Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że to rózne rozdzielczosci ale napisałes " Widoczna różnica jest nawet między 1080i z TV, a 1080p w APV/Netflixie.". To oczywiste, że między tymi rozdzielczościami bedzie roznica, bez względu czy 1080p jest z Netflixxa, APV czy innego serwisu. 1080p zawsze bedzie lepsze, to tak jak gdyby napisać, że widoczna jest różnica miedzy 720p a jakością DVD. 720p ma lepsza jakość od 1080i ale tak potocznie mówiąc, mozna przyjac ze to dla naszego oka podobne rozdzielczosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

13 minut temu, kudelek napisał:

Dziwna sprawa. Na telefonie mam lektora i napisy do "The Purge", a na TV już nie. Nawet jak odpalam na Fire TV to też nie ma do wyboru...

 

 

 

 Samsung Smart TV, PS4, Samsung Galaxy S7, laptop(przeglądarka) brak napisów. To jest dopiero dziwna sprawa. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Coś w tym jest , że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. ;)

Ta zasada idealnie się tu sprawdza.

Zapraszam do mnie jak ktoś nie widzi różnicy miedzy 4K a HD. :P

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Rasheed napisał:

Ja wiem, że to rózne rozdzielczosci ale napisałes " Widoczna różnica jest nawet między 1080i z TV, a 1080p w APV/Netflixie.". To oczywiste, że między tymi rozdzielczościami bedzie roznica, bez względu czy 1080p jest z Netflixxa, APV czy innego serwisu. 1080p zawsze bedzie lepsze, to tak jak gdyby napisać, że widoczna jest różnica miedzy 720p a jakością DVD. 720p ma lepsza jakość od 1080i ale tak potocznie mówiąc, mozna przyjac ze to dla naszego oka podobne rozdzielczosci.

 

Na dziś 720p nie jest w większosci przypadków lepsze od 1080i chociażby z tego powodu, że dostając obraz 1280x720 (czyli 720p) typowy tv Full HD musi to przeskalować (popsuć jakość) natomiast 1080i nie.

A czy takie to oczywiste to nie wiem - Player w 1080p nie zbliża się w żaden sposób do 1080p z Netflixa i 1080i z TV też wygląda lepiej, bo nie tylko rozdzielczość, ale kodeki, bitrate itd robią swoje ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Nie ma serialu "The Expanse" w APV.

Edit:

Serial "Kung Fu Panda: The Paws of Destiny" wylądował w usłudze. 

Dostaliśmy 13 odcinków z dubbingiem.  :D

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
W dniu 4.11.2018 o 16:17, kudelek napisał:

Dziwna sprawa. Na telefonie mam lektora i napisy do "The Purge", a na TV już nie.

Nareszcie serial "The Purge" jest z lektorem . :jupi:

Laptop, Android, Smart TV, PS4. Na wszystkich urządzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...