Skocz do zawartości

OUTtv


Gość lakiman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na polski rynek wkracza OUTtv – kanał nadający programy rozrywkowe i lifestylowe dedykowane dla społeczności LGBTQ+. Stacja została dołączona do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv, co oznacza, że już wkrótce OUTtv może pojawić się w pierwszych sieciach kablowych. Działaniami promocyjnymi i wizerunkowymi kanału zajmie się Music Box Group.👩‍❤️‍💋‍👩

 

Źródło: Satkurier

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spora część ma słabą dystrybucję. Chociażby Duck TV, że nie wspomnę o Duck TV Plus, który niby mają w ofercie, a nikt tego kanału na oczy nigdzie nie widział. Z Bollywood też na początku było słabo, pamiętam że nawet nie do końca było jasne kiedy ten kanał tak naprawdę wystartował, bo długo nikt go nie miał w ofercie.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomo21 napisał:

Z Bollywood też na początku było słabo, pamiętam że nawet nie do końca było jasne kiedy ten kanał tak naprawdę wystartował, bo długo nikt go nie miał w ofercie.

Kanał wystartował w listopadzie 2016 r., a od stycznia 2017 r. był już w Toyce. Możliwe, że przez jakiś czas na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. W październiku 2015 ukazała się informacja, że TV Pasja będzie odpowiadała za dystrybucję kanału. Jako datę startu podawano listopad 2015, ale czy kanał faktycznie wtedy ruszył - do dziś nie jest jasne. W sierpniu 2016 stacja na pewno była już dostępna w sieci Derkom z Zamościa, a w październiku 2016 oficjalnie dołączyła do sieci Jambox. Czyli od momentu zapowiedzi startu do pojawienia się w pierwszej dużej kablówce minął rok.

Mam nadzieję, że tutaj sytuacja się nie powtórzy.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2021 o 10:28, Mtv napisał:

według mnie kanał powinien zastąpić TV Trwam w DVB-T.

Nie rozumiem toku myślenia. Kanał dla katolików (zdecydowana większość społeczeństwa) chcesz zastąpił kanałem  dedykowanym mniejszości?

 

PS. Nie jestem fanką TV Trwam.

Edytowane przez Zuzia
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, ciekawe czy będzie w CANAL+ :)

W dniu 17.07.2021 o 10:28, Mtv napisał:

Jeżeli dystrybucją kanału zajmie się Pasja TV to raczej kanał nie odniesie sukcesu. Szkoda, według mnie kanał powinien zastąpić TV Trwam w DVB-T.

Popieram :)

W dniu 18.07.2021 o 12:07, Zuzia napisał:

Nie rozumiem toku myślenia. Kanał dla katolików (zdecydowana większość społeczeństwa) chcesz zastąpił kanałem  dedykowanym mniejszości?

 

PS. Nie jestem fanką TV Trwam.

Jakich katolików tą propagandę nazywasz Katolikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz się co nadaje TV Trwam? Bo ja nie, jak biegam po kanałach, zawsze tam widzę jakaś mszę albo inną uroczystość.
Nie wiem też co dokładnie jest w repertuarze OUTtv i szczerze powiedziawszy nie jestem ciekawa. Pomysł wrzucenia do DVB-T, naprawdę osobliwy, protesty gwarantowane. Dlatego mogę powróżyć, ten kanał nie wejdzie do DVB-T. W stosunku do nowoczesności jaka się Wam marzy jesteśmy opóźnieni jakieś 30-50 lat. Edytowane przez Zuzia
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...