Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.07.2024 o 22:16, stanley840 napisał(a):

Dlatego ta usługa jeżeli chodzi o sport nie ma sensu do czasu jak nie zmienią wszystkich kanałów sportowym na 50fps.

Mógłbym zrozumieć żenującą jakość Polsatów Sport w ramach Polsat Box Go, gdyby to była jedynie darmowa usługa dodawana do satelity, ale przecież oni sprzedają ten crap również osobno, jako telewizję internetową. Wziąłem tylko dla Wimbledonu, a i tak oglądam gdzie indziej, bo szkoda oczu oraz bardzo fajnej imprezy transmitowanej w jakości trącącej o VHS. Oglądam na OLEDzie zaledwie 42 cale. Aż strach pomyśleć, jakby to wyglądało na 55 cali i więcej. Polak jak to Polak, wyświetli mu się opcja wyboru 1080p, więc zadowolony, mimo że obraz porażka. Papierowe cyferki. 

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpal sobie apkę jeszcze raz, ale wcześniej sprawdź aktualizację i ją zainstaluj, i się dowiesz, co zostało wprowadzone, zmienione, poprawione itp. Numer aktualizacji to 2.13.2 😀 Ja widzę przynajmniej kilka naocznych zmian. Zobaczymy czy Ty zobaczysz więcej 😀 Jeżeli dla zwykłego oka nic nie widzisz to nie ma racji bytu pisać o mizernej aplikacji z marną jakością i licznymi błędami, które jako tako poprawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wprowadzeniu nowego układu w zakładce Kanały TV brakuje stacji:

Metro, Polsat Rodzina, TVP Info, Canal+ Domo, Canal+ Kuchnia, InUltra, TVN Style, HGTV, Food Network, Novelas+, HBO, HBO2, HBO3, Epic Drama, TVP Seriale, Planete+, TVN Turbo, Teletoon+, MiniMini+, CBS Reality, TV Okazje. MTV i Discovery Life powinny być w sekcji lifestyle, a WP w ogólnych.

Edytowane przez truszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/237863/eurosport-4k-i-eurosport-3-9-hd-w-polsat-box-i-netii.html

Cytat

Olimpijskie kanały Eurosport zostaną automatycznie nadane klientom posiadającym:
[...]

pakiet Polsat Box Go Sport w serwisie Polsat Box Go

 

Będą jaja jeżeli MAX nie da teraz Eurosportu 4K. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, super że dodali.. miałem cichą nadzieję na to bo bałem się że będzie niestety ale tylk przez SAT...  i jak będzie taki bitrate jak obecnie (22Mbps) to będzie super.. 

 

Brakuje mi tylko w tym serwisie Multi-View takiego jak jest C+ online.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jakoś tydzień temu było info, że będzie Eurosport 4K w PBGO tylko nie było wiadomo czy będzie w 50 FPS  😉

27 minut temu, escapers napisał(a):

Brakuje mi tylko w tym serwisie Multi-View takiego jak jest C+ online.. 

Ostatnio różnie z tym bywa. Np nie można dodać kanałów canal+live do łączonej transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi.. póki nie zobaczę to nie uwierzę i jak na razie wygląd to super 4K@50p z 22Mps... oby tylko było to stabilne.. bo już odwykłem od dekodera ;)

 

11 minut temu, Gizior89 napisał(a):

Ostatnio różnie z tym bywa. Np nie można dodać kanałów canal+live do łączonej transmisji.

Nie mam takiego problemu.. jak to nie można dodać? U mnie non stop chodzi Multi-View... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stanley840 Czyli jak chcę oglądać ligę Europy to w Polsacie za 40zl nawet nie ma gwarancji 50klatek?? Ale patologia. 
Apke na webos widze maja, tam tez taka bieda z jakością?

Coś czuje ze czas poszukać zagranicznego dostawcy dla LE albo inny „streaming”…

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat niestety taka politykę już od dawna prowadzi.. tylko kanały Polsat sport premium dobre HD+50p reszta to tylko sztuka dla sztuki.. no ale te zwykle kanały sportowe chyba są dla wszystkich w sat? Albo w jakimś wyższym planie? A premium to trzeba dokupić.. wiec raczej to się nie zmieni aby tam dali 50p..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...