Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, czerstwy napisał:

Kto Ci takich bzdur naopowiadał z tym pakietem M?😅

Pod numerem  222127222 kojarzysz, jeżeli  bzdury to miej  do nich pretensje, a nie do mnie .

 

Jak wspomniał poprzednik to nie tak do końca  prawda, bo kanały będą od pakietu M, ale chyba sport co go utworzyli ,żeby znowu  nabijać klientów . Na chwile obecna  mają być w otwartym oknie a w pakiecie S mają być docelowo 2

Edytowane przez Zibula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Zibula napisał:

Pod numerem  222127222 kojarzysz, jeżeli  bzdury to miej  do nich pretensje, a nie do mnie .

 

Jak wspomniał poprzednik to nie tak do końca  prawda, bo kanały będą od pakietu M, ale chyba sport co go utworzyli ,żeby znowu  nabijać klientów . Na chwile obecna  mają być w otwartym oknie a w pakiecie S mają być docelowo 2

Wszyscy abonenci Polsat Box będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022, które startują już 4 lutego. To największe wydarzenie sportowe świata będzie transmitowane w Eurosport 1 i 2 oraz w 4 dodatkowych kanałach Eurosport, w tym w jednym w 4K, do których dostęp otrzymają wszyscy abonenci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT od Polsat Box.

W Polsat Box Zimowe Igrzyska Olimpijskie będzie można oglądać w 6 kanałach Eurosport – Eurosport 1 i 2 nadawanych w HD oraz 4 okolicznościowych – Eurosport 3, 4 i 5 w HD i Eurosport 4K, które operator włączy na czas igrzysk.

Dodatkowo w ramach „otwartego okna”, zaplanowanego do 20 lutego, czyli do zakończenia ZIO, Polsat Box zapewni możliwość oglądania głównych stacji Eurosport 1 i 2 wszystkim abonentom, od najniższych pakietów. Wszystko to bez dodatkowych opłat.

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/213131/eurosport-1-5-w-hd-i-eurosport-4k-w-polsat-box-dla-wszystkich-abonentow.html

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam nowe dekodery 4k i 4k lite. 

Uruchomienie i instalacja kanałów przebiegło bardzo szybko ale musiałem robić to 2x chyba ze względu na aktualizacę dekodera.

Jeżeli chodzi o dekoder 4k to: 

Nie musiałem nadawać sygnału ani z icoku ani z infolinii - kanały działały od razu.

Wszystkie kanały działają od sd do uhd.

Jeśli chodzi o catchup to nie było u mnie problemu z rozjeżdzaniem dźwięku tak jak ktoś inny opisywał ale narazie tylko raz to testowałem - wczoraj oglądałem film "Trener" kilka dni wstecz na Paramouth Channel.

Na oko zauważyłem, że kanały przełączają się ciutkę dłużej niż w Evoboxie PVR D30.

Co jakiś czas co jest standardowe (przynajmniej u mnie od kilku lat) wyskakuje komunikat o braku kanału w moim abo, ale ta plansza znika po kilku sekundach.

Zainstalowałem ręcznie travel xp 4k i niestety u mnie też nie działa a to dziwne ponieważ wyczytałem w necie, że on nadaje jako fta w madziarskiej ścieżce dźwiękowej.

Jeżeli chodzi o pilot to fajnie że nie trzeba celować w dekoder aby coś zmienić ale denerwuje mnie klikanie przycisków - po prostu jest za głośne 😉

Dekoder 4k D61

Wersja oprogramowania 1.3.3

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Gizior89 napisał:

Co jakiś czas co jest standardowe (przynajmniej u mnie od kilku lat) wyskakuje komunikat o braku kanału w moim abo, ale ta plansza znika po kilku sekundach.

Ten bubel nie został załatany a aktualizacje na ten dekoder były już bodajże dwie a wyspecjalizowana agencja techniczna PB leży i kwiczy bo nie umieją 

@Specjalista Polsat Box może zgłosi ten SZIT który od września umyka programistom chińskiej zabawki jaką uraczył nas PB 💁‍♂️🍀😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gizior89 napisał:

komunikat o braku kanału w moim abo, ale ta plansza znika po kilku sekundach.

To, jest wina, systemu kodowania Irdeto, bezkartowego. 

Oszczędności w wyborze systemu kodowania, robią swoje. 

W dekoderach, co mają system Nagra, problem, nie występuje! 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co dany sprzęt zezwala lub nie należy sprawdzić przed podpisaniem umowy, a u niektórych widać, że to jest zupełnie odwrotnie najpierw podpisują umowy na sprzęt, a później festiwal żali i pretensji. :) Ja wziąłem pod uwagę że sprzęt operatora nigdy stabilny w działaniu nie był i uważam że nie będzie, bo taką mają politykę. Świadomie wybrałem moduł i nie narzekam. Jeżeli coś mi nie odpowiada, to negocjuję, a jeśli nadal coś nie gra, to nie podpisuję umowy i zostaję z ofertą np. tnk lub bez telewizji.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2022 o 12:50, Gizior89 napisał:

Od wczoraj mam nowe dekodery 4k i 4k lite. 

Uruchomienie i instalacja kanałów przebiegło bardzo szybko ale musiałem robić to 2x chyba ze względu na aktualizacę dekodera.

Jeżeli chodzi o dekoder 4k to: 

Nie musiałem nadawać sygnału ani z icoku ani z infolinii - kanały działały od razu.

 

A czy na dekoderach 4K Lite wszystko Ci działa, tj. usługi cofania, CatchUp, nagrywanie w chmurze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tail# napisał:

:) Ja wziąłem pod uwagę że sprzęt operatora nigdy stabilny w działaniu nie był i uważam że nie będzie, bo taką mają politykę. Świadomie wybrałem moduł i nie narzekam. Jeżeli coś mi nie odpowiada, to negocjuję, a jeśli nadal coś nie gra, to nie podpisuję umowy i zostaję z ofertą np. tnk lub bez telewizji.

To jest najlepsze rozwiązanie.Sam się nad tym zastanawiam i kupnem do niego dekodera z hdd i nagrywaniem,mam na oku CryptoBox 752HD Combo albo Ferguson Ariva 255 Combo,ale pod catv a nie PB.

Edytowane przez Credens
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...