Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Więc jeżeli to co napisali to prawda to znaczy że MM ma wolne miejsca na nowe kanały w cyfrówce. Więc nie wiem dlaczego zwleka z dodaniem ich.

Miejsce jest, ale nie ma transponderów :P a te trzeba montować w każdej stacji czołowej gdzie jest cyfrówka, prawdopodobnie nie mają na to kasy, dlatego rozszerzanie oferty cyfrowej jest powolne :P co dobre ładują tam głównie nowe kanały zamiast władować cała ofertę analogową. Typowy transponder DVB-C może mieścić w sobie ok. 10 kanałów SD w MPEG2 lub 20 kanałów SD w MPEG4, nie wiem jak z HD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy swoje kanały sportowe i to o wiele lepsze od propozycji jakie serwuje nam Eurosport :D

Chłopie - majaczysz i to ostro.

EU nie bez powodu uchodzi za najlepszy kanał sportowy w Europie. jako jedyny nie ma tam dyktatu piłki nożnej, a realizują wiele przedsięwzięć sami. Do tego mają umowy z większością sportowych nadawców w Europie (w sumie taka jest geneza powstania tego kanału). I - o czym wielu zapomina - ma potężny zasięg.

 

Ani PS (i PSE), ani C+, ani TVP Sport, a tym bardziej pseudo kanał pt NSPORT nie może z nimi rywalizować w kwestii transmisji tak wielu dyscyplin sportu. Przy EU wyglądają jak bohaterowie reportazy z Darfuru....

 

MM sama wykopała ten grób. Rozmawiałem z ludźmi z UPC i Vectry. Tam nikt specjalnie nie współczuje MM, a i nawet się cieszą, bo zgarną część toru (znaczy klientów) sieci, która wyznacza "standardy przyszłości". MM sama jest po szyi w g*wnie i gdy straciła jeden z podstawowych kanałów każdej - nawet osiedlowej - kablówki.

W moim mieście już 17 przyjaciół zamierza rozstać się z MM i iść do konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ma niby Eurosport może Formułe 1 :lol: Troche racji masz może i nawet dużo ale Eurosport to bardziej sama nazwa niż dobry program.Pozatym na naszym rynku mamy dwa kanały Sportklub,NASN,ESPN Classic no i te o których wspominałeś N Sport,Polsat Sport,Polsat Sport Extra,Canal + Sport no i TVP Sport.I nie nazywaj pseudo kanałem N Sport bo fakt nie ma tam wielu dyscyplin sportu ale kanał nadaje w HD i mecze lecą na kilku kanałach.Pozatym N Sport przeprowadziło więcej transmisji w HD niż Sky Sports.Nie mam nic do Eurosportu ale nie wywyższajmy tego kanału za wysoko.Wyłaczyli trudno i tak nic na to nie poradzimy bo gdybyśmy mogli coś wywalczyć jako abnoneci to pewnie by został :? A to że multimedia ma abonentów gdzieś co jest faktem to już chyba każdy wie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM sama wykopała ten grób. Rozmawiałem z ludźmi z UPC i Vectry. Tam nikt specjalnie nie współczuje MM, a i nawet się cieszą, bo zgarną część toru (znaczy klientów) sieci, która wyznacza "standardy przyszłości". MM sama jest po szyi w g*wnie i gdy straciła jeden z podstawowych kanałów każdej - nawet osiedlowej - kablówki.

 

1.Nie wiem z czego oni się tak cieszą, bo większość jeżeli już coś to wyfrunie do platform :P raczej osiedla z więcej niż jednym operatorem kablowym należą do rzadkości.

2. Na pewno się znajdzie się kablówkę bez Eurosportu ;] głównym powodem czemu Eurosport robi taką zadymę o MM to fakt że to dość znaczny procent widzów :P co oznacza spory spadek oglądalności na tle innych kanałów sportowych.

3. Kto powiedział że Eurosport jest obowiązkowy, co to jakaś dyktatura? :> Jak MM nie chce to nie, a czemu Eurosport robi wielkie halo wytłumaczyłem w punkcie 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche racji masz może i nawet dużo ale Eurosport to bardziej sama nazwa niż dobry program

:shock::shock::shock:

O kiedy?

Jesli myślisz, że kanał sportowy to synonim "transmisji non stop piłki nożnej" to muszę cię wyprowadzić z błędu. EU jest ratunkiem dla tych, którzy lubią oglądać sport w tv, ale nie chcą oglądać syfu pt piłka nożna. Nie bez powodu jest jedynym nadawcą sportowym, z którym UE się liczy.

 

Nie ma F1, ligi angielskiej, hiszpańskiej i kilku największych imprez sportowych, gdyż jako kanał międzynarodowy samo przez sie, nie może mieć tych dyscyplin, jeśli władze sportowe jasno widzą, iż to tylko pozbawia ich setek mln jouros za prawa do transmisji w poszczególnych krajach.

 

I nie nazywaj pseudo kanałem N Sport bo fakt nie ma tam wielu dyscyplin sportu ale kanał nadaje w HD i mecze lecą na kilku kanałach.Pozatym N Sport przeprowadziło więcej transmisji w HD niż Sky Sports

I co z tego, że transmitował więcej w HD? Te dwie (czy 4, bo HDTV) literki to ma być usprawiedliwienie dla tego co robią sobie goście z ITI? :censored: I jak powiedziałem wcześniej - pika nożna to nie jest coś czym żyje wielu ludzi. A LM jest bodaj 15 wieczorów. NHL też jakoś wiele nie ma. Poprawią ofertę, by przynajmniej dorównywać TVP Sport - odszczekam swoje słowa. Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wygląda na to że na tych testowanych kanałach będą Canal+Film HD i Canal+Sport HD ,pewnie to będzie opcja dodatkowo płatna pakietu C+ ,tak jak w Cyfrze+,ale mimo wszystko dobrze by było aby nie zapomnieli o C+Sport 2 i wtedy paczka tych kanałów byłaby w 100% taka sama jak jest na rodzimej platformie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak...:

Stacje Canal+ w HD dla abonentów Multimedia Polska

 

Multimedia Polska jako pierwszy operator kablowy dołączą do oferty nadawane w wysokiej rozdzielczości kanały Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD (Canal+ Cyfrowy).

 

Obie stacje pojawią się w ofercie cyfrowej operatora w najbliższych tygodniach - Multimedia Polska rozpoczęły już emisję testową kanałów, które na razie nie są dostępne dla klientów.

Dotychczas Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD były dostępne wyłącznie na platformie satelitarnej Cyfra+. Większość operatorów kablowych nie była bowiem przygotowana technicznie do oferowania stacji nadawanych w wysokiej rozdzielczości. Do końca br. włączenie takich kanałów zapowiadają sieci kablowe UPC Polska i Vectra.

press.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w godzinach nocnych w mojej lokalizacji Multimedia Dębno dekoder dostał zawiechy :D ciemny obraz brak nawet grafiki ekranowej i to ma być dobra kablówka? :twisted: pamietam czasy firmy Teleton muszę powiedzieć było jeszcze gorzej:) dziennie padało po 6kanałow ale można było im to wybaczyć za cenę 25zł za 38Kanałów a nie teraz za 49kanałów 53zł powinni się bardziej postarać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...