Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam zmiany. Na 506 w miejsce Fashion TV pojawila się TVP Rozrywka. Czyli w końcu mamy "pełny" DVB-T w TV cyfrowej. AXN Black został przesunięty na pozycje 423, natomiast na 412 w miejsce AXN Black pojawil się AXN Spin ale tez mam czarny ekran a posiadam MaxBox, pewnie po kolei będą odpalać. Co do TVP Sport HD to ciekawe czy się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katolickiej Częstochowie melduje się jak na razie TVP Rozrywka i AXN Spin. :D

W protestanckim Szczecinie układ podobny. Wyleciało Fashion Tv a pojawiła się TVP Rozrywka oraz niespodziewanie AXN Spin. Oba kanały już działają. TVP Sport HD na razie ani widu ani słychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katolickiej Częstochowie melduje się jak na razie TVP Rozrywka i AXN Spin. :D

W protestanckim Szczecinie układ podobny. Wyleciało Fashion Tv a pojawiła się TVP Rozrywka oraz niespodziewanie AXN Spin. Oba kanały już działają. TVP Sport HD na razie ani widu ani słychu.

 

 

idę sprawdzić .... a co do "protestanckiego" Szczecina to się uśmiałem. z tego porównania. Aczkolwiek obiektywnym okiem patrząc bardziej nam do Lutra niż do Franciszka. Zarówno w mentalności jak i historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, ma być od jutra - od północy albo od rana. Oczywiście wersja HD nie pojawi się od razu wszędzie. Ma być wszędzie tam, gdzie są możliwości techniczne. Czyli jeśli pojawiły się u was wcześniej kanały HD z aktualizacji sierpniowej, to będziecie mieli. Pozostali (w tym pewnie ja) muszą czekać.i na razie zadowolić się wersją SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draco_san a skad masz te info? Mysle ze jak będzie to będzie w pakiecie Sport Extra HD jak i w pakiecie MaxBox rzecz jasna.

Az dziw bierze ze u Ciebie az do tej pory nie ma kanalow z aktualizacji sierpniowej. Ja to coraz ich się dopytywałem, cisnalem i w polowie września już miałem owe kanaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie :|:

Tak, ma być podobno zamiast TVP Sport SD.

 

@mirolop:

No ja też tego nie rozumiem. Mój zaufany technik twierdzi, że już od dawna są gotowi, tylko góra zwleka. Nie wiem, może czekają jak ludziom pokończą się umowy? Wtedy będą mieć większy argument w negocjacjach przy przedłużeniach umów. :/ A z tego co wiem, oprócz mnie, mało kto w tym mieście regularnie protestuje o te kanały. Na szczęście dzięki temu mam większe rabaty. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz mam na 320 w miejsce TVP Sport SD, wiec aby mieć TVP Sport HD to wlasnie musisz mieć albo Sport Extra HD albo MaxBox.

@draco_san to dziwni ludzie w takim razie, jakby cisnęli dzwonili to w końcu by dali. U mnie było podobnie, wszystko przygotowane do odpalenia, pytam się technika miejscowego co jest grane a on ze nie wie czemu zwlekają i 18 września dopiero mi odpalili owe 11 kanalow HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba stał się jakiś cud. Pojawił się i u mnie TVP Sport HD (poz.320) i mam do niego dostęp, yeah! Wywalili wersję SD, a to spory plus. Jakość tego kanału jest naprawdę bardzo dobra - chyba taka sama jak na TVP HD (mówi to posiadacz 55" TV ;)). Dodatkowo na lokalnym kanale pojawia się reklama netu, że mogę wreszcie mieć prędkość 120 MB/s. Chyba jutro do nich zadzwonię. Wreszcie choć trochę coś ruszyło. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...