Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, pod Cyfrowy Polsat GO w Google Play kryje się Polsat Box Go. Nazwy nie ogarnęli 😅 Chwilkę zerknąłem na nową aplikację na Android TV. Mam dostęp do 3 aplikacji od operatorów tj. Canal+, Polsat Box Go i UPC TV GO. I muszę przyznać, że najlepszą aplikację z tych 3 oferuje cały czas jednak UPC. Działa najbardziej wygodnie dla użytkownika. Możliwość przełączania kanałów numerycznie, replay TV, cofanie i ogólnie nawigacja są bardzo intuicyjne i user friendly. Polsat Box Go działa moim zdaniem lepiej niż IPLA jeśli chodzi o streaming kanałów na żywo, sam interfejs jest bardziej przyjazny. Jednak są pewne niedociągnięcia (kompletnie nie zgrali EPG z playerem tej usługi, cofanie jak ktoś wspomniał jest takie na czuja) + trochę problemów tzw. wieku dziecięcego jak migracje pakietów i bałagan ogólnie w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Plusa nie ma nic o aplikacji Polsat Box GO. Nadal jest widoczna jeszcze stara oferta dla IPLI i informacja, że trwa migracja dotychczasowych użytkowników do nowego serwisu.

Ale nie ma nic zachęcającego, aby nowi użytkownicy zaczęli korzystać z Polsat BOX GO.

https://www.plus.pl/uslugi/ipla

 

Na stronie T-Mobile można wykupić Światłowód z pakietem TV i z pakietem Eleven Sports w Polsat BOX GO. Czy tu też nie powinni zmienić pakietów w T-Mobile?

https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/pakiety-dla-domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na przystawce Xiaomi Mi aplikacja jest w sklepie Google i działa dość sprawnie.Chociaż muszę przyznać że były wielkie problemy z zalogowaniem poprzez konto Ipolsat.Oferta sportowa w porównaniu do IPLA jest mniej rozdrobniona,co może wywołać rozczarowanie u aktualnych klientów.Jednak skonstruowana jest tak samo jak canal plus online,gdzie również wszystkie kanały z logiem c+ są połączone w jedność.Za cenę bez promocji 50zł mamy: cały polsatowski sport+Eurosport+eleven+C+sport3,4.

U konkurencji w c+online za 60zł mamy: polsatowski sport+eleven+TVP Sport+paczka canal plus ze sportem i serialami.Aby była całość na obu serwisach brakuje mi jeszcze tylko Viaplay oraz przekazów streamingowych Eurosport Player 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pod Cyfrowy Polsat GO w Google Play kryje się Polsat Box Go. Nazwy nie ogarnęli Chwilkę zerknąłem na nową aplikację na Android TV. Mam dostęp do 3 aplikacji od operatorów tj. Canal+, Polsat Box Go i UPC TV GO. I muszę przyznać, że najlepszą aplikację z tych 3 oferuje cały czas jednak UPC. Działa najbardziej wygodnie dla użytkownika. Możliwość przełączania kanałów numerycznie, replay TV, cofanie i ogólnie nawigacja są bardzo intuicyjne i user friendly. Polsat Box Go działa moim zdaniem lepiej niż IPLA jeśli chodzi o streaming kanałów na żywo, sam interfejs jest bardziej przyjazny. Jednak są pewne niedociągnięcia (kompletnie nie zgrali EPG z playerem tej usługi, cofanie jak ktoś wspomniał jest takie na czuja) + trochę problemów tzw. wieku dziecięcego jak migracje pakietów i bałagan ogólnie w ofercie.
Może to być celowe działanie, aktualnie w sklepie Google Play wylewa się hejt w opiniach o aplikacji Cyfrowy Polsat Go (Polsat Box Go) słaboby to wyglądało wizerunkowo pod nową aplikacją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...