Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoją kartę aktywowałem 07.10.2008r. W uprawnieniach mam że karta ma uprawnienia od 01.10.2008r. do 31.10.2008r. co jest grane? Ktoś to potrafi wyjaśnić? Próbowałem dowiedzieć się czegoś na infolini TNK ale tam telefon odebrała kobieta idiotka swoją gadkę zaczęła od tego, że musi włączyć program. Co ona tam kur......wa robi siedzi i gra w pasjansa. Nic mi nie pomogła zmarnowałem tylko kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uprawnieniach mam że karta ma uprawnienia od 01.10.2008r. do 31.10.2008r. co jest grane? Ktoś to potrafi wyjaśnić?

 

W Conax co miesiąc są wysyłane nowe uprawnienia na kartę, więc tak to wygląda. W nocy z 31 października/1 listopada uprawnienia zmienią się na 1.11.2008r. - 30.11.2008r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamę TNK widziałem na TVN24 w czasie szkła kontaktowego.

I jeszcze na jakimś kanale mi przemknęła ale nie pamiętam co to było ....

 

mówiono też w TVN24 o wyłączeniu TVN w analogu naziemnym w grudniu - podając jako alternatywę TNK,

ta informacja jest też w serwisie internetowym TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na wsi jakies 3dni temu i co zauważyłem na blisko 100domach pojawily sie anteny satelitarne z konwerterami minimum twin i poznikały anteny naziemne z kilkunastu domow na ktorych wcześniej wisialy:)Pytając ludzi uslyszałem takie zdania:''Panie słyszał pan o TNK?? jak nie to panu powiem za 10zł masz pan to co najwazniejsze bajki dla dzieci sport i tvp paczke w ładnej jakości daj pan se spokój z antenami naziemnymi..''''Panie kupiłem tnk 2SZTUKI dekodery i nie narzekam obraz miodek a nie to co analogowo obraz czesto nie nadający sie do oglądania ,ta oferta jest strzałem w 10''--->>>.

Jeśli to nie tajemnica to co to za wieś? :D Poznikały anteny naziemne i ludziska nie tęsknią za lokalną kroniką czy Polsatem? A przecież Polsat jest mocny na wsiach i małych miasteczkach. :D To musiała być dosyć bogata wieś że ludzie tak wysupłali po 200 zł + kilkadziesiąt na montaż. A lokalny montażysta to jest chyba w 7 niebie :D

U mnie na wsi, ok 1000 ludziów, tnk nie stwierdzono. Pobliskie miasteczko, ok. 10000 ludziów, tnk nie stwierdzono. :D Zapytałem w sklepie czy mają tnk - Tak, uniwersalny za 170 zł a premierowy 460. :lol: Był to sklep ze sprzętem AGD/RTV/Sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę,kupilem tnk wszystko jest ok ,tuner ma czułą głowicę bo z eurobirda odbieram te programy, które na skaymax100 nie szły, alejest problem z odbiorem Ebs z syriusza. po przeskanowaniu satelity nie wyłapało tych kamałów a przy ręcznym szukaniu tuner zawiesza się. Czy ktoś z was mógłby sprawdzić to u siebie? P.S. 12245 V 27500 3/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...