Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale KRRiT już zajęła stanowisko w tej sprawie i wezwali tylko Cyfrowy Dom do uzupełnienia oferty. Widać, że obowiązujące ustawy w Polsce można łamać bezkarnie.

 

Str. 23, cyt: Ustawodawca nałożył na Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji obowiązek oceny realizacji obowiązku transmisji obowiązkowej określonej w art. 43. ust. 1 nie dając narzędzi do realizacji tego obowiązku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Cyfrowy Dom śmieje się nam w twarz, albo ten tekst,

 

str. 25

 

cyt. "KRRiT znając problem postanowiła nie reagować zbyt restrykcyjnie wobec operatorów w początkowym okresie funkcjonowania nowych przepisów must-‐carry. Ogranicza się do pouczenia i uzyskania deklaracji terminu dostosowania oferty do wymogów ustawy".

 

Jak nic nie mogą to od czego są? Od brania kupy kasy za nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ten zapis cyt. " W sprawie problemów z usługą „telewizja na kartę” oferowanej przez Spółkę Cyfrowy Dom Sp.

z o.o., Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wszczęła procedurę mającą na celu wyjaśnienie zaistniałej

sytuacji. Cyfrowy Dom Sp. z o.o. jest spółką ITI Neovision Sp. z o.o. ITI Neovision Sp. z o.o. poinformowała 14 grudnia 2011 r. o podjęciu dodatkowych „działań mających na celu zapewnienie

realizacji obowiązków wynikających z art. 43. ust. 1 ustawy o radiofonii i telewizji...”, „Spółka zwróciła się do nadawców rozpowszechniających programy wskazane w art. 43. ust. 1 ustawy o

radiofonii i telewizji z prośbą o udostępnienie tych 16 programów w ten sposób, aby mieli do nich dostęp abonenci ITI Neovision i użytkownicy ofert Spółki z Grupy ITI Neovision– Cyfrowego Domu

Sp. z o.o.”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito. „Spółka zwróciła się do nadawców rozpowszechniających programy wskazane w art. 43. ust. 1 ustawy o

radiofonii i telewizji z prośbą o udostępnienie tych 16 programów w ten sposób, aby mieli do nich dostęp abonenci ITI Neovision i użytkownicy ofert Spółki z Grupy ITI Neovision– Cyfrowego Domu

Sp. z o.o.”. I co oni zrobili w tym kierunku :lol2::lol2::lol2: . NIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito. „Spółka zwróciła się do nadawców rozpowszechniających programy wskazane w art. 43. ust. 1 ustawy o

radiofonii i telewizji z prośbą o udostępnienie tych 16 programów w ten sposób, aby mieli do nich dostęp abonenci ITI Neovision i użytkownicy ofert Spółki z Grupy ITI Neovision– Cyfrowego Domu

Sp. z o.o.”. I co oni zrobili w tym kierunku :lol2::lol2::lol2: . NIC

 

Powinna KRRiT wysłać im jeszcze kwiaty i kopertę stojącą, to może dodadzą kanały za free, a jak koperta będzie się chwiała, to klienci mogą sobie pomarzyć. Niech żyje "Dura lex, sed lex".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doładowałam w punkcie sprzedaży enki tam jest bez opłat ledwo doszłąm do domu i już był komplet programów

mała ciekawostka - doładowałam 30.01 za 20 zł a programy wyłączyli dopiero wczoraj ,zdaję się że 1/3 miesiąca była za free :D

Jak podał nawet "SAT Kurier " użytkowników tnk sd jest 266 tyś czyli ponad 3 razy więcej niż użytkowników HD jak widać pomysł ułatwionej migracji z sd do hd nie wypalił coraz trudniej o jelenia .Nie zlikwidują tnk sd to jednak dochodowy interes nawet przypuszczam ,że oferta zostanie przedłużona po 2016r możliwe że na innych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posłałem przelew za 35 zł dnia 1 .03 ( niestety nie doładowałem w terminie miałem do 26.02)

i dopiero kanały zaświeciły mi 5.03 wieczorem , kiedyś doładowałem w ostatnim dniu "ważności " i poszło po kilku godzinach ( nawet kanałów nie zablokowali ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...