Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy bedą nowości filmowe i czy będzie jakieś pasmo filmowe np. w piątki i soboty od 20:00  lub troche później ?

 

I czy bedą filmy z duetem Bud Spencer & Terence Hill bo ten duet został zapomniany przez Polską telewizje i nie dają znimi filmów w żadnej telewizji.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest "Moda na sukces", "Święta wojna", "Pomoc domowa".... Gdyby skrócono 3+2 godzinne pasma Kabaretów to i na więcej filmów i seriali by się miejsce znalazło. Wystarczyły by 2 godziny Kabaretów dziennie po godzinie. Pozostało by 1,5 - 2 godzin na film i 1 godzina na inny rodzaj rozrywki np jakąś muzykę "pod nogę" dla Seniorów. Wystarczy że inne kanały są przesycone kabaretami, po co powielać coś co już niektórym wychodzi... z lodówki.
 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV a może dacie troszkę mniej kabaretów i Dobrym Pomysłem było by z godzinkę Ekstra Klasyki znanej z Power TV



 

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ShortPress napisał:

Gdyby skrócono 3+2 godzinne pasma Kabaretów to i na więcej filmów i seriali by się miejsce znalazło.

Ale słupki nadawcy pokazują że kabarety mają najlepszą oglądalność, a te powtórkowe seriale i filmy zapewne mizerną, dlatego żadnych zmian nie będzie i ten kanał będzie ramówką kabaretową oczywiście dla seniorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2021 o 17:54, Pawop napisał:

Gdzie te filmy i seriale, co miały być od września? emoji38.png

No właśnie. Niektórzy tutaj na "Czarnobyl" liczyli. emoji38.png

 

29 minut temu, Pawop napisał:

Twoja ekscytacja tym marnym kanałem jest co najmniej dziwna

Zdecydowanie "lubię to" emoji38.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłeś oglądać tego serialu jak mnie nie było na świecie, bo jeszcze wtedy tego serialu nie było chyba, że masz ma myśli polski serial "Wojna domowa" to by się zgadzało.

To była ironia z mojej strony wy możecie to ja też. Bo ja pisałem o serialu a wy piszecie, że się stacją podniecam.  

Mi się podobają seriale które emituje stacja na początku miałem tylko do oglądania "Tata, a Marcin powiedział" następnie "Święta Wojna". A od września będe mógł jeszcze oglądać "Pomoc domową". Zerkam też czasami na "Mode na sukces". 

Mają też ciekawe programy dokumentalne.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...