Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest z kanałami TVN w CP?


ortax123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A masz pewność, że ta umowa kończy się dokładnie 31 grudnia 2008? Bo ona równie dobrze może się kończyć z końcem stycznia - nikt nam w sumie nie potwierdził samej daty chyba. Aczkolwiek brak informacji jest jak wiadomo dobrą informacją - znaczy, że idziemy w kierunku wymiany 1:1, a nie zerwania rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oferta CP ma zmniejszyć się o kanały grupy ITI to o takiej zmianie nadawca musi powiadomić abonentów na piśmie na 30 dni przed planowaną zmianą zawartości pakietów. Chyba, że CP w zamian wprowadzi inne kanały tematycznie zbliżone, a zawartość pakietów nie ulegnie redukcji.

Podsumowując, na pewno z końcem roku kanały ITI nie zostaną wyłączone z platformy CP, jeśli cześć z nich zostanie wyłączona to najwcześniej w styczniu 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orion ---> dziwne takie też trochę jest że tak nagle Polsat wyprodukował Polsat Cafe, Polsat Play i Polsat Info i zakodował Polsat2, Tematycznie wszystko pasuje do kanałów TVN, no może tylko Polsat2 "trochę" muszą przerobić żeby odpowiadał TVN7. Moja opinia o tym problemie zmieniła się, ponieważ zrozumiałem że TVNy straciłyby widzów po wycofaniu z cp, no ale od oglądalności to mają teraz też tak jakby tnk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN - brak kanału alternatywnego

TVN7 - Polsat 2?? wątpię Polsat 2 istnieje na rynku medialnym od kilku lat

TVN Turbo - TVN Play

TVN Style - Polsat Cafe

TVN24 - Polsat News

TVN Meteo - brak kanału alternatywnego

 

Więc w razie faktycznego zniknięcia kanałów grupy ITI CP nie zdoła pokryć braków nowymi kanałami... czyli leżą na łopatkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc w razie faktycznego zniknięcia kanałów grupy ITI CP nie zdoła pokryć braków nowymi kanałami... czyli leżą na łopatkach

 

Dlaczego zaraz leza?Kto powiedzial ze CP MUSI miec takie same kanaly jak ITI?To bez sensu.Nie musza klonowac wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN - Polsat

TVN7 - Czwórka (TV4)

TVN Turbo - Polsat Play

TVN Style - Polsat Cafe

TVN24 - Polsat News

iTVN - Polsat2 (który nie jest na platformie)

TVN CNBC Biznes - TV Biznes (który nie jest na platformie)

nSport HD - Polsat Sport (który nie jest na platformie)

 

pozostaje: (które nie są na platformie)

TVN:

 

TVN Lingua - ?

TVN HD - ?

TVN Meteo - ?

Mango24 - ?

TVN Historia - ?

nTalk - ?

TVN Warszawa - ?

Religia.tv - ?

 

Polsat: (które są na platformie)

Polsat Sport HD - ?

Polsat Sport Extra - ?

Superstacja - ?

Radio PiN - ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zaraz leza?Kto powiedzial ze CP MUSI miec takie same kanaly jak ITI?To bez sensu.Nie musza klonowac wszystkiego.

 

Jeśli faktycznie te kanały znikną to muszą być zastąpione kanałami o podobnej tematyce, dlatego napisałem leżą, brak alternatywy spowoduje, że abonent ma prawo zerwać umowę ze skutkiem natychmiastowym!! W przypadku dania kanałów zastępczych muszą zaproponować nową umowę. Abonent nowej umowy nie musi zaakceptować więc umowa wygasa. Oczywiście abonent nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dajcie już spokój z tymi plotkami na temat kanałów TVN. Gdyby miałoby ich zabraknąć w Cyfrowym Polsacie, to jak nie jedna, to druga strona, odpowiedni komunikat by wydała. Coś czuję, że po Nowym Roku będzie arcyciekawie... :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisano wcześniej na pewno zostanie w CP TVN i TVN7, nawet gdyby się waliło i paliło oraz wodą zalewało :] jak iti wynegocjuje od polsatu jakieś kanały np. tv4, polsat?... (kurczę tu nie ma za bardzo o co walczyć, reszta to kaszana xD) to tvneny zostaną wszystkie, ale tak na chłopski rozum to CP da eNce tv4 i będzie po krzyku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... znaczy, że idziemy w kierunku wymiany 1:1, a nie zerwania rozmów.

 

A skąd wiesz, iż idziemy w stronę wymiany 1:1 :?: . Jesteś tego 100% pewny :> . Być może, że umowa zostanie przedłużona na takich samych warunkach jak jest dotychczas. Nie możliwe :?: . A niby dlaczego nie, przecież w takich negacjacjach wszystko może się zadarzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ehh co za ludzie zero konkretu ktoś plotki dał a wy tak posty trzepiecie samym gdybaniem.Osobiście czekam co będzie i nie marudzę.A wątek myślę że można by zamknąć bo takie gdybanie robi tylko zamęty na forum.Wszelkie info dowiemy sie po 1Stycznia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, iż idziemy w stronę wymiany 1:1 :?: . Jesteś tego 100% pewny :> . Być może, że umowa zostanie przedłużona na takich samych warunkach jak jest dotychczas. Nie możliwe :?: . A niby dlaczego nie, przecież w takich negacjacjach wszystko może się zadarzyć :)

 

Pewnie, że może się wszystko zdarzyć. Nie jestem pewny na 100%, mam tylko "solidne przesłanki" i mam nadzieję, że to nastąpi w wersji 1:1 właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość posiadaczy N jest zainteresowana wyłącznie podstawowym kanałem Polsat. Mimo, że oferta programowa Polsatu jest mierna to jednak dzięki temu można by zrezygnować całkowicie z naziemnej instalacji antenowej. Ponadto ze swoim 9 kanałami HD i wszystkimi naziemnymi programami TV, N stała by się mocną konkurencją dla CP i tu jest sedno problemu.Jednak na przełomie roku nie należy spodziewać się żadnych negatywnych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...