Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Fan WWE Superstars napisał:

 

Ja już pisałem wcześniej od wczoraj ruszył nowy program motozyzacyjny "Motozom" premierowe odcinki bedą w soboty o 10:20. Więc sezon jesienny unich dopiero się zaczyna a w listopadzie pewnie rozkwitnie na dobre. A co do "Pomocy domowej" to zaspali i pewnie dlatego od nowa 1 sezon leci nie zauważyli, że się sezon skończył.

Jeszcze parę miesięcy uparcie twierdziłeś, że sezon zacznie się we wrześniu, teraz przeskoczyłeś na listopad.

Co będzie następne? Styczeń? Jeśli tak to sprecyzuj którego roku😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie się zaczął od września. Ale ja nigdy o wrześniu nie mówiłem. Może właściciel, ale potem zmienił zdanie ;) przeliczył się w oczekiwaniach myślał pewnie, że się uda a tu [beep]a bo pisał o tym jeszcze przed startem, abo zaraz po. A nie dawno w sierpniu pisał już, że na jesień bez określonego miesiącu. A następnie, że nowości bedą systematycznie wrzucać więc jesień może się wydłużyć nawet do stycznia kto wie.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2021 o 14:38, PowerTV napisał:

Kanał Antena jest już nadawany z nowego systemu emisyjnego. Powinno być mniej pasów łowickich, za to pojawią się napisy TXT lub DVB oraz ścieżka z audiodeskrypcją ;)

We wrześniu wersja SD zyska też własne logo - nie będzie transkodowana z wersji HD do SD.

a propos ciekawe czy przez tydzień (do końca września) uda im się zrealizować te obietnice 🤔

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odcinek e tam przecież nawet nie zdążyli przejść do innej akcj. Tam 10 odcinków z pokoju wychodzą.

4 godziny temu, dvbtowiec napisał:

To raczej znak tego że film nie miał napisów 🤣

Ale mogli by dawać te co mają napisy. Widze, że ci trzeba jak dziecku tłumaczyć.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może celowo tak zrobili żeby sprawdzić czy ktoś ogląda jakby nikt nie zauważył to by lecieli dalej co 10 co 20 żeby wyczerpać hehe. Jak kiedyś dali dwa razy ten sam odcinek też pewnie sprawdzali czy ktoś ogląda.

Mi akurat umkneło uwadze bo leciało, ale robiłem co innego i nie zwróciłem uwage. Zresztą już w Santa Barbara akcja szybciej się toczy niż tam.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te tłumaczenia wpadek i działania kanału pisane przez tego fanboya to naprawdę nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać. Skomentuję to cytatem ze Szpitala na peryferiach: "Gdyby głupota miała skrzydła...". Przecież te tłumaczenia to iście karkołomne wygibasy "inteligencji inaczej"... Wszystko absolutnie wytłumaczone na plus, kanał super hiper, a my czepiamy się bez powodu... Ciekawe, ile mu płacą... Byłam optymistką, dałam Antenie szansę, ale nie jestem ani ślepa, ani głupia - widzę, co wyprawiają i jak nas, widzów, traktują.

  • Popieram 3
  • Dzięki 1
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Poziom Twoich tłumaczeń każdej sytuacji na tym kanale sięga zenitu.

Na logikę, kupujesz serial, po to żeby nie emitować tego na co wydałeś pieniądze i nie zarobić na reklamie? 

Sorry Winetou, ale jakby zarabiał na siebie ten serial to by nie został przeniesiony na tą godzine. Zdarzało się, że zakupione seriali wogóle zdejmowali z anteny ze względu na słabą oglądalność. 

Zresztą "Święta Wojna" miała lepszą oglądalność więc sobie sam odpowiedz.

8 godzin temu, Kirk napisał:

. Poza tym najpierw to by musieli taki program własny wyprodukować, żeby go emitować.

Mają przecież własne produkcje motozom czy Cyfrowy niezbędnik.

6 godzin temu, Jantar napisał:

Ciekawe, ile mu płacą...

Sorry, ale to nie ja jestem odpowiedzialny za wasze niezadowolenie. Wiec wasze ataki personalne na moją osobe nie na miejscu. Jakby każdy miał takie same zdanie to nie było by dyskusji. I, że ktoś próbuje być obiektywny i nie idzie za resztą, bo to nie na tym polega żeby zajechać nową stacje. I to nie znaczy od razy, że jest jakims fanboyem tylko dla tego, że nie idzie za resztą hejtu. Co by to dało jakbym zaczął wam przytakiwać i mówił tak macie racje.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

Mają przecież własne produkcje motozom czy Cyfrowy niezbędnik.

Tylko ile oni tego produkują, po jednym nowym odcinku na tydzień? A "Moda na sukces" jest obecnie emitowana 10 razy w tygodniu. Więc samymi programami własnymi by tego nie wypełnili.

 

I tak przy okazji - generalnie jak ktoś wyraża swoje zdanie o stacji, to to nie jest obiektywne, bo opinia nie jest obiektywna, tylko subiektywna i nie ma nic w tym złego. A że większość tu wypowiadających się jest krytyczna wobec Anteny TV, no to jednak też o czymś świadczy, dokładniej o tym, że nie jest to telewizja, która spełnia oczekiwania wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...