Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
27 minut temu, bugmenot napisał:
U mnie Prime wygląda tak samo dobrze jak Netflix. 

Nie tylko u ciebie.

Obraz na laptopie, Smartfonie, Smart TV , PS4 wygląda rewelacyjnie. Zarówno HD jak i UHD.

Zarówno laptop jak i Smartfon posiadają 1080p.cb116d1378bf3634c689db6a5fbe0c40.jpg

 

@ARTIPAPK , nie  wiem co ci się może nie podobać w takiej jakości.....

c3f761926f59b72a325ea0a475a8c7ce.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop Teraz nawet smartfony w cenach poniżej tysiąca złotych mają np. 6 cali i rozdziałki rzędu 2340x1080, więc trudno żeby nie było widać tam różnicy między 480p a 1080p...

Nie mówiąc już o takim Galaxy Note 10, co ma 3040x1440 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że są takie rozdzielczości bo sam mam S9+. Chodziło mi o to, że porównywanie obrazu ze smartfona 6 calowego z monitorem nie ma sensu. Kolega ma jakiś problem, z połączeniem, albo z przeglądarką i stąd problemy i pisanie mu, że m.in. na smartfonie wygłąda super nie ma większego sensu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop Już wiadomo skąd ten brak dostrzegania detalów w HBO GO. Kiedy kolego robiłeś sobie badania na wzrok? Obawiam się że bardzo dawno...

Czytam twoje posty i są coraz lepsze. Masz 8362 posty odpowiedzi... w jakim temacie? Resztę też miłą ochotą poczytam... :D:D:D 

Jakość znasz na piątkę... internet na piątkę... a mało tego jak elegancko śmiga na telefonie... :D:D :D Sam się ubierasz ?? :D:D:D 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sprawdziłem jakość na MiBox. I niestety bardzo kiepsko. Obraz niewyraźny tak samo jak na laptopie. Jakość ustawiona na najlepszą, ale mimo wszystko jest rozmyte i nie wyraźnie. Na CDA ten sam film ma wyraźny obraz, czysty i w HD. Jak znajdę jakąś stronę w necie na którą będę mógł wrzucić zdjęcia, to wstawię tutaj link do fotek. Ocenicie to sami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
13 minut temu, ARTIPAPK napisał:

No i sprawdziłem jakość na MiBox. I niestety bardzo kiepsko. Obraz niewyraźny tak samo jak na laptopie. 

Ty masz problem z prędkością swojego Internetu oraz jego stabilnością. 

Wystarczy zobaczyć wrzucone zrzuty/ zdjęcia moje oraz @bugmenot, by stwierdzić,  że to u ciebie jest coś nie tak. 

Nie ma w tym winy Amazona.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteśmy przy laptopie, to na jakiej przeglądarce oglądać Prime Video? Czy jakaś wspiera 4K? Czy jest aplikacja dedykowana dla Windows10? 
Żadna przeglądarka nie wspiera niestety 4k. Brak apki dedykowanej dla Windows.
https://www.primevideo.com/help?nodeId=GUX9FYHU5D8LC9EJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kingofsouth napisał:

@ARTIPAPK ja myślałem , że brałeś Amazon Prime Video by oglądać na  Smart TV/ Android TV materiały 4K UHD 

No, niestety ale na tej apce APK pobranej na pendrive, to Amazon odtwarza słabej jakości obraz. Teraz oglądam Indiana Jones i poszukiwacze zaginionej arki i jest sieczka. Na CDA obraz super. Chyba jednak sobie daruję tego Amazona i zdezaktywuję, bo nie da się nic obejrzeć. Na darmowym CDA chodzi extra obraz a na płatnym masakra. Szkoda. Spodziewałem się czegoś lepszego. Nawet na HBO GO z dekodera CP Polsatu to filmy jakość mają bardzo dobrą. Aż miło się ogląda. Jedynie co do dobrej jakości odtwarzania Amazon Prime Video, to tylko ze smartfona się ogląda. Tylko tu obraz się odtwarza ok. Ale wiadomo, wielkość ekranu. Dziękuję za sugestie od wszystkich. 

Tutaj link do fotki z Amazona 

https://pl.imgbb.com/

A niżej z CDA 

https://ibb.co/xfz4157

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ARTIPAPK napisał:

A niżej z CDA 

https://ibb.co/xfz4157


HD a w lewym górnym rogu 480p? Coś tam u ciebie nie burzy... :) Popraw link z Amazon bo nie śmiga...

Aaaaaa do tego HBO GO z CP jakość mają bardzo dobrą...? Co ja czytam? :) 

U ciebie jedna sprzeczność goni drugą sprzeczność...

Edytowane przez herman78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu obejrzałem serial "Noc oczyszczenia" i równuez mogę go polecić:-)

Będzie 2 sezon?

Poza "Lore", "Electric Dreams" i "Człowiekiem z wysokiego zamku" , coś jest jeszcze godne obejrzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...