Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to przesadzili z tymi cenami....Dodali TV4 który dostępny z naziemnej oraz Kino Polska -przeciętny kanał filmowy i życzą sobie 20 PLN przy doładowaniu co miesiąc.Życzę szczęścia ale ta Telewizja na Kartę już tak mocno nie będzie się rozwijać..Praktycznie za te same pieniądze masz 10 m-cy Podstawowego (21,45)z Cyfry+ przy umowie 13 na m-cy np. przy promocjach świątecznych czy noworocznych i dekoder SD był free.Oczywiście zawartości Podstawowego z C+ nijak nie można porównywać.Ale jak dla mnie drożyzna.I jeszcze te obostrzenie odnośnie bezpłatnych kanałów.Pakiet Mini z CP przy tym naprawdę staję sie bardzo atrakycjny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacąc z góry za dwa lata nadal wychodzi 10zł/mies. A tak w ogóle to aż tak nie narzekaj, w tym roku mają dołączyć jeszcze dwa kanały, prawdopodobnie nowy kanał TVN, nad którymi Grupa ITI już pracuje oraz dodatkowo jeszcze jeden, na razie nikomu nie znany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przesadzili z tymi cenami....Dodali TV4 który dostępny z naziemnej oraz Kino Polska -przeciętny kanał filmowy i życzą sobie 20 PLN przy doładowaniu co miesiąc.Życzę szczęścia ale ta Telewizja na Kartę już tak mocno nie będzie się rozwijać..Praktycznie za te same pieniądze masz 10 m-cy Podstawowego (21,45)z Cyfry+ przy umowie 13 na m-cy np. przy promocjach świątecznych czy noworocznych i dekoder SD był free.Oczywiście zawartości Podstawowego z C+ nijak nie można porównywać.

No pewnie, że nie można porównać, bo w cenie 20 zł w Cyfra + to jest pakiet powitalny :)

A w nim brak : Kino Polska, TVN24, TVN Style, TVN Meteo...

To wszystko jest w TnK ;)

 

Poza tym nie można porównać ofertę promocyjną z jednego pakietu i normalną z drugiego.

Jeśli przedstawiasz ofertę promocyjną Cyfra+, to rzetelniej będzie jeśli porównasz to z promocją TnK, czyli opłatą na rok, czy na dwa lata z góry. Tu mamy cały czas 10 zł na miesiąc. Jakby nie patrzeć, to póki co to jest najlepsza oferta na rynku.

Coś zaś się tyczy rozwoju, to każdy sprzedawca, dotyczy to też operatora sieci komórkowych, banków itp. nastawiony jest najpierw na złapanie klienta, a potem gdy go już ma, podniesieniu ceny przy zwiększeniu oferty. TnK chyba już uznał, że ten pierwszy etap ma już za sobą. Chyba planował złapać tyle klientów, ile zamierzał. Teraz będzie podwyższanie ceny i zwiększenie eferty. W 2016 może nastąpi połączenie z eNką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam że z Nką się nie połączy ale pozostanie jako Telewizja na Kartę z możliwością kupowania kanałów z Nki

 

jeśli porównujemy TnK z ofertami abonamentowymi to liczmy 13zł/msc, wygląda na to że ITI powoli zaczyna akcję zniechęcania tych którzy lubią płacić za 1 miesiąc, bo płacąc za dwa lata z góry płacimy tyle co za rok płacąc co miesiąc. To logiczne, mniejsza wpłata to mniejszy ale pewniejszy zysk dla firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny zjadacz chleba preferuje raczej płacić co miesiąc niż od razu 240 PLN.A Cyfre bierzesz w ramach promocji na 13 miesięcy i jak będziesz uważny to co roku będziesz miał promocję.Za chwilę wprowadzą doładowanie 480 PLN - na 4 cztery lata i wszyscy będą wołać:przecież to tylko 10 PLN na miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny zjadacz chleba preferuje raczej płacić co miesiąc niż od razu 240 PLN.Cyfre bierzesz w ramach promocji na 13 miesięcy i jak będziesz uważny to co roku będziesz miał promocję.

Przeciętny obywatel to ma dosyć umów i promocji, które trzymają go w kleszczach stałych wydatków. Wykorzystując te właśnie preferencje TnK weszła na rynek ze swoją ofertą. Jak widać z sukcesem. Co zaś się tyczy wydatków rocznych czy miesięcznych to preferencje klientów są podzielone, a wszystko uzależnione jest od ceny. Nie można jednoznacznie stwierdzić, że przeciętny zjadacz chleba preferuje raczej płacić co miesiąc, bo jeśli oferta roczna jest atrakcyjna to płaci na rok. Różne sondy posiadaczy TnK wskazują, iż dominują tutaj dwie grupy użytkowników. Ci który w ogóle nie płacą i cieszą się z TVP1,TVP2,TVN, TV7 i właśnie ci którzy płaca na rok z góry.

Za chwilę wprowadzą doładowanie 480 PLN - na 4 cztery lata i wszyscy będą wołać:przecież to tylko 10 PLN na miesiąc...

Nie popadajmy w skrajność. Na razie jest 240 zł na dwa lata lub 156 zł na rok z możliwością wpłaty 120 zł jeszcze w tym miesiącu. Ja, choć jestem w połowie ważności karty chętnie z tej oferty skorzystam. 120 zł wyłożę teraz i będę miał spokój przez 1.5 roku, mając gdzieś umowy i podejrzane promocje.

A cyfra działa na mnie odstraszająco. Pamiętam, że bardzo zależało mi na Kino Polska. Byłem gotów płacić nawet pakiet podstawowy. Poszedłem do punktu i mówię, chcę wziąć Cyfrę na miesiąc lub dwa, zapłacić pełną stawkę by przejrzeć ofertę. - nie da rady odpowiedział sprzedawca. Umowę na ponad rok kazał podpisać.. sprzęt dawał (tylko po co, skoro nie jest mi to potrzebne?). Na szczęście TnK dała mi Kino Polska. Ale nie w tym rzecz. Chodzi mi o to, że umowy i promocje generalnie klientów odstraszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie za te same pieniądze masz 10 m-cy Podstawowego (21,45)z Cyfry+ przy umowie 13 na m-cy np. przy promocjach świątecznych czy noworocznych i dekoder SD był free.Oczywiście zawartości Podstawowego z C+ nijak nie można porównywać.Ale jak dla mnie drożyzna.I jeszcze te obostrzenie odnośnie bezpłatnych kanałów.Pakiet Mini z CP przy tym naprawdę staję sie bardzo atrakycjny...

 

Mam podobne spostrzeżenia:

- Pakiet Mini w CP zyskał na atrakcyjności

- Jeśli planujemy płacić rzadziej niż raz na 1-2lata to bardziej opłaca się poczekać na: C+ Podstawowy -50%

- Warto aktywować TNK przed 1.04.2010 dla darmowych TVP1, TVP2, TVN, TVN7 a nie "1,7zł/mies"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pakiet Mini w CP zyskał na atrakcyjności

Jednak najwięcej tutaj zależy od preferencji użytkownika, czyli tego jakie kanały chce oglądać. Pakiet Mini w CP nie ma TVN24, TVN Meteo, kiepskiej jakości TVP, a o Kino Polska nie wspomnę. Tak wiec choćby kosztował 1 zł to ja bym tego badziewia bym nie brał, ale pewnie jest ktoś, dla którego te kanały nic nie znaczą. Tym sposobem wchodzimy tutaj w sferę preferencji, gustu użytkownika... a o gustach... De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli bierzemy pod uwagę opłatę za TNK co miesiąc, to wydaje mi się, że teraz TNK trzeba porównywać nie do Pakietu Mini, ale do Pakietu Mini Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TnK jest nadal najatrakcyjniejsza platforma, ale troche przesadzili , mogli podnieść cene ok 1-2 zł max / m-c. Ja mam TnK tylko i wyłacznie dla jednego programu NSport. Pozostałe sportowe z TVPSport włącznie mam w C+ (dzieki przedświatecznej promocji ), oraz sporadycznie jeżeli są wazne imprez polsatowski sport z modułu pre-paid z maxymallnym doładowaniem na 1 m-c, bo na więcej jest bardzo drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już wolę N.Płacę 48 PLN i mam wszystkie HD oraz całą rzeszę innych kanałów.To tylko 28 PLN więcej gdybym płacił TNK co miesiąc ale mam (prawie) pełną ofertę.

To dobra oferta, ale kanałów eN nie można sobie nagrywać, w sensie mieć i odłożyć oryginalny zgrany plik HD lub SD na półkę. Dla mnie ten fakt całkowicie dyskwalifikuje tą ofertę, ale dla innych może to nie mieć żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo w TnK jest jeszcze niebezpieczne to, że jak "zdechnie" dekoder, po opłacie na dwadzieścia cztery miesiące, to może być bardzo bolesne. Oj! Będzie bolało :P

Można też dostać TechniSata CD e który wyłącza się 10-11 minut bo takie są wymagania ekologów i naczekasz się na polsat z naziemnej zanim się wyłączy.Ech zawsze mówiłem że tanio nie znaczy dobrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo w TnK jest jeszcze niebezpieczne to, że jak "zdechnie" dekoder, po opłacie na dwadzieścia cztery miesiące, to może być bardzo bolesne. Oj! Będzie bolało :P

 

Mamy gwarancję na 24 miesiące i całą szafę fergusonów na podmianę ;) Cyfra czy TnK może sobie zdychać. Najgorzej to jak w Polsacie tuner zdechnie :/

Ale słusznie stwierdziliście, że niektórzy nie mogą wyłożyć 240zł na raz. 72zł na 6 miesięcy to jeszcze przejdzie ale 96zł czyli prawie 100zł na raz to troszkę dużo dla docelowego klienta TnK.

 

Technisaty CD to żart jest ze strony TnK, X10 były lepsze, moim zdaniem oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w opłacie 240zł na 24 miesiące problemu nie stanowi kwota 240zł ale okres 24 miesięcy.

Do tej pory opłacałem TnK na 6 miesięcy (12zł/m-c), czekałem aż kanały wygasną, następnie podejmowałem decyzję opłacać dalej czy nie. Zwykle decydowałem się na opłacenie.

Teraz (od kwietnia) nawet opłacając kartę na rok wyjdzie mnie drożej niż do tej pory (13zł/m-c), a o opłacie na 6 miesięcy nie wspominając (16zł/m-c). Teraz ze względów ekonomicznych nie kalkuluje się opłata na okres inny niż 2 lata - ta różnica jest za duża!, czuję się zmuszany do opłacenia karty na 2 lata. I chociaż wolę opłacić jednorazowo więcej aby mieć taniej w przeliczeniu na 1 miesiąc, to gdzie się podziała ta zaleta TnK jaką była swoboda w podejmowaniu decyzji? Mocno p[beep]sła. A doładowanie na 4 lata (które proponuje @markar) byłoby już sprzeczne z ideą filozofii "na kartę".

Na obronę TnK: jednak nadal uważam, że TnK jest najlepszą ofertą na rynku. TnK traktuję jako dodatek do programów FTA z całej orbity a nie jako ofertę podstawową, i zapewne nigdy bym się TnK nie zainteresował gdyby nie fakt, że nie trzeba spisywać cyrografu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla osób które traktują TnK jako dodatkową ofertę do TV w kuchni czy jadalni wydać 240zł to nie problem, jednak są osoby używające TnK jako oferty podstawowej (emeryci, bezrobotni) jakby TnK dorzuciło Polsat to byliby w 7 niebie ale wydanie 240zł dla nich to naprawdę spory wydatek i to troszkę kłóci się z ideą TnK - telewizji przeznaczonej dla osób które z jakichś powodów nie mogą płacić co miesiąc abonamentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla osób które traktują TnK jako dodatkową ofertę do TV w kuchni czy jadalni wydać 240zł to nie problem, jednak są osoby używające TnK jako oferty podstawowej (emeryci, bezrobotni)

Emerycie i bezrobotni z racji większej ilości wolnego czasu, to chyba potrzebują szerszej oferty programowej, nie prawdaż?

Tak wiec oferta TnK może okazać się dla nich zbyt uboga...

Do grupy dla których TnK dolicz jeszcze tych, dla których oferta programowa jest po prostu idealna. Ja się np. do nich zaliczam. Oferta TnK to programy wręcz szyte na miarę jak raz dla mnie. Nie mam żadnego uczucia niedosytu. Dlatego wydatek 240 zł to dla mnie nie problem, no ale akurat opłaciłem na rok z góry jeszcze po starej cenie 120 zł. Brak mi tylko kanału TVP HD, ale tego nie oferuje żadna platforma (chodzi mi o pełny dostęp wraz z nagrywaniem w sensie 'mieć') więc i tak nic nie zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...