Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem ciekaw,czy zostawią wersję SD Ale Kino+ w superboxie i maxboxie/ze znaczkiem HD/,czy zostanie tylko w pakiecie HD a tu włączą coś innego.

Z kanałami Kuchnia+ i Domo+ lipa że na razie zostają w SD.

Cieszy mnie,że Fokus będzie w HD. Dość często to oglądam. Cinemaxy mam ochotę wykupić,zwłaszcza że nareszcie będą w HD.

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale żadne kanały nie doszły w moich telewizorach. Czekam do połowy października na ich wprowadzenie.

Hahahaha

No to MMP po raz kolejny poleciała w kulki!

Nie złe jaja!

Przypuszczam, że u Ciebie zmiany (o ile naprawdę miały zaistnieć) będą wraz ze zbliżającymi się "nowościami" w ofercie!

Ale to tylko moje przypuszczenia.

Może któryś z forumowiczów coś Ci więcej zdradzi co było powodem ich opieszałości!

Dobrze kumam sprawę Mr. Chiquita?

 

 

Działa Wam usługa DTV?

U mnie zdechło!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za usługi, które masz w MM, w UPC byłoby spokojnie z 50-70zł drożej. Sama paczka C+ to teraz kawał kasy bez większych możliwości zejścia zceny.
 
 
Pamiętajcie, że ceny UPC na ich stronie to ceny promocyjne. Oni mają o wiele więcej promocji do negocjacji. Nie uważam, abym przepłacał w UPC: Max Extra HD z nagrywarką + 60 Mb/s za 70 zł :)
Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat jest w UPC.Za pakiet  maxextra z nagrywarką+canal+ +HBO płaci 125 zł/m-c. Początkowo chcieli mu to wcisnąć za 165 zł.Ostro negocjował.Zaoszczędził prawie 1000 zł.Umowa na 2 lata.

 

 

@fansatpl   Nie wiesz czy Ale Kino+ SD jest na twojej liście ?

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha

No to MMP po raz kolejny poleciała w kulki!

Nie złe jaja!

Przypuszczam, że u Ciebie zmiany (o ile naprawdę miały zaistnieć) będą wraz ze zbliżającymi się "nowościami" w ofercie!

Ale to tylko moje przypuszczenia.

Może któryś z forumowiczów coś Ci więcej zdradzi co było powodem ich opieszałości!

Dobrze kumam sprawę Mr. Chiquita?

 

 

Działa Wam usługa DTV?

U mnie zdechło!

Najgorsze jest to, że u mnie nie było nic usuwane z analogu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słynne "rozmowy trwają" to najgorsza rzecz jaka jest obecna w tej  sieci. Aż otwiera się nóż w kieszeni na samą myśl.A przykładów przeciągających się w nieskończoność negocjacji można by wymienić tu wiele. Rzadko się zdarzało by w dniu startu jakiegoś kanału pojawił się on w MM. Ale sprawa Canal+  to niewątpliwa porażka na całej linii. Przebił to tylko Nsport z UPC( Start kanału w 2006 roku-czyli abonenci czekali "jedyne" 9 lat na dołączenie  :roll: )

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które mają jakieś doświadczenie w przedłużaniu umowy z MM. Mam obecnie pakiet Maxbox + pełen pakiet C+ i do tego jakiś pakiet z kanałami HD. Płaciłem za to wszystko do tej pory 107 zł. Umowa na pakiet C+ jest do końca września a na resztę do końca października. Wiem że trochę zaspałem z wypowiedzeniem bo dopiero jutro jadę je złożyć. Jaką cenę można mniej więcej w takiej sytuacji uzyskać za pakiet MaxBox lub Superbox + C+ Prestige + ewentualnie multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam jutro je złożyć, z tym że będzie mnie obowiązywał 3 miesięczny okres wypowiedzenia już po zakończonej umowie (czy jak to MM nazywa "promocji"). Nie wiem też czy w ogóle będzie się opłacało wypowiadać, bo podczas tego 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia pewnie dowalą mi rachunki z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Chiquita:

Chodziło mi o zmianę terminu wprowadzenia zmian w ofercie w Częstochowie!

Planowano na 25.09 ale za kilka dni ponownie musieli by "grzebać", a tak za jednym razem załatwią obie sprawy!

Tak więc termin się przesunął o kilka dni - na 1.10.2015r.

Zgadza się?

 

U mnie "niby" awaria!

Dziwna sprawa bo NET hasa! :>

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...