Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że ATM Rozrywka miała potencjał, ale w ostatnich miesiącach dali ciała, ale to pewnie dlatego, że wiedzieli, że nie dostaną koncesji i dlatego olali.

Oprócz Lombardów, Aukcji oraz Handlarzy są też  inne ciekawe propozycje np."Legendy opery", czy "z archiwum zwierząt" mi bardziej się podoba od poprzedniej ramówki. A po za tym właściciel wiekszość z tego  zapowiadał to czego się spodziewaliście. Potem byście mówili, że coś obiecał i nie ma. I mówiliście, że unich jesień sie skończyła a dopiero od soboty się zaczyna i dużo nowości jest ;)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest coś dla fanów gotowania "Justin Bonello: Mistrz Patelni" a nie tylko Gordon Ramsay. No jeszcze jest kilka ciekawych pozycji tylko, że rano a szkoda bo mogli by troche wymieszać te programy, ale unich raczej rano jest tego typu programy i się tego trzymają np. "Mistyczne góry" czy "Fascynujące miasta świata"

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kolis napisał:

Jedni chcą z lektorem, inni z napisami, a jeszcze inni z dubbingiem.

Włącz dowolny zagraniczny film np. na TVN, czy TVP.
Użyj na pilocie przycisków odpowiadających za ścieżki dźwiękowe i za włączenie, bądź wyłączneie napisów.
Dostaniesz do wyboru:

1. Z lektorem i z napisami
2. Z lektorem i bez napisów
3. Oryginalny dźwięk z napisami
4. Oryginalny dźwięk bez napisów.

 

Ty decydujesz pilotem które wersja Cię interesuje.. Taka subtelna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam kiedyś na TVP chciałem obejrzeć film w orginale z napisami, ale te tłumaczenie było jakieś od czapy i zrezygnowałem już wolałem z lektorem obejrzeć.

Cieszy mnie to, że na Antenie HD przestali dawać filmy bez lektora.

P.s jeszcze dwie pozycje ciekawie się zapowiadają z nowych programów "Odlotowe Parki" i "Tylko podróże".

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, dvbtowiec napisał:

Włącz dowolny zagraniczny film np. na TVN, czy TVP.
Użyj na pilocie przycisków odpowiadających za ścieżki dźwiękowe i za włączenie, bądź wyłączneie napisów.
Dostaniesz do wyboru:

1. Z lektorem i z napisami
2. Z lektorem i bez napisów
3. Oryginalny dźwięk z napisami
4. Oryginalny dźwięk bez napisów.

 

Ty decydujesz pilotem które wersja Cię interesuje.. Taka subtelna różnica.

Romantica miała do wyboru 4 ścieżki audio: polską z lektorem, dźwięki do dubbingu, węgierską i oryginalną. Do wyboru, do koloru, jak kto chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jantar napisał:

Kryterium wyboru chyba było takie, że to kapitał polski i Biuro Reklamy TVP sprzedaje czas antenowy reklamodawcom na wszystkich kanałach tego nadawcy.

BR TVP nie odsługuje wszystkich kanałów MWE - TVC i Ultra TV 4K jest obsługiwane przez tvn media

https://brtvp.pl/39428771/telewizja

https://www.tvnmedia.pl/media/tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra ramówka ANTENA HD będzie wyglądać prawie tak, jakbyśmy sobie to wymarzyli na start wiosną.

Chcemy mieć jeszcze więcej autorskich produkcji oryginalnych (szanse są w listopadzie/grudniu) oraz więcej znanych seriali fabularnych (grudzień).

 

Zapraszamy do oglądania!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PowerTV napisał:

Od jutra ramówka ANTENA HD będzie wyglądać prawie tak, jakbyśmy sobie to wymarzyli na start wiosną.

@PowerTVTo teraz proszę się zająć TVC. Macie głośnie disco polo w kanale Antena HD oraz TVC i Power TV zróbcie coś.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV czekamy aż się rozwinięcie tylko po pracawałbym na pana miejscu nad pasmem między 20:50 a 23:00 oczywiście od poniedziałku do piątku chętnie prócz kabaretu 20:50 lub 22 :00nz kawałkiem lub przed proponowałby jakiś program tak żeby rozdzielić te pasmo kabaretowe od godziny 21:50  okej w czwartki i piątki ogodzinie 20:00 proponuje jakiś film później 22:00 kabaretowy szał. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2021 o 18:53, danielpes5 napisał:

http://www.mwenetworks.pl/ --Ta witryna jest nieosiągalna

 

A kiedy będzie osiągalna ?

Już działa

ale stronka jest bardzo prosta

Edytowane przez Sentence
Zdanie rozpoczynamy wielką literą! (Art. II, pkt 6, ust. i)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że Antena HD z miesiąca na miesiąc zmienia grupą docelową teraz już 45+ chyba już telewizja dla ludzi w średnim wieku a nie seniorów ;)tvosobista1hd chodzi ci o coś takiego jak jest w niedziele, bo póki co tylko tego dnia nie ma  kabaretów wieczorem.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, PowerTV napisał:

Chcemy mieć jeszcze więcej autorskich produkcji oryginalnych (szanse są w listopadzie/grudniu) oraz więcej znanych seriali fabularnych (grudzień).

@PowerTV A ja chciałam zapytać, ile odcinków ma ten serial dokumentalny o gwiazdach opery? Mam 2-ę wielbicieli tego gatunku i zapewne z chęcią go obejrzą. I druga kwestia: proszę o odpowiedź na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już pozycji film fabularny ;) Nie ironizuj ;) A pozycji serial fabularny nigdy nie było ;)

Mają już zapowiedzi programów "Drogi śmierci" i "Na lodowym szlaku" ta pierwsza pozycja się dobrze zapowiada zaciekawiła mnie ;)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

Ja bym chciał jeszcze program o aktorach z Hollywood.

Tu by się przydał cykl wywiadów przeprowadzanych przez Jamesa Liptona "Za drzwiami Actors Studio". W poszczególnych odcinkach wystąpiły naprawdę wielkie sławy Hollywood. Lista dostępna tutaj:

http://epguides.com/InsidetheActorsStudio/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz zmienili z seniora na telewizje +45 niedługo będzie +35 ;) nie bitwy magazynowe tylko "Tajne aukcje magazynowe" i nie zwykły lombard tylko "Militarny lombard" zwykłego lombarda bym nie oglądał, ale z bronią to już co innego 😎

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...