Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nadal brak aktualizacji pewnie idzie partiami. Trzeba uzbroić się w cierpliwość może na dniach i do mnie zawita? 😊

A tak na serio dyski talerzowe czyli dysk twardy? 

Dodam jeszcze że wczoraj między 20 musiałem zrobić 3 resety wtyczkowe z powodu braku połączenia między dekoderem a internetem, ale okazało się że wina leży chyba po stronie dostawcy internetu. Jednak mam nadzieję że resety wtyczkowe nie mają żadnego wpływu na znalezienie wyszukanie aktualizacji...? Bo komuś przyszła aktualizacja właśnie wczoraj wieczorem dopiero...? 

A ja wciąż czekam i mnie brak. 😊

Między 20 a 21 miało być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też już dotarła aktualizacja 😄

No mi raczej się nie sprzyda niestety ten bajer wyszukiwania głosowego, gdyż mam problemy z mową po udarze z przed lat ale fajnie ze to w końcu uaktywnili. 😊

Może następnym krokiem będą w końcu te długo wyczekiwanie przez niektórych dyski twarde? 😁 😂🤣

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mati06 napisał(a):

Ale w jaki sposób działa to wyszukiwanie głosowe? Naciskam mówię i nic tylko nowe menu wyszukiwania się ukazuje? Ktoś pomoże będę wdzięczny.? 

Edit udało się sam do tego doszedłem jak to działa . 😂

Trzeba dłużej ten przycisk przetrzymać zresztą jest napisane jak się kliknięcie pojedynczo przycisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodałem że nie mam canal sport w pakiecie i na starym sofcie pokazywało iż nie mam go w abonamencie a na kanale 840 jest obraz oraz przez dłuższy czas wyświetla się informacja tego kanału niema w twoim abonamencie ,po minucie może informacja znika.Na kanale 630 wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet L i mam go w abonamencie,stawiam na bug w aktualizacji nawet komunikat pojawił się na kanale Gold fta powyżej 1000.Ustawienia fabryczne robione i nic ,zastanawiam się nad wymianą dekodera.

Edytowane przez pat1234
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji z dekoderem dzieją się różne dziwne rzeczy, na kanałach które są w pakiecie jest informacja że tego kanału nie ma w twoim abonamencie, kanały przełączane są bardzo wolno 3, 4 sekundy, na kanałach z poza pakietu który nie jest wykupiony czarna plansza bez informacji że tego kanału..., menu dekodera działa ociężale. Polsat wie o problemach i prawdopodobnie po niedzieli mają wyjść jakieś łatki do oprogramowania. Czekamy więc na poprawę pracy dekodera polsat box 4k.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...