Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, escapers napisał(a):

... ale jak na module z polsatu obejrzę treści 4K to dla mnie już dekoder jest też historią :)

 Mogę potwierdzić działają kanały 4K na module 😃 a też sugerowali dekoder 4K gdyż na module małe szanse by odbierały. Za to odpowiada tv w którym jest moduł jeśli głowica nie obsłuży 4K to i moduł nie pomoże.

Edytowane przez maks27
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji (1.8.11) mój dekoder nie zapamiętuje ustawień  Kanały TV ulubione, tj po wejściu na ulubione i po wyłączeniu a następnie włączeniu przełącza się na Kanały TV wszystkie. Przed aktualizacją wszystko było ok. Czy ktoś ma podobny problem ? Czy jest to problem mojego egzemplarza czy problem oprogramowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Friedelandre napisał(a):

Po ostatniej aktualizacji (1.8.11) mój dekoder nie zapamiętuje ustawień  Kanały TV ulubione, tj po wejściu na ulubione i po wyłączeniu a następnie włączeniu przełącza się na Kanały TV wszystkie. Przed aktualizacją wszystko było ok. Czy ktoś ma podobny problem ?

Też miałem taki przypadek. Ale jak na razie, tylko raz to zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kilka dni temu przeprowadziła się u mnie aktualizacja dekodera Polsat Box 4k i mam problem ponieważ przy każdym uruchomieniu muszę przechodzić ręcznie do listy ulubionych bo domyślnie włącza się lista kanałów podstawowych, zgłosiłem problem na infolinii, przyjęli zgłoszenie i cisza... miał ktoś może podobny problem i jakoś sobie z nim poradził czy muszę czekać na reakcję jaśnie wielmożnych techników z Polsatu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piterg1 napisał(a):

Witam,

Kilka dni temu przeprowadziła się u mnie aktualizacja dekodera Polsat Box 4k i mam problem ponieważ przy każdym uruchomieniu muszę przechodzić ręcznie do listy ulubionych bo domyślnie włącza się lista kanałów podstawowych

Witamy, jeśli posiadasz numer zgłoszenia, proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny problem - po ostatniej aktualizacji (1.8.11) mój dekoder nie zapamiętuje ustawień  Kanały TV ulubione, tj po wejściu na ulubione i po wyłączeniu a następnie włączeniu przełącza się na Kanały TV wszystkie. Przed aktualizacją wszystko było ok. Podobnie zgłosiłem problem w dniu 13.04 na infolinię i podobnie brak odpowiedzi

Edytowane przez Friedelandre
dodanie terminu zgłoszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wybierzesz sobie listę ulubioną, to musisz jeszcze wybrać kanał z tej listy, tak żeby się dekoder przełączył na ten kanał. Wtedy wybrana lista zostaje zapamiętana.

 

W dniu 14.04.2023 o 17:56, djclassic napisał(a):

Też miałem taki przypadek. Ale jak na razie, tylko raz to zauważyłem.

Jak wybierzesz sobie listę ulubioną, to musisz jeszcze wybrać kanał z tej listy, tak żeby się dekoder przełączył na ten kanał. Wtedy wybrana lista zostaje zapamiętana. Przynajmniej u mnie tak działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Januszewski napisał(a):

Jak wybierzesz sobie listę ulubioną, to musisz jeszcze wybrać kanał z tej listy, tak żeby się dekoder przełączył na ten kanał. Wtedy wybrana lista zostaje zapamiętana.

Niestety nie w moim przypadku, nawet po zastosowaniu "złotych pomysłów" PB - resetowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie poczekacie na poprawkę miesiące. Wiem to z wieloletnimi doświadczeniami z ich dekoderami.🤣😂

To dlatego wolę korzystać z listy głównej operatora, znam ją cała na pamięć. Mnie już dawno temu przestały rajcować listy ulubione. 

I i gdzie są teraz ci którzy twierdzili wielce że sprzęt operatora ma tylko działać. 🤣😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć czy ten dekoder 4k online działa np w Niemczech czy nie ma takiej możliwości ?? Szukam czegoś dobrego bo każda iptv przez internet to słaba jakość a internet mam baaardzo dobry więc to nie wina internetu. Jakie Wasze doświadczenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Telewizja kablowa IPTV" nie działa, natomiast to co Polsat sprzedaje jako "telewizję internetową OTT" działa na zasadzie unijnej przenośności usług, jeśli wcześniej aktywujesz wszystko w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mati06 napisał(a):

To dlatego wolę korzystać z listy głównej operatora, znam ją cała na pamięć.

Poprawa pamięci to chyba jedyna zaleta list narzucanych przez operatora. Im częściej operatora zmienia numerację kanałów tym lepsza  pamięć abonenta - dobre na starość zamiast lekarstw. Oprócz tego można ponarzekać że np. Polsat Sport był np. na 66, a teraz jest np. na 68 kanale. 😁

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zmuszony wymienić archaiczny już w sumie dekoder ECHOSTAR HDS-400E po 13 latach użytkowania. Cały czas się zawiesza, pilot praktycznie nie reaguje na przyciskach. Sprzęt po prostu dokonał swego żywota. Poradźcie mi proszę na jaki obecnie dostępny sprzęt wymienić ten dekoder ? Czy wybrać Dekoder Box 4K czy może Box 4K Lite, a może jednak Evoboxa ? Do dekodera jest podpięty tylko jeden TV. Obecnie posiadam konwerter uniwersalny typu twin INVERTO  IDLR-TWNL40-EXTND-OPP (Twin Long-Neck 40mm LN). Czy na takim konwerterze bez problemu działają dekodery 4K lub Evoboxy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...