Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać, że aplikacja Amazon na Samsung Smart TV działa rewelacyjnie. Nakładka X-Ray jak dla mnie rewelacja. Niby mała rzecz, a bardzo ułatwia oglądanie.

Obejrzałem już "Terror" i "Hanna". Zacząłem oglądać "Człowiek z Wysokiego Zamku". Po pierwszym odcinku jednak trochę mam niedosyt. Spodziewałem się trochę więcej. 

Pewnie przez ten czas promocji będę miał usługę, cena 3 euro jest do zaakceptowania, jednak po promocji tak średnio się to opłaca, chyba, że poprawią ofertę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, jako dodatek. Wszystkiego nie da się obejrzeć, ja pewnie będę robił tak, że te usługi(HBO GO, Amazon) będę miał na przemian, z przewagą HBO GO. Z Netflixa zrezygnować nie mogę, bo opłacam go do spółki i córka nie dała by mi spokoju gdybym zrezygnował.

Nad jakością usługi rzeczywiście można się zachwycać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, lokam napisał:

 

Nad jakością usługi rzeczywiście można się zachwycać?

Mają rewelacyjne 1080p takie jak ma Netflix.

Aż się prosi o "GOT' na APV. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Działają trochę tak "na pół gwizdka".

Mam na myśli kwestię braku lektora, czy wpadki z tłumaczeniem a jakość na możliwie wysokim poziomie jeśli chodzi o aplikację.

A taki potentat telewizyjny , dotyczy to HBO poza nabywaniem praw i dystrybucją rewelacyjnych treści nie zainwestowało jeszcze w techniczną jakość przekazu. Netflix, Amazon prześcigają się z jakością, są przymiarki do aplikacji C+ i tu podobnie jak HBO  jakość niestety odstaje..Trochę to się kłóci z definicją premium.Ok, jeszcze to można wytłumaczyć ceną za HBO GO, ale nie o to chyba w tym wszystkim chodzi.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Masz rację, ale oferta dla dziecka jest uboga jeśli chodzi o APV.

Ostatnio córce włączyłem "Lost in Oz" sezon 2 , bo pierwszy obejrzała i znów niemiła niespodzianka, dwa odcinki przetłumaczone , chcemy trzeci włączyć , a tutaj brak dubbingu.

Jest to specyficzna usługa. I jak przeglądam ofertę na inne kraje to u nas jest skromniej, ale tak to już jest,  jeśli się nie jest oficjalnie z ofertą w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jest zakładka , ale to nie o to chodzi.

Brak możliwości uruchomienia aplikacji z ofertą tylko i wyłącznie dla dziecka.

Edit:

Tak to powinno wyglądać

 

HBO GO

HBO-GO.jpg

 

Netflix

Net.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Racja.?

Ostatnio przeczytałem artykuł na temat rozwoju tego typu usług. Znaczący wzrost subskybcji ma zanotować Polska. Analitycy, brali pod uwagę różne serwisy , z tym że  większych nadziei na poprawę skromnego udziału w liczbie subskrybcji nie wiążą już  z APV w najbliższych latach.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość lukimann

Fear the Walking Dead

Dzisiaj zauważyłem, że dodano polską ścieżkę dźwiękową i sezon 4 jest już dostępny  ?

Noc oczyszczenia też do wyboru polska ścieżka jeśli chodzi o lektora.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
5 godzin temu, lukimann napisał:

 

Noc oczyszczenia też do wyboru polska ścieżka jeśli chodzi o lektora.

Noc oczyszczenia od dawien dawna posiada lektora , problem jest z 10 odcinkiem , który posiada hiszpańską ścieżkę dźwiękową  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...