi wszystko umowy, instalacje, konserwacje, wymiany. Jak jest w terenie BOK nieczynny. Jak w BOKu naprawy czekają :lol2:

 

W głowie się nie mieści ale tak tu jest u nas.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kończę współpracę z nimi.Tylko czekam na potwierdzenie przyjęcia rezygnacji bo od tygodnia ponad już cisza jak makiem zasiał...Mam nadzieję,że data złożenia wypowiedzenia gra jakąś rolę ,bo jak się obudzą we wrześniu i będę miał okres wypowiedzenia poza okresem promocyjnym?!?!?!Wtedy ból finansowy może być...Składał ktoś wypowiedzenie dwa dni przed końcem miesiąca?30 lipca jak składałem wypowiedzenie to napisałem że wypowiedzenie z końcem okresu rozliczeniowego.I chodziło mi ,że za dwa dni.Czyli od 1 sierpnia.Promocję mam do 31 sierpnia.Na pewno nie dam się w h..a zrobić i bulić na wypowiedzeniu poza okresem promocyjnym to jest internet 99 zeta i tv 99 zeta-czy jak tam sobie liczą wszakże koło stówki obydwie usługi...Jak i takie świństwo zrobią to ja nie wiem,chyba liczy się data złożenia wypowiedzenia?9 dni już minęło od złożenia i cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty max-m ja też stary abonent dtv kończę współpracę z nimi i przechodzę na naziemną i będę miał za 0 zeta cyfrowy sygnał na 3 tv [bo idzie tak zrobić] a nie za 55 zeta cyfrowy sygnał na 1 telewizor i dwa pozostałe na analogu.Wolę przerobić troche instalacje po kablówce i mieć cyfrowy z naziemnej na kilku tv bez idiotycznych multiroomów z MM i bez HD[MM ma w moim rejonie dekodery SD].Do tego z naziemnej regionalna,polsat,tvn i jeszcze trochę innych w sumie 20 kanałów w tym dwa podstawowe i najważniejsze w HD-tvp 1 i tvp 2 w hd i tak mam 660 złoty rocznie w portfelu.Dodam,że nasz rząd ma w planie od września wymyśleć na nas kolejny bat typu abonament rtv od gospodarstwa domowego prawdopodobnie dodany do rachunku za energię elektryczną.Więc podwójnie płacić nie będę operatorowi i abonament.Abonament niezależnie czy ktoś ma odbiornik tv czy nie ma po prostu jakieś naście złotych miesięcznie do rachunku za prąd.

Sami spójrzcie:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ko ... ocztowych#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam,że nasz rząd ma w planie od września wymyśleć na nas kolejny bat typu abonament rtv od gospodarstwa domowego prawdopodobnie dodany do rachunku za energię elektryczną.Więc podwójnie płacić nie będę operatorowi i abonament.Abonament niezależnie czy ktoś ma odbiornik tv czy nie ma po prostu jakieś naście złotych miesięcznie do rachunku za prąd.

Sami spójrzcie:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ko ... ocztowych#

Jeśli faktycznie to wprowadzą, to dopiero góra za 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi. My (MM) zawsze mamy rację a jeśli jej nie mamy patrz punkt pierwszy.

Zrobimy także wszystko żeby ta racja była po naszej stronie.

 

No i robią...

 

Utwierdziło mnie to tylko w przekonaniu że obrałem słuszną drogę i już teraz na pewno nie ma od niej odwrotu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie najciekawszy będzie w C+Sport, rok temu miał do tego prawa nSport, ale ciekawszy mecz drugiej fazy był jednak w Canalu.

 

Co do okresów wypowiedzenia - czekam, aż UE coś z tym zrobi, tak samo jak po unijnych dyrektywach przestały pojawiać się gwarancje na produkty w wysokości 3, 6 i 12 miesięcy - obecnie minimalny okres gwarancji na produkt to 2 lata (a jak jest niższy - jest niezgodny z prawem). Natomiast co do okresu wypowiedzenia - takich przepisów chyba niestety nie ma i obowiązują regulacje lokalne. CP ma rzeczywiście 3 miesiące - N i Cyfra miały 1-miesięczny, NC+ ma 3 miesiące, Vectra 2 od września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie pokoazywane dla szerszego grona kibiców, a co dle coraz węższego to się jeszcze okaże. Spodziewam się, że i tak abonenci MM i innych kablówek przekonają sie gdzie ich miejsce. Zwróciłbym uwagę, że w zeszłym sezonie większość meczów meczów, także polskiej T-Mobile, była pokazywana w C+Gol. W C+Weekend były nadawane mecze z ligi francuskiej i hiszpańskiej nie mieszczące sie W Sporcie i Golu. A wyniku połączenia sie n i C+ okazało się, że C+Gol to C+F2, a C+Weekend to C+F. I byłoby nawet ok, ale C+ zmieniła ramówki i teraz mecze T-ME są na C+F (dawnym Weekend) i jest już niedostępne dla abonentów MM. I okazuje się, że poszerzenie zakresu C+ jest niewykonalne. I jakby sie nie odwrócić, zawsze jesteśmy do tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...