Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek1623 szybciej dostałem uprawnienia gdy wysłałem je sam z panelu ICOK niż po 3 telefonach do działu obsługi klienta 

 

Teraz sam będę cofał umowę zawartą na odległość w 14dni bo inaczej nie da się powrócić na tych samych opłatach co mc do starej wersji PVR dekodera, jedynie można aneksować umowę na wyższą. Wypowiedzenie w 14 dni i później znów aneksowanie ale na starą wersje dekodera PVR (biały)

 

Za dużo jest problemów z tym nowym dekoderem 4K i nie mogę nagrywać tego czego sam chce tylko to na co oni zezwolą Dlatego rezygnuje zresztą tam dużo tych kanałów 4K nie ma nic nie tracę.

Edytowane przez mati384
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu dzwonić oczekiwanie 80minut to 🚑- po zalogowaniu do iPB jest tez czat , uprawnienia można samemu przesyłać co 2h  , i gadać przez czat wciąż dopytywać czy wszystkie dane są poprawnie wprowadzone pytać do upadłego innej opcji nie ma . Wymiana dekodera w punkcie wydłuży całą procedurę od nowa itp. 

@support458 @Specjalista Polsat Box gdy się pali to Was nie ma jakie z tego wnioski , każdy sam sobie odpowie :) 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt można się wku☘☘☘ podczas początkowej akcji całego procesu aktywacji by to ruszyło , a u niektórych jak widać nadal trwa,  a technicznie NIKT merytorycznie nie potrafi powiedzieć dlaczego to ma miejsce , tak bez ściemy tak bez robienia idiotów z abonenta .

Jednak po ostygnięciu i ujarzmieniu 🤬😡 mogę stwierdzić , że gdy już to u mnie wszystko działa nie mam czego się przyczepić , nie że jestem mało wymagający - reakcja dekodera podobna lub taka sama jak evo pvr , bo w zasadzie wszystko to co w evo pvr jest " jakby " w PB4K , menu ekranowe poruszanie się itp. No ale cóż pytamy , rozmawiamy co jest nie ok a wsparcie naszych dwóch " ekspertów " hmm 📡🚑

 

I dlaczego mądre głowy jak to tworzyły , po wybraniu rodzaju odbioru SAT i IPTV czyli odbiór mieszany ??  podczas konfiguracji dekodera , nie jest to w ten sposób rozwiązane że odłączam dekoder od anteny sat podłączam pod internet i odbieram sygnał IPTV . Konfiguracja dekodera od nowa po to by przełączyć się na IPTV wcale nie powinna podlegać sloganowi ŁATWE PRZEŁĄCZANIE między dwoma technologiami 😂😂📡

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



I dlaczego mądre głowy jak to tworzyły , po wybraniu rodzaju odbioru SAT i IPTV czyli odbiór mieszany ??  podczas konfiguracji dekodera , nie jest to w ten sposób rozwiązane że odłączam dekoder od anteny sat podłączam pod internet i odbieram sygnał IPTV . Konfiguracja dekodera od nowa po to by przełączyć się na IPTV wcale nie powinna podlegać sloganowi ŁATWE PRZEŁĄCZANIE między dwoma technologiami

Tak jak pisałem wyżej, po IP brakuje kanałów 4K, możliwe że brakuje też innych ale jeszcze tego nie wyłapałem.
Możliwe że mamy dwie różnie listy kanałów, inna dla SAT, inna dla IP, stąd przy przełączaniu źródła sygnału wymagany format dekodera.
Oczywiście to tylko przypuszczenia.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostało mi do konca umowy 5 m-y.Mam EVOBOX PVR 3 lata i odbiera programy bez zarzutów,mialem zamiar wymienić na TO CUDO,ale widzę po opini kolegów że nie warto.Płacę 125pln z 1 multiromem mam wszystko[bez kopanej].Mam pytanie-jak przejdę na czas bez UMOWY-to czy mogę zrezygnować z HBO,fikołków,bez podpisywania nowej umowy? Jeśli nie to zrezygnuję.TV jest produktem uprawniajacym w SMART DOM,mam jeszcze internet za 40pln i 2 telefony za 40 pln.Czekam na podpowiedzi-dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wada tego cuda: wczoraj oglądając mecz naszych kopaczy w TVP Sport HD dało sie zauważyć chwilowe ścinanie "mrożenie" obrazu (ok 0,5s) które występuje co 10-15s.

Po skorzystaniu z usługi cofnięcia kanału, przestał działać Eleven w 4K - dobrze że mam jeszcze kilka dni na testy to podzielę się tym co tu CP odwaliło z oprogramowaniem.

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielony klawisz DOMEK

jeszcze raz klawisz DOMEK

ukaże się POLECANE  DO OBEJRZENIA itp , strzałką w prawo szukamy KANAŁY TV- wciskamy OK

ustawiamy na WSZYSTKIE 

klawisz w LEWO pojawi sie menu OPCJE 

wybieramy LISTA- ok 

mamy NOWA MODYFIKUJ WYCZYŚĆ 

 

tam nadajemy nazwe listy np SPORT itp LUB modyfikuj ,lub jest lista ULUBIONE i do niej dodajemy swoje kanały 

Edytowane przez patryszq
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...