Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Paweł 68 napisał:

Kanał Antena TV moim zdaniem, swoją ramówką nie spełnia wymogów koncesji, wniosek - koncesja powinna być cofnięta.

A którego punktu nie spełnia ;)

Teraz, dvbtowiec napisał:

Jesteś rzecznikiem stacji? Bo tłumaczysz wszystko :) naprawdę bądźmy poważni.

A ty czemu tak się mnie uczepiłeś. Bo mi się podoba ta stacja i mam odmienne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ty tego nie rozumiesz, że to wszystko to jest nie wypał. Jeszcze wtedy nie wiedział, że już takie coś jest w internecie. Dostał koncesje, ale musi działać dalej ostatnio czytałem, że by chciał pozyskać grupe wiekową od 16 do 59 lat. Więc od tamtej pory dużo się zmieniło.
 
Oni nie mogą sobie ot tak zmieniać charakteru stacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież od początku wiadomo, że Winnickiemu chodziło o koncesję naziemną. KRRiT jest tak naiwna że ona wierzy w filantropijność komercyjnych nadawców że zaoferują swoim Widzom program rodem z wzorcowej telewizji publicznej i to zmonetyzują - dużo kultury, edukacji, chrześcijańskich wartości itp. bzdury. To jest utopia. Ta ogólnikowość w opisie specjalizacji kanału, który otrzymuje jeszcze dobro rzadkie jakim jest koncesja naziemna daje duże pole do popisu. KRRiT dalej w to brnie a najgorzej że nie stworzyło sobie narzędzia do brutalnej weryfikacji faktów - stąd serialowa zamiast filmowej Stopklatki, "edukacyjny" WP poświęcony rzekomo nowym technologiom, czy "senioralna" Antena TV. To są wydmuszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest jakaś stacja która całkowicie spełnia wymogi koncesji. No bo każda stacja chce mieć jak najlepszą oglądalność. A koncesja kosztuje więc KRRiT raczej od tak nie zabiera koncesji więc darujcie trochę Antenie HD. Według mnie oferta jest bogata jest coś i dla seniora i młodszego widza takie jest moje zdanie.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat teraz to tyle tych nowości dał, że chyba już na zapas. I będziemy musieli czekać nie wiadomo ile na coś nowego. I pewnie bedą w kółko powtarzane te same sezony oby nie.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2021 o 20:50, dvbtowiec napisał:

Przełączałem kanały, trafiłem na "Pomoc domowa" z obciętymi czubkami głów. Makabra :)

To jest pełen „profesjonalizm” nadawcy. Nie ma co się nad tym zbytnio rozpisywać. Ten kanał jest doskonałą wizytówką nadawcy…

Edytowane przez lucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SatExpert napisał:

Dziwne, że jeszcze nikt nie napisał, że od wczoraj MnS zaczyna się pół godziny później, o 11:10. 😉

Ja pisałem na stronie 129, że "Moda na sukces" od poniedziałku  zostanie przeniesiona o pół godziny do przodu, ale tutaj taki ruch.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fan WWE Superstars zacytuj ten komentarz, a nie podajesz tylko na której stronie, żeby ktoś musiał szukać:

W dniu 14.10.2021 o 23:02, Fan WWE Superstars napisał:

No i pewnie fani "Mody na sukces" się ucieszą bo od poniedziałku zostanie przeniesiona o pół godziny do przodu.

Ciekawe czy zdąrzą nakręcić nowe zapowiedzi, bo praktycznie całkowicie zmieniła się ramówka tylko seriale zostali.

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fan WWE Superstars napisał:

Ja pisałem na stronie 129, że "Moda na sukces" od poniedziałku  zostanie przeniesiona o pół godziny do przodu, ale tutaj taki ruch.

Sorka, umknęło mi to i przez to zdziwiłem się z dwóch odcinków Świetej Wojny zamiast jednego. 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

Nie chciałem samego siebie cytować. Zresztą uznałem cytowanie tego za zbędne.Najwyraźniej mi nie uwierzyłeś na słowo jeśli musiałeś sprawdzić ;)

 

dla potwierdzenia lepiej chyba cytować dany post, a nie wskazywać gdzie on mniej więcej jest

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...