Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj miał premierę 3 sezon "Człowieka z wysokiego zamku", sezon bardzo dobry cały poszedł za jednym podejściem, co ostatnio bardzo rzadko mi się zdarza.

Jak ktoś nie oglądał to można za darmo zerknąć podsumowanie poprzednich sezonów i zobaczyć może się spodoba :)

https://www.primevideo.com/detail/0N8Y66TN6W2H7BM081ZZBO84VE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

Jeśli chcą zaistnieć na naszym rynku, to musi być polskie audio.

Zgadzam się z tobą. Subskrybuje APV już 8 miesięcy i muszę przyznać , ze ich produkcję jak są dodawane, to zazwyczaj bez lektora tylko napisy.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam sposób ze zmiana nr karty, miałem APV przez 6 promocyjnych miesięcy, za siódmy policzyło juz mi pełną kwotę. Dzisiaj skończyła mi się subskrypcja, dodałem nową kartę i mimo informacji o cenie 5,99EUR to na karcie zablokowalo mi 1EUR (tytułem weryfikacji) i 2,99zł tytułem abonamentu. Dla pewności na karcie zostawiłem 20zł żeby nie było w stanie pobrać pełnej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

2018-11-02-150252.jpg

 

Serial "Homecoming" z Julia Roberts jest już dostępny w usłudze. Polskie napisy również są. :D

Dostaliśmy 10 odcinków w 4K.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek "Homecoming". Ogółem pomału się rozkręca, chociaż końcówka działa na widza, że serial z każdym odcinkiem będzie stawał się coraz ciekawszy.

IMG-20181103-001156.jpg
 

Odcinki:

1x1 Mandatory, 1x2 Pineapple, 1x3 Optics, 1x4 Redwood, 1x5 Helping, 1x6 Toys, 1x7 Test, 1x8 Protocol, 1x9 Work, 1x10 Stop

 

Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Lektor to podstawa. Nie do pomyślenia, aby w Amazonie dawali musical "Nędznicy" tylko w oryginale z napisami. Wiem, że kosztowne jest aby Russell Crowe zaśpiewał głosem Karolaka. Ale, żeby nie dać Tomasza Knapika za Crowe'a? To skandal! Tego nie idzie bez tego obejrzeć. Przez to patrzymy tylko na dół ekranu, a nie na cały. 

A! Najlepiej jakby lektor był na światowym poziomie, jak to się robi w cywilizowanych krajach jak np. w Rosji. Głosy męskie tłumaczy mężczyzna, a głosy żeńskie kobieta. Czyli w przypadku "Nędzników" w piosenkach kwestie śpiewane przez Russella Crowe i Hugha Jackmana ma czytać Knapik, a kwestie Amandy Seyfried powinna tłumaczyć Krystyna Czubówna. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
19 godzin temu, robsat napisał:

Obejrzałem pierwszy odcinek "Homecoming". Ogółem pomału się rozkręca, chociaż końcówka działa na widza, że serial z każdym odcinkiem będzie stawał się coraz ciekawszy.

IMG-20181103-001156.jpg
 


Odcinki:

1x1 Mandatory, 1x2 Pineapple, 1x3 Optics, 1x4 Redwood, 1x5 Helping, 1x6 Toys, 1x7 Test, 1x8 Protocol, 1x9 Work, 1x10 Stop

 

 

Coś słabo u ciebie z jakością obrazu. :P  ;)

Oglądasz ten serial w 4K? 

 

2018-11-03-160113.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...