Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Marek79 napisał:

Mnie to nie uraziło :)  Tylko stwierdziłem zaistniałą sytuację.

Kiedy będą jakieś filmy o przyzwoitej godzinie ??

W dniu 30.04.2021 o 17:42, PowerTV napisał:

Dopiero zaczynamy. Na czerwiec mamy już zakontraktowanych kilka dodatkowych seriali (nawet z Hollywood), a na wrzesień to już naprawdę same blockbustery oraz szereg produkcji własnych.

Wielkie wytwórnie filmowe nie było gotowe tak szybko nam udostępnić hitowych produkcji.

Czyli tak bardziej we wrześniu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mtv napisał:

@Golbi84 Kanał TVP HD też się tak reklamuje. Według mnie lepiej jak jest po prostu Antena bez dopisku TV lub HD. Wynik ok. 2% jest wynikiem realnym i raczej Pan Michał Winnicki nie kłamie.

Byle mówili na Antena a nie Antenie. Mówią z "W Nowa TV" nie w Nowej Chodź tu akurat bez TV by brzmiało lepiej

 

Ja na razie mam kanał na 141 i tam zostaje Tele 5 mam na 15 ale Oni się bardziej starają pamiętam ich pierwszą ramówkę przy tej Antenie wyglądało jak premium, lepsze ramówki miały też Nowa TV czy WP One w MUX 1 byłyby dziś wysoko w oglądalności) Szczególnie WP takie seriale jak Most na Sundem, Orphan Black, serwisy i publicystyka . A tu jak ten wypali to tylko będzie świadczyło o poziomie widzów NTC. Myślę ze Nowa TV i WP za szybko się poddały Nowa dopiero teraz powinna pójść w serwis informacyjny. 

 

Godzinę temu, Bartosz10 napisał:

Czyli tak bardziej we wrześniu

 

Nic nie będzie te bujdy @PoweraTV przerabiane już w przypadku TVR. Z ich kanałów tylko Nuta TV i Power TV mają poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mtv napisał:

@Golbi84 Kanał TVP HD też się tak reklamuje. Według mnie lepiej jak jest po prostu Antena bez dopisku TV lub HD. Wynik ok. 2% jest wynikiem realnym i raczej Pan Michał Winnicki nie kłamie.

To chodzi o udział najchętniej oglądanej audycji w gr. 16-49 DVBT a nie udział dobowy stacji w tej grupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas rozruszać wątek :)

 

ATM po 9 latach nadawania, Antena po trzech dniach.

 

Tylko mux, 4+

 

Antena HD

1.05.2021 - 1,10%
2.05.2021 - 1,36%
3.05.2021 - 1,41%

1,30%
-----------------------------------

ATM Rozrywka

1.05.2020 - 1,50%
2.05.2020 - 1,49%
3.05.2020 - 1,07%

1,34%

  • Popieram 2
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, STARS.TV napisał:

Czas rozruszać wątek :)

 

ATM po 9 latach nadawania, Antena po trzech dniach.

 

Tylko mux, 4+

 

Antena HD

1.05.2021 - 1,10%
2.05.2021 - 1,36%
3.05.2021 - 1,41%

1,30%
-----------------------------------

ATM Rozrywka

1.05.2020 - 1,50%
2.05.2020 - 1,49%
3.05.2020 - 1,07%

1,34%

Oglądalność ATM Rozrywka - 0,6% udziału w rynku - SATKurier.pl

 

Dodam ze dopiero budowali zasięg. W Vectrze dopiero od 17 grudnia 

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej nie będzie... Skończy się na wynikach rzędu ATM. Zresztą takie porównanie debiutu stacji z wynikami stacji z 3 dni po 9 latach nadawania to jak porównanie słonia z mrówką (debiuty zawsze wypadają lepiej). Porównamy w 2030 r.

Porównajmy z 10.02.2021 r.

Edytowane przez rotalplus
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATM miał świetne wyniki na początku - bazując na powtórkach z Polsatu. W ostatnich latach jak inwestował w seriale zagraniczne i filmy europejskie... zaczął tracić. Specyfika Widza DVB-T. Narazie pozachwyca się kabaretami (bo to ne pewnie ciągną stację w górę) , czar pryśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, STARS.TV napisał:

Czepiasz się dla czepiania? :) Widać tu jedno. ATM to było jedynie blokowanie miejsca. Power nie pokazał dziś jeszcze nic konkretnego a już zrównał wynik. Jak się postara to zrobi znacznie więcej. 

Nie wydaje mi się przynajmniej profesjonalnie to wyglądało a nie film fabularny w Vectrze dzisiaj brak EPG. Program poradnikowe o wczesnych godzinach porannych jutro Cyfrowy Niezbędnik uwaga o 08:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było EPG nie byłoby takiej oglądalności. Za chwile nawet 1% nie będzie

 

Kanał z rozrywka dla ćwierćinteligentów

 

PS. Nie wiedziałem ze trzeba 3 dni by stwierdzić by inwestować w kanał na ogólnopolskim MUX1. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, rotalplus napisał:

Przeciętny widz DVB-T nie wie co to EPG. Gazeta drukowana się liczy... Wiekszość nie wie że program jest w formie cyfrowej dostępne

Zależy gdzie. Przykładowo w mojej rodzinie już niemal wszyscy oduczyli się kupowania programów gazetowych, bo codziennie sprawdzają sobie sami, co dziś puszczają w TV przy użyciu EPG. Nawet rodzice w okolicy 60-tki, tak że, no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...