Skocz do zawartości

Disney+ za granicą - dyskusja, ZAP


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi dzisiaj coś najwyraźniej coś odbiło i założyłem konto na francuskim Disney+. Chyba zaszkodziło mi ciągłe śledzenie wojny na Ukrainie i musiałem się "czymś zająć".

 

Działa na Apple TV podłączonym do polskiego łącza (Orange Światłowód) ale:

 

1. Trzeba pobrać aplikację z App Store zarejestrowanego we Francji, żeby ściągnąć aplikację (potem można się przelogować na normalne Polskie konto i wszystko działa jak dawniej, choć pewnie aktualizacje D+ po przelogowaniu),

2. Założyć konto na Disneyplus.com z włączonym VPN na Francję,

3. Podpiąć Francuską kartę płatniczą (karty z Polski i Revoluta bo ma litewski IBAN odrzuca. Pewnie da się założyć konto przy użyciu N26 bo ma Niemiecki a tam usługa działa). Ja użyłem Veritas card, który wchodzi też na Molotov.tv

 

Aplikacja działa w języku Angielskim. Nie wszystko jest przetłumaczone ale wiele treści ma przynajmniej Polskie Napisy. Subskrypcja 8,99 Euro miesięcznie albo 89,99 za rok.

 

P.S. Kevin Sam w domu w 4k i polskim audio działa 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pobrać aplikację z App Store zarejestrowanego we Francji, żeby ściągnąć aplikację (potem można się przelogować na normalne Polskie konto i wszystko działa jak dawniej, choć pewnie aktualizacje D+ po przelogowaniu)

Ja mam z Niemiec. Jak zrobić, żeby ściągnąć apkę z innego regionu na Apple TV, nie tracąc przy tym dotychczasowych z polskiego? Da się tak?




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pawop napisał:


Ja mam z Niemiec. Jak zrobić, żeby ściągnąć apkę z innego regionu na Apple TV, nie tracąc przy tym dotychczasowych z polskiego? 

Musisz mieć nowe konto apple id stworzone na dany kraj.  W samym Apple TV dodajesz później to konto, na czas pobrania apki przełączasz na to konto. Nic nie stracisz. 
Możesz mieć kilka kont i przełączać się między nimi.

Apka będzie się aktualizowana normalnie.

7 godzin temu, regedit32 napisał:

choć pewnie aktualizacje D+ po przelogowaniu

Nie, nic już nie musisz robić. Apka będzie aktualizowana

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Musisz mieć nowe konto apple id stworzone na dany kraj.  W samym Apple TV dodajesz później to konto, na czas pobrania apki przełączasz na to konto. Nic nie stracisz. 
Możesz mieć kilka kont i przełączać się między nimi.
Apka będzie się aktualizowana normalnie.

Wystarczy założyć w Polsce i wybrać region niemiecki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawop napisał:
 

założyć w Polsce i wybrać region niemiecki?

Tak jak @tyrla już odpowiedział.

Utworzyć można na każdym systemie, bez używania VPNów. Wystarczy wybrać tylko region który nas interesuje, uzupełnić dane adresowe i nr telefonu (nawet polski). 
Nowe konto Apple ID DE to również 7dniowy dostęp do Apple TV+ ;) 
Przy koncie Apple ID USA dawali 3 miesiące ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ja testowe konto Apple ID DE zakładałam dziś. Nie mogłam się zalogować na Apple TV tym kontem, do momentu uzupełnienia danych adresowych, nr telefonu (tu wpisałam polski nr), w miejscu płatności nic nie zmieniałam. Do weryfikacji konta użyłam polskiego nr telefonu, na który przychodziły kody. 
Takie niemieckie konto mam dodane do Apple TV obok konta polskiego (głównego) i konta Apple ID USA (utworzonego by ściągnąć apkę disneya, HBO max itp.) na którym mam aktywowany 3 miesięczny darmowy dostęp do Apple TV+. Gdy chcę coś obejrzeć po prostu przełączam na to konto.

Edytowane przez Delta21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pobrałeś aplikację na Apple tv?

2. Na które konto apple id jesteś obecnie zalogowany na apple tv? Polskie czy zagraniczne?

3. Konto disney+ rozumiem masz działające z aktywną subskrypcją? W jakim kraju je zakładałeś? Działa na Xboxie i w przeglądarce?

 

W moim przypadku, są to apple id fr i disney+ fr. Najpierw pobrałem z apple id fr disney+, potem założyłem konto przez vpn fr na disneyplus.com/fr-fr a następnie zalogowałem się tymi danymi do apple tv i potem przelogowałem z powrotem na apple id pl.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...