Skocz do zawartości

Uwolnic POLSAT


wojciech.d
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Moim zdaniem mocną stroną CP jest kanał Polsat.

I napewno pewna cześć abonentów właśnie dla tego kanalu trzyma się tej platformy.

Obecnie sam posiadam CP z pakietem familijnym i dawno juz bym skorzystal z promocji C+, N czy TNK, by ograniczyć koszty.

Ale rodzice wręcz uparli sie na ten kanal polsat, bo oglondali go od lat.A przekaz naziemny jest u mie zlej jakości.

Popatrzcie państwo na TNK to dobra alternatywa dla tych co mają pakiet MINI a nie potrzebują kanalu Polsat.

To śmieszne ale placi sie wlaśnie jedynie za ten kanał w pakiecie MINI na dzień dzisiejszy.

Dla tego terz wątpie by ten kanal pokazal sie w innej platformie , bo CP stracił by napewno swoje miejsce w czołówce telewizji cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo411 tak zupełnie zgadzam się z tobą .Ja terz nie brałem go dla kanalu polsat, a dla paczki TVN i discovery.

A chodzi tu o to dlaczego polsat nie moze być dostępny na innych platformach cyfrowych.

Dużo by zmienilo jak by TVN zniknoł z CP.Wuwczas by nikt sie nie zastanawial dlaczego polsat jest w CP,ale nad wyborem jednego albo drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej kończyło by się to wyborem obu (CP, N), nawet pakietów mini. gienas jakbyś brał platformę dla kanałów TVN, to wziął byś N. Nawet w Cyfrze jest więcej kanałów TVN (dodatkowo TVN Lingua, Religia)

 

Niekoniecznie tomekb. Gdy brałem CP 2 lata temu z górką, to właśnie dla paczki TVN oraz PS i PSE :roll: Liczba kanałów ITI na Cyfrze była ta sama (ale nie ceny :P ), zaś N-ka była nowością i podchodziłem do tego jak pies do jeża. Niestety po 2 latach widzę mocne ruchy konkurencji a CP :?: Hmm, sam widzisz.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem polityki Polsatu. Osobiście jestem abonentem tej platformy, ale uważam, że kanał Polsatu powinien być obecny zarówno w Cyfrze+ jak i N. Tym bardziej, że Polsat jest dostępny analogowo. Dziwne to jest o tyle, że największy konkurent Polsatu czyli TVN, obecny jest we wszystkich platformach cyfrowych w Polsce, nawet w Cyfrowym Polsacie. Pamiętam, kiedy ruszała platforma Cyfrowego Polsatu, Polsat można było odbierać bez żadnych opłat, tylko za pośrednictwem dekodera. Dopiero w latach późniejszych, Polsat został przesunięty do płatnych pakietów. Cóź, może kiedyś to się zmieni. Widocznie, Polsatowi wystarczą jedynie posiadani abonenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo się z tobą zgadzam Maris Polsat powinien być dostępny w innych platformach satelitarnych oprócz Cyfry+ w N jak najbardziej TVN w CP a Polsat w N ale w cyfrze nie ponieważ co może udostępnić CP Kuchnie TV lub DOMO :?::?: bo przecież nie CANAL+ bo wtedy C+ nie byłaby taka atrakcyjna dla przyszłych abonentów a więc coś za coś :D Polsat do n a tvn do CP a nie do C+ według mnie to bardzo dobre rozwiązanie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ maxi76 to kiepski pomysł. Uważam, że Polsat powinien być w Cyfrze+ i N-ce, ale na zasadzie coś za coś bo to bez sensu. Jeśli tak by miało być jak piszesz maxi76 to CP zawdzięcza więcej Cyfrze+ (CP odchudził swoje zatłoczone transpordery dzięki czemu jeden z transporderów może przeznaczyć pod kanały HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kanał TVN jest tym samym w N-ce, co Polsat w cyfrowym Polsacie. Przecież to tak samo tematyczne kanały. Polsat nadawany darmowo naziemnie, TVN jeszcze nadawana w analogu satelitarnie. Ramówka kanałów jest identyczna o czym każdy mało ślepy wie. TU masz inne seriale niż tam, tu masz inne filmy na wyłączność niż tam. Tu masz wiadomości o 18:45, tam o 19:00. Wiadomo, że 2 kanały z programami informacyjnymi o tej samej porze nie istnieją, bo nikt nie może sobie pozwolić na takie ryzyko utraty widzów, którzy oglądają wiadomości u konkurencji, więc są o różnych porach.

Filmy w stylu "superkino" czy "megahit" puszczane są o-po 20stej ale w inne dni (również ryzyko utraty klientow). W czym jest więc problem? Trudno wam wybrać pomiędzy Polsatem a TVNem? Musicie mieć oba, żeby o drugim móc marudzić? Gdybym mial wybierać platformę ustalilbym kryterium wyboru i dokonałbym go. Za 38zł mam familijny i w tej cenie jest bezkonkurencyjny. Za 50% więcej mam 3 pakiety w N-ce, które mogę sobie tak dobrać, by zaspokoić 90% moich oczekiwan. Jedni wolą hd i idą do nki, drudzy wolą taniej i zostają w cp. Ot polityka. Również uważam, że politya CP jest dosyć śmieszna, widać to choćby po chęci zatrzymania klientów za wszelką cenę oferując im najdłuższą umowę z najdłuższym gratisem. Ślepy lub fan polsatu weźmie. Inni niekoniecznie. W związku z brakiem zainteresowania 29m umowami, polsat, wzorem C+ i ich 13m umów zdecydował się na roczne umowy. CHwała mu za to. Szkoda tylko, że nie wpadł na to samemu. Chciwość?

 

Mam przeczucia co do noworocznych umów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei kanał ten (Polsat) dałbym do jakiegoś wysokiego pakietu nie dawałbym go do !żadnej! platformy zakazał kablówkom umieszczać w swoich sieciach. Pytanie dlaczego ???

Od dwóch lat jestem znowu w Polsce(wcześniej nie miałem możliwości oglądać miałem C+) i przez te dwa lata obejrzałem w Polsacie jedna audycje, dlatego bym go ukrył najdalej w pakietach jak tylko można...

Tyle moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Naszym celem jest wzmacnianie pozycji naszych kanałów i budowania możliwie najszerszych kanałów ich dystrybucji – mówi nam Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu. Twierdzi on, że rozmowy z Cyfrą+ trwały od kilku lat, ale strony nie były wcześniej w stanie dojść do porozumienia w kwestii warunków biznesowych. Matwiejczuk informuje też, spółka rozmawia na temat wprowadzenia swoich kanałów z platformą N (jej właścicielem jest Grupa TVN). Negocjacje te także trwają od kilku lat.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ka ... m-polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...