Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Pawop napisał:

Mimo kilku niezłych produkcji, ATV+ to niszowy serwis.
 

Z jednej strony masz trochę racji, bo choćby 25 zł wart nie jest, tym bardziej porównując do ceny HBO Max czy Disneya, ale za 49 zł na rok, to zawartość jest rewelacyjna. Cena ma decydujące znaczenie. Poza tym serialowo jest naprawdę dobrze, już nie będę porównywał z najdroższym serwisem w Polsce, bo zaraz będę zjedzony żywcem. Na pewno dużo lepszy serwis niż Viaplay, to nie ulega żadnych wątpliwości. Jeśli to jest niszowy serwis, to co można powiedzieć o tamtym? W jakości nadawania to już jest przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może przed następną wypowiedzią zapoznaj się o czym jest mowa ;).

Bo w cytacie masz wyraźnie "ATV+".

Przy okazji, odnośnie już Amazona - drugi sezon "Undone" bardzo wciągający, jednak historia dla mnie się mniej klei niż w pierwszym. Tak czy inaczej, zdecydowanie warto obejrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

The Terminal List to serial oparty na bestsellerowej powieści Jacka Carra pod tym samym tytułem.Showrunnerem serialu jest David Digilio . Znany jest on z projektu  Podróżnik. Za kamerą stoi Antoine Fuqua, twórca takich filmów jak Dzień próby oraz Bez litości. Główną rolę gra Chris Pratt. Serial ma mieć 8 odcinków.

Premiera 1 lipca na Amazon.

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka.

Dziś Amazon Prime potwierdził plotki o podwyżce cen, które krążyły od dłuższego czasu w Niemczech.

Amazon nie określił jednak dokładnej ceny ale spekuluje się, że cena miesięczna wzrośnie z 7.99€ do 9.99€ a roczna z 69€ do 85-90€.

Zgodnie z niemieckim prawem Amazon ma 30 dni by ogłosić nową cenę i datę kiedy miałaby ona wejść w życie.

Spekuluje się, że wkrótce podwyżka cen nastąpi również w UK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w jednym temacie, że ktoś mnie zacytował ;)

Tak, zgadza się. Amazon ratuje skasowany serial American Rust (obecnie na C+ w Polsce). Co oznacza, że serial i tak zapewne wyleci z oferty Showtime i będzie na Amazon ;)

Ponadto zamówiony został 4 sezon Boys oraz inne nowości tutaj:

https://upflix.pl/aktualnosci/amazon-zamawia-nowe-serie-the-boys-i-american-rust-a-takze-publikuje-fotki-z-paper-girls-2022-06-11

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cruel Summer" trzyma poziom do samego końca. Dobrze dobrane piosenki z epoki i niezła charakteryzacja głównych dziewczyn, gdzie ukazana jest ich przemiana fizyczna i psychczna na przełomie trzech lat. Jeden z moich ulubionych seriali z zeszłego roku. Na kontynuację nie liczę, bo ten jeden sezon wszystko wyjaśnił od początku do końca. Niezła teenage drama w stylu 1. sezonu "13 Reason Why?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił sie teaser filmu Amazon - My Policeman. Czyli adaptacji bestsellerowej powieści „My Policeman” autorstwa Bethan Roberts. Główną rolę w filmie zagrał Harry Styles

Film od 21 października tego roku będzie można zobaczyć w amerykańskich i brytyjskich kinach. Dwa tygodnie później, 4 listopada, „My Policeman” zawita do oferty Amazon Prime Video. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Prizefighter przedstawi prawdziwą historię najmłodszego mistrza świata w boksie w historii. W 1800 roku Jem Belcher osiągnął to miano, wygrywając walki dzięki swojej szybkości, umiejętnościom i inteligencji. . Po wypadku, który mógł na zawsze zakończyć jego karierę, rozpoczyna długą, wyczerpującą drogę do zdrowia, która w końcu doprowadza go do walki na śmierć i życie.

W filmie Belchera gra Matt Hookings, który jest też scenarzystą i producentem filmu. W obsadzie jest też Russell Crowe oraz Bill Moseley, Marton Csokas, Jodhi May, Julian Glover, Lucy Martin i Glen Fox.

Premiera 22 lipca na Amazon

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Amazon wart sporej kasy chociażby dla serialu Bosh. Pierwszy raz w życiu obejrzałem wszystkie serie i czekam na dalsze. Do tego wrzesień ze światem Tolkiena , trochę koncertów plus doskonała jakość większości produkcji to wszystko za śmieszną cenę. Dlatego kompletnie nie rozumiem występujących czasami narzekań, no ale to w naszym społeczeństwie bez mała sport narodowy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2022 o 13:29, pawcho napisał:

Dla mnie Amazon wart sporej kasy chociażby dla serialu Bosh. Pierwszy raz w życiu obejrzałem wszystkie serie i czekam na dalsze. 

Amazon jest świetny, a że cena śmieszna to tym bardziej warty uwagi. Na dodatek w prime dostawy za wszystkie zakupy darmowe. Rewelacja.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawcho napisał:

Dla mnie Amazon wart sporej kasy chociażby dla serialu Bosh. Pierwszy raz w życiu obejrzałem wszystkie serie i czekam na dalsze.

Bosch według mnie to najlepszy Originals jaki wypluł Amazon w swojej karierze ;)

A ludzie będą narzekać, bo Amazon ma mało premier. Amazon dla tych co oglądają bardzo mało jest bardzo wystarczający. Natomiast dla tych, co oglądają dużo, Amazon Prime świetnym jest uzupełnieniem jakieś większej platformy - HBO Max, Disney+ czy Netflixa  i to za śmieszne około 4zł za miesiąc ;)

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje komuś taki błąd jak wchodzi na swoim koncie w konto i ustawienia albo moja lista odtwarzania "To nie powinno się zdarzyć.

Wygląda na to, że coś poszło nie tak po naszej stronie. Zamiast tego znajdźmy dla Ciebie świetny film do obejrzenia." ? Próbowałem na różnych urządzeniach i wszędzie to samo od wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2022 o 17:05, Gizior89 napisał:

Nie szukałem opisu problemu ale mogę ci powiedzieć że reset gugle chromecast nic nie dał.

No też już resetowalem urządzenie, u mnie tak samo jak u ciebie. A da się chociaż zrobić tak żeby nie było tych kafelek na ekranie głównym np. Amazon video?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...