Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

IP 2160p50

 

wiem już o co chodzi… dekoder w trybie 50 klatek nie usuwa przeplotu, puszcza obraz z interpolacja, 1080i skalowanie do 4K (2160p)

 

albo trzeba się męczyć obrazem z „pasami” albo mieć 2160p25 i na wydarzenia w 50fps przestawiac

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wrócić do ustawień fabrycznych i wybrać samo IPTV wtedy podłączasz internet i masz tv po IPTV 

 

Trochę niezrozumiałe jest, że wybieramy tryb mieszany jakim jest SAT i IPTV i tej swobody przełączania się między trybami nie ma jakoby wynikało to samej nazwy trybu SAT i IPTV . A @support458 i @Specjalista Polsat Box znów zniknęli i cisza 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opanowal juz ktos ten dekoder :) 4k :) bo jak pIsze do tych ludzi z obsługi klienta to rozkladam rece :) hahaha.

Mieszkam w uk :) szarpnolem sie na dekodera i teraz sobie w glowe palnac chce :)

bo w sklepie mi to tak zachwalali :) a ja jak typowy Janusz :) bez myslnie cyk :)

POdpielem dekoder do HDD na usb :) 0 nie dziala :) ci z polsatu mowia nie bedzie dzialas, mowie ok,

kupilem dysk HDD, wbilem do kieszeni :) ale 0 nic,ludzie z polsatu ze na ta chwile niema oprogramowania :) hahaha,

moge spróbować nagrac cos na chmurke :) mowie ze mieszkam zagranica czy nie bedzie problemu?? Bo inne ip :) nie nie bedzie :) cyk i [beep]a nie dziala :).

 

wiec pytanie do was :) pewnie wiecej wiecie niz ci z Polsatu :)

 

czy myslicie ze bedzie jakis soft ktory umożliwi nagrywanie na dysk? I czy bedzie to dzialalo na wszystkich kanalach?

 

Edytowane przez Marcin8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w końcu po 36 godzinach dostałem w czwartek uprawnienia. Mam pytania czy przez dekoder 4k mogę w aplikacji Polsat Box Go odbierać kanały które mam w pakiecie? Bo niestety nie mogę ich odbierać występuje informacja wybrana przez Ciebie treść nie jest dostępna na danej platformie i/lub lokalizacji - numer telefony został wprowadzony. Posiadam pakiet L z dodatkami. Dziękuje za informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy musi być router, np możesz włożyć kartę od internetu do telefonu który będzie tylko do tego używany (np jakiś starszy telefon, który nie używasz) ściągnąć aplikację free VPN wybrać serwer polski, potem włączyć wifi hotspot bodajże i udostępnić internet dekoderowi

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lokietek napisał:

Nie wiem czy musi być router, np możesz włożyć kartę od internetu do telefonu który będzie tylko do tego używany (np jakiś starszy telefon, który nie używasz) ściągnąć aplikację free VPN wybrać serwer polski, potem włączyć wifi hotspot bodajże i udostępnić internet dekoderowi

Nie tak szybko. Prędzej czy później exitnode VPNa zostanie dopisany do czarnej listy i w dekoderze przestaną działać usługi po ip. 

Tak samo jest w przypadku  stawiania wlasnego VPSa w popularnych datacenter żeby indywidualnie swojego vpna zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy będzie mógł ściągnąć inną aplikację z innym polskim serwerem. Z tego co pisał ci z PB wprowadzili go w błą, więc przedstawiam mu rozwiązania aby chmura mu działała. Bo bez sensu jest wejście USB aby sobie z dysku coś oglądać gdy teraz każdy tv z HDMI ma wejście USB. Od razu powinna być opcja podpięcia dysku w celu nagrywania programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lokietek napisał:

Wtedy będzie mógł ściągnąć inną aplikację z innym polskim serwerem. Z tego co pisał ci z PB wprowadzili go w błą, więc przedstawiam mu rozwiązania aby chmura mu działała. Bo bez sensu jest wejście USB aby sobie z dysku coś oglądać gdy teraz każdy tv z HDMI ma wejście USB. Od razu powinna być opcja podpięcia dysku w celu nagrywania programów.

Dokladnie,zrobili dekoder z kieszenia na dysk,ale niema oprogramowania by tego uzywac :)

przed tym dekoderem mialem modul ci+ i dekoder Ab cryprobox 700hd tylko mial problem przy nagrywaniu bo zacinal obraz, wiec chcialem to zamienic :) no i nie potrzebnie :) hahaha.

jesli nic nie wymysla to poprostu wroce do CI+ i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...