Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@maks27był okres a teraz? U mojej babci na starym Mini HD i HD 6000 umowa na czas nieokreślony strefa abonenta aktualizuję się codziennie data, a wpłata jak tyłko dokona wpłaty. Mi się nawet to nie wyświetla. Tyłko plansza z informacją o ich stronie internetowej. A samej aktualizacji nie było od lutego przed przywróceniem ustawień fabrycznych. Ciekawe dlaczeg? U jednych że starym sprzętem oraz pakietem się aktualizuję, a u drugich z nowym sprzętem ivpakietem już nie. A do lutego strefa aktualizowała się codziennie lub co miesiąc po dokonaniu wpłaty. Dziwne to wszystko...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym transponderze teraz jak jest burza to obraz znika tylko tutaj, bo jest najsłabszy sygnał. U mnie  jest siła sygnału 67 % jakość sygnału 70. Na TVN mam siła sygnału 70 jakość sygnału 94 %. Nikt nie wie co jest. Reklamacji też nie można zerwać umowy też nie. Bo to utrudnia odbiór kanałów. 

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajde gdzies liste kanalow jaka mozna lub tez nie mozna nagrywac na tym dekoderze? 

 

Czy to prawda, ze kanaly jak TVN/ TVP2 nie moga byc nagrywane? 

Czy na powyzszych kanalach dziala funkcja time shift by obejrzec cos do kilku dni wstecz?

 

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajde gdzies liste kanalow jaka mozna lub tez nie mozna nagrywac na tym dekoderze? 
 
Czy to prawda, ze kanaly jak TVN/ TVP2 nie moga byc nagrywane? 
Czy na powyzszych kanalach dziala funkcja time shift by obejrzec cos do kilku dni wstecz?
 
Z gory dzieki.
Działa tylko timeshift do 3h wstecz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, patryszq napisał(a):

Dzieki, szukalem tego :)

1 godzinę temu, jordan87 napisał(a):

timeshift do 3h wstecz.

Rowniez dziekuje, no nic w takim razie jedyne co moge powiedziec, to ten dekoder jest totalna porazka. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mati06 napisał(a):

Jak inne z ofert Pebe prócz Evo PVR 

Mam evo pvr, chciałem zmienić bo nowy tv etc. Co prawda nie oglądam TV oprócz sportu, ale moja żona oglada i potrzebuje nagrywanie bo się jej jakies programy pokrywają.

Z takim podejściem niech się polsat wypcha, już wolę z torrentow te programy ściągać niż im płacić za takie coś. Canal plus zrobił to samo...  idiotyczna polityka 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być dysk nawet jest kieszeń, ale ostatecznie się wycofali,i narazie to sfera przyszłości. Ja osobiście mam ten dekoder. I cofanie do 7 dni wstecz i do 3 godzin mi wystarcza. Ale lepsze było Nagrywanie na Evo PVR. Cofanie do 7 dni wstecz nie działa głównie na kanałach TVP tvn tyłko do 3 godzin wstecz. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie też zaczęło to działać dopiero ód nowego okresu rozliczeniowego, ja musiałem czekać około 3 tygodni.:)

Jeden user z forum zalecił mi czekać cierpliwie. 

I nie myśl sobie że będziesz mógł nagrywać wszystkie kanały. Jest to bardzo okrojona usługa. 

Właściwie nie rozumiem dlaczego nie zwiększają ilości kanałów do nagrywania.?

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...