Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brak w IPLI:


CBS Europa 

TVP Seriale

Polsat Rodzina

TVP Info

CBS Reality

Polsat Jim Jam

Wp

HGTV

Zoom TV

Metro

TVN24

TVN Turbo 

TVN Style

 

Brak w CP GO:

 

Fast&Fun Box

Gametoon

CNN

Republika

Tv Okazje

MTV Hits

MTV Club

MTV 80s

360 Tube Box

4Fun TV

4Fun Kids

4Fun Dance

Eska TV Extra

Fashionbox

Duck TV


Pomimo, że w CP GO brakuje więcej kanałów niż w Ipli to i tak według mnie CP GO wypada lepiej ponieważ tu brakuje głównie kanałów muzycznych, informacyjnych i Filmbox które nie są jakoś bardzo ciekawe. Za to w Ipli brakuje kanałów TVN, kilku od TVP, CBS i z mux8 które są popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MtvMam nadzieję że to ujednolicą, udostępniając te kanały wszystkim użytkownikom. I tak już razi że CANAL+ podzielił swoich użytkowników na dwie kategorie: lepszych abonentów, którym daje więcej kanałów i gorszych subskrybentów.

Pozostaje jeszcze kwestia wspomnianego wczoraj AMC, który po cichu zniknął z Ipli, a podobno w CP GO dalej jest (ale ja bym to monitorował, bo może zniknie lada dzień?). Dziwne to zachowanie. Nie zdejmowali by kanału w przeddzień uruchomienia nowej platformy gdyby miał powrócić po rebrandingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bur.del… Tylko że Polsat Go też jest w jakimś stopniu zastępstwem za IPLĘ. Od 15 minut czekam na maila weryfikacyjnego.

 

Aż jestem ciekaw czy przynajmniej Kiepscy i Daleko od noszy będą wciąż dostępne na całym świecie, jak to teraz jest z IPLĄ.

 

 

.

Edytowane przez enski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, michael112 napisał:

@MtvMam nadzieję że to ujednolicą, udostępniając te kanały wszystkim użytkownikom. I tak już razi że CANAL+ podzielił swoich użytkowników na dwie kategorie: lepszych abonentów, którym daje więcej kanałów i gorszych subskrybentów.

Pozostaje jeszcze kwestia wspomnianego wczoraj AMC, który po cichu zniknął z Ipli, a podobno w CP GO dalej jest (ale ja bym to monitorował, bo może zniknie lada dzień?). Dziwne to zachowanie. Nie zdejmowali by kanału w przeddzień uruchomienia nowej platformy gdyby miał powrócić po rebrandingu.

Następny mUndry i jego spiskowe teorie. Cóż, internet przyjmie mUndrości każdego znaFcy.

Canal+ nikogo nie podzielił. Więcej kanałów mają abonenci usługi satelitarnej, bo dostają to za free w ramach owej usługi. Chcesz zarabiać na czymś takim jak w przypadku Canal+ online(nie w abonamencie), plać haracz dostawcy kanałów. Canal+ musi podpisywać osbne umowy z dostawcami i odpalać odpowiedni procent od zarobku. Nie każdy chce podpisać, bo sam platnie udostępnia i wolałby żeby klienci kupowali u niego,kasując całość zarobku. 

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bachus napisał:

Czy jeśli kupię iple mix bezterminowo, to będę miał to na zawsze przypisane do konta i nie będę musiał za to płacić?

Nie ma możliwości zakupi pakietu Ipla MIX. Wszystkie opcje dostępne są tutaj: https://www.ipla.tv/pakiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 18.08.2021 o 20:17, lukjan napisał:

Czemu mam w ipli kanaly eleven i polsat sport premium, jak nie mam wykupionych pakietow?

To chyba promocja pożegnalna z Ipla :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

A czy ten pakiet będzie dostępny w PB GO, jeśli ma się go obecnie BEZTERMINOWO?

Masz na myśli Cyfrowy Polsat GO?

 

2 godziny temu, Bachus napisał:

To znaczy, bardziej mi chodzi o 2 część pytania czyli czy to będzie na zawsze przypisane do konta, bez wymogu opłacania tego?

Proszę o doprecyzowanie, masz uruchomiony aktualnie taki pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...