Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdzam że Polsat nie ogarnia tej nowej usługi.

Przez stronę polsatboxgo mam błąd przy logowaniu aby zapoznać się z regulaminami. Ich pomoc zamilkła gdy wysłałem zrzut ekranu... widać nie mają pomysłu co z tym zrobić ;)

W moim LG z tego roku, teoretycznie powinna być aplikacja a nadal nie ma.

 

Komu IPLA przeszkadzała?! Działała mi przez stronę i na telewizorze nawet tym poprzednim, miał 7 lat i był też LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, firemanbuba napisał:

@pedros na Tizenie 4K bez zastrzeżeń

No właśnie nie. Na Samsungu z 2017 roku gdzie hulają wszystkie inne serwisy streamingowe łącznie z UHD ,Polsat Box Go zalicza ostrą czkawkę.

U mnie PSP 4K nie dało się normalnie obejrzeć. Transmisja się uruchamiała na ok 30 sekund, by po chwili stanąć na dobre. Po próbie ponownego uruchomienia pojawia się nieustający bufor. Cztery kołka i never ending story :D Kolejna próba--- i jest ! wskoczył....30 sekund ...Lewaaaandowski..wpada na pole karne...chyba będzie strzelał....i pstryk czarny ekran  :D. ..Trudno być kibicem na platformie Polsatu.

Pozostaje android...wyśrubowane 25 klatek na sekundę.. Dobrze że tu  można przewijać...to zobaczyłem chociaż bramki Lewego.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet najnowsza wersja Android TV oferuje tylko 25 fps w tym serwisie na kanałach sportowych?

 

Wieszałem na nim psy a tu się okazuje, że trzeba odczekać dobrych kilka minut i obraz robi się płynny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, danielpes5 napisał:

No właśnie nie. Na Samsungu z 2017 roku gdzie hulają wszystkie inne serwisy streamingowe łącznie z UHD ,Polsat Box Go zalicza ostrą czkawkę.

U mnie PSP 4K nie dało się normalnie obejrzeć.......

Posiadam Samsunga z 2020 i żadne z objawów które opisałeś u mnie nie występuje. Cała transmisja 4K była bez zakłóceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

Nawet najnowsza wersja Android TV oferuje tylko 25 fps w tym serwisie na kanałach sportowych?

 

Wieszałem na nim psy a tu się okazuje, że trzeba odczekać dobrych kilka minut i obraz robi się płynny.

Na Canal+ Box jest wersja 9.0 Androida więc stosunkowo nowa. A i tak więcej jak 25 fps--ów nie uświadczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lakiman napisał:

Nawet najnowsza wersja Android TV oferuje tylko 25 fps w tym serwisie na kanałach sportowych?

 

Wieszałem na nim psy a tu się okazuje, że trzeba odczekać dobrych kilka minut i obraz robi się płynny.

 

8 godzin temu, DominoDoman napisał:

Nie no przy tym, że teraz bardzo powoli pojawia się na rynku wersja 12, to 9 jest jednak trochę do tyłu.

Wersja Androida nie ma tu nic do rzeczy. Dostałem oficjalna odpowiedź od supportu:

"Liga mistrzów i Liga Europy na kanałach PSP1 i PSP2 jest dostępna w 1080p, ma bitrate 8 mbps i 50 kl/sek,

na pozostałych kanałach jest 5 mbps w 1080p i 25 kl/sek,

4K na TV Samsung Tizen i Apple TV ma 20 mbps i 50 fps,

4K na Android TV ma 17 mbps i 25 fps."

 

Nawet canal+ ma lepsze parametry na kanałach PPV 3-6 niż Polsat u siebie, to jest komedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, perdos napisał:

 

Wersja Androida nie ma tu nic do rzeczy. Dostałem oficjalna odpowiedź od supportu:

"Liga mistrzów i Liga Europy na kanałach PSP1 i PSP2 jest dostępna w 1080p, ma bitrate 8 mbps i 50 kl/sek,

na pozostałych kanałach jest 5 mbps w 1080p i 25 kl/sek,

4K na TV Samsung Tizen i Apple TV ma 20 mbps i 50 fps,

4K na Android TV ma 17 mbps i 25 fps.".

Liga Europy wraz z Ligą Konferencji jest przecież w skandynawskim serwisie streamingowym 🙈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2021 o 10:33, Zeusek napisał:

Stwierdzam że Polsat nie ogarnia tej nowej usługi.

Przez stronę polsatboxgo mam błąd przy logowaniu aby zapoznać się z regulaminami. Ich pomoc zamilkła gdy wysłałem zrzut ekranu... widać nie mają pomysłu co z tym zrobić ;)

W moim LG z tego roku, teoretycznie powinna być aplikacja a nadal nie ma.

 

Komu IPLA przeszkadzała?! Działała mi przez stronę i na telewizorze nawet tym poprzednim, miał 7 lat i był też LG.

Zwłaszcza, że teraz musisz tłumaczyć ludziom różnicę między Polsat Go a Polsat Box Go. Chcieli ujednolicić nazwy a tak naprawdę wyszło bardziej chaotycznie. 

A wcześniej nie było problemu z Ipla i CPGO.

 

Mogli by też dodać pod każdym kanałem program TV tak jak to było w CPGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...