Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rano na skokach na Eurosport 4K haczył i obraz i dźwięk. Jak na E to i tak nieźle, bo przyjemniej dźwięk nie był rozjechany z obrazem. W sumie to żałosne, że na takim kanale jak Eurosport, tak często są problemy z synchronizacją.

Chociaż ..., jak oglądam główny POLSAT na naziemnej ..., i to od lat !  Cieniasy

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj koło 22 miałem też przerywanie obrazu i dźwięku przy odtwarzaniu z catchup Discovery channel jak by serwer był przeciążony i nie wyrabiał z buforowaniem. Internet z dużym zapasem (800Mb/s) i w tym samym czasie innym urządzeniem bez problemu osiągał ponad 100Mb/s gdzie dekoder jest podłączony po kablu.
Test prędkości internetu na dekoderze z menu diagnostyki pokazywał 50Mb/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maly801 napisał:

u mnie nagrywanie zaczęło działać na 3 czy 4 dzień od dostarczenia dekodera do domu. I to chyba z 3-krotnym ponawianiem uprawnień.

Testowałem zaraz po przywiezieniu do domu w polsce wszystko śmigało bez problemu, nie musiałem nawet uprawnień ponawiać. Teraz coś przypadkowo chciałem cofnąć bo nie usłyszałem, czy coś.... i lipton. Mówię szukam, może chwilowa usterka, ale kurde... ktoś gdzieś wspominał kilkanaście stron wcześniej, że też mu nie działało za granicami, tylko czy to 100% potwierdzone ? Czy zbieg okoliczności.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tukan12 napisał:

mimo zapewnień pani z punktu sprzedaży zostałem zrobiony w bambuko i nagrywanie w chmurze poza granicami pl nie działa

To cię oduczy zawierania umów w punktach- gdybyś załatwiał online czy telefon to nikt takiego kitu raczej by ci nie wcisnął a po za tym miałbyś 14 dni na wypowiedzenie a tak jesteś udu:censored:ny na 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, OlafS napisał:

14 dni na wypowiedzenie a tak jesteś udu:censored:ny na 2 lata

Absolutnie, załatwie to jutro w trybie expresowym, nie ze mną te numery. 

Wciskać to sobie mogą... ale tylko sobie.

 

Cóż, czyli to pewne, że za granicami nie zabangla ? 

Oddajemy w takim razie, niech sobie sami taki szajs używają.

Edytowane przez Tukan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tukan12 napisał:

Mam rozumieć, że mimo zapewnień pani z punktu sprzedaży zostałem zrobiony w bambuko i nagrywanie w chmurze poza granicami pl nie działa ?

Właśnie próbuje na swoim PB4K którego wziąłem we wtorek... i nic nie trybi.

Mam to dziadostwo w Niemczech i nie działa nagrywanie w chmurze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...