Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto zamknął wątek o tunerach ? :/

Właśnie dołączyły nowe: stare, poczciwe Pionki :brawo:

https://satkurier.pl/news/43243/karta-tn ... atach.html

Swoją drogą ciekawe ile jeszcze się da z nich wyciągnąc? Już wszystko potrafią z wyjątkiem HD :brawo:

Wie ktoś gdzie kupić taki czytnik albo skąd wgrać wsad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem na ich stronie http://www.telewizjanakarte.pl/bottom_menu_nota_prawna.html

Cyfrowy Dom Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmiany liczby

i rodzaju programów udostępnianych z ważnych przyczyn prawnych, ekonomicznych,

technicznych lub organizacyjnych niezależnie od Cyfrowego Domu Sp. z o.o.

Za ważne przyczyny uznaje się utratę uprawnień do udostępniania programów

przez Cyfrowy Dom Sp. z o.o., zaprzestanie nadawania przez dostawcę kanału,

zmianę satelity, niedostateczną jakość techniczną programu uniemożliwiającą

jego prawidłowe udostępniania, jak również zobowiązanie do określonych działań

w związku z decyzją właściwego ogranu władzy publicznej lub administracyjnej

lub orzeczenia sądu.

 

Niektóre programy udostępniane są przez nadawców niezależnych od Cyfrowy Dom Sp. z o.o.

(programy powszechnie dostępne, ang. "Free ro Air"). Cyfrowy Dom Sp. z o.o. zapewnia dostęp

do poszczególnych programów, o ile dostępność do nich nie jest ograniczona z przyczyn,

na które Cyfrowy Dom p z o.o. nie ma wpływu.

Czyli może się okazać że, bardzo skrajny scenariusz :D, 2 stycznia, akurat na dzień przed upływem pierwszych darmowych trzech miesięcy, zostają zmienione zasady. W związku z niskimi zbiorami trzciny cukrowej na Kubie, efektem El Ninio czy inna ważną przyczyną prawną, ekonomiczną, techniczną czy organizacyjną nie ma darmowych programów. Ale wychodząc na przeciw można na kartach tnk wykupić pakiety z platformy n :D

 

Teoretycznie kupując tnk nic nie tracimy ale czy ta oferta nie trąci czymś w rodzaju dumpingu?

 

Aha, zaciekawił mnie zapis - ... niedostateczną jakość techniczną programu uniemożliwiającą

jego prawidłowe udostępniania .... Wiecie jak podczas ostatnich IO władze chińskie tłumaczyły zablokowanie niektórych stron internetowych? Niemal identycznie :D

 

P.S. Na ww. jest literówka (nie jedna) - ogranu władzy publicznej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakie kanały możemy liczyć w przyszłości w Tnk:?: Chyba coś dodadzą ...Za taką cenę to powinno być ich więcej.
Oferta i tak jest bardzo dobra za niską cenę, a dołączanie nowych kanałów może spowodować konieczność podwyższenia "doładowania". Jeżeli już chodzi o nowe kanały, to można się spodziewać jedynie TVN Warszawa. Na więcej raczej nie ma co liczyć... Myślę, że i tak na aktualną ofertę nie ma co narzekać. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie HOLLEX-u jest jeszcze fajniejsza informacja :smile:

 

Cytuję: "w opłaconym pakiecie zawartych jest ponad 20 kanałów polskojęzycznych zwykle kodowanych, czyli i niedostępnych w odbiorze naziemnym lub satelitarnym bez opłat".

 

Jako ilustrację powyższego zamieszczono zbiór logo 14 kanałów. Ponadto wśród tych 14 kanałów znajdują się 4 kanały nadające naziemnie w przekazie niekodowanym analogowo oraz w niektórych częściach Polski także w ramach testów cyfrowo tj. TVP1,TVP2, TVP INFO, TVN oraz 2 kanały tj. TVP SPORT i TVN SIEDEM - dostępne w testowym, cyfrowym przekazie niekodowanym np. w Warszawie.

 

http://www.szorcik.pl/1ug

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj próbowałem dowiedzieć się ile kosztuje na m-c tnk i wyszło coś takiego:

 

tunerek 199 zł + karta (49 zł za 3 m-ce) + doładowanie na 1 rok (120zł) czyli koszt całkowity 368 zł za 15 m-cy odbioru, więc

wychodzi za m-c nieco ponad 24,5 zł w ofercie za 14 kanałów !

 

ciekawa oferta jak dla mnie :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj próbowałem dowiedzieć się ile kosztuje na m-c tnk...

moje obliczenia też są ciekawe, tuner wziąłem daaawno temu dla FTA, potem skusiłem się na pakiet startowy C+, miało być na rok a przeleciało już dwa latka i było by więcej gdyby nie ta zmiana karty, ale może i wyszło na dobre bo:

 

15 x 29 zł = 435 zł za Cyfrę

12 x 10zł + 49zł = 169 zł za TNK

 

czyli zaoszczędzę 266 przy podobnej zawartości pakietu. Jedyny minus to że narazie spliter nie działa mi z kartą TNK więc niektóre kanały będą tylko na jednym telewizorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 x 29 zł = 435 zł za Cyfrę

12 x 10zł + 49zł = 169 zł za TNK

 

czyli zaoszczędzę 266 przy podobnej zawartości pakietu. Jedyny minus to że narazie spliter nie działa mi z kartą TNK więc niektóre kanały będą tylko na jednym telewizorze.

Z wyliczeń wnioskuję żeś humanista a nie umysł ścisły :D Porównujesz 15 do 12 miesięcy, pakiet startowy do tnk. Powinno się porównać raczej pakiet powitalny.

Powitalny+ 18 miesięcy = 246,96 (9 miesięcy 9,50zł + 9 miesięcy 19zł)

tnk 18 miesięcy = 217 (3 miesiące 49zł + 12 miesięcy 10 zł + 3 miesiące 48 zł)

 

Oferta bardzo zbliżona. W Cyfrze+ brak kanałów sportowych ale za to są Ale Kino i Planete.

 

P.S. Chyba wszystko dobrze policzyłem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno oferta bardzo ciekawa,wszystkie kanały tvp i tvn do tego bajkowy disney,wielkim plusem na pewno oferta sportowa i obecność tvp sport a przede wszystkim nsportu z LM głównie,ogólnie szkoda że n-ka nie ma kanałów CP bo gdyby je miala to pewnie i w TNK byłoby a wtedy powiem szczerze oferta rewelacyjna,

tak swoją drogą to można było iść taką drogą na platforme N:pakiet TNK + kanały premium i HD,VOD,myślę że produkt ITI cieszyłby się wtedy większą pomuplarnością,

a jeszcze do TNK to mogliby by stworzyć tuner HD i kilku złotową podwyżkę(powiedzmy 16 zeta jak bierze się na rok) np. kanały HD;NSPORT HD,TVP HD i TVN HD czyli to co jest teraz SD,ale to fikcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna odpowiedz w kwestii "tak" czy "nie" by mi tez wystarczyla. Ale dziekuje.

 

Niestety jak juz wyzej napisalem nie mam momentalnie mozliwosci zakupu takiej karty, wiec nie moge zprawdzic. A juz w przeszlosci dosc razy sie zawiodlem (szczegolnie z telefonia komorkowa) kiedy mi opowiadano ze bez abonamentu, a przy zakupie bylo wielkie podpisywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 x 29 zł = 435 zł za Cyfrę

12 x 10zł + 49zł = 169 zł za TNK

 

czyli zaoszczędzę 266 przy podobnej zawartości pakietu. Jedyny minus to że narazie spliter nie działa mi z kartą TNK więc niektóre kanały będą tylko na jednym telewizorze.

Z wyliczeń wnioskuję żeś humanista a nie umysł ścisły :D Porównujesz 15 do 12 miesięcy, pakiet startowy do tnk. Powinno się porównać raczej pakiet powitalny.

Powitalny+ 18 miesięcy = 246,96 (9 miesięcy 9,50zł + 9 miesięcy 19zł)

tnk 18 miesięcy = 217 (3 miesiące 49zł + 12 miesięcy 10 zł + 3 miesiące 48 zł)

 

Oferta bardzo zbliżona. W Cyfrze+ brak kanałów sportowych ale za to są Ale Kino i Planete.

 

P.S. Chyba wszystko dobrze policzyłem? :)

 

Matematykiem raczej nie jestem ale chyba policzyłem dobrze, tyle że dla swojej konkretnej sytuacji. Na umowie z Cyfrą mam wyraźnie napisane "STARTOWY" a 12 miesięcy plus 3 miesiące wliczone w cenę karty TNK za 49 zł daje chyba razem 15. Kanały tematyczne typu sportowego, filmowego itp pominąłem ale oszczędzone 266 zł można przeznaczyć na premiery kinowe, płyty z filmami i bilety na mecze. Zresztą gdybym miał jeszcze doliczyć opcję "discovery" którą miałem to obliczenia są tylko ciekwsze:

 

15 x 37zł (29+8) = 555 zł ( 555 - 169 = 386 zł zaozczędzone na książki, filmy naukowe na DVD i prenumeratę np. Świata Nauki :shock: )

 

ps. A do tzw "powitalnego" nie trzeba jeszcze doliczyć raty za wynajem dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ed bez problemu tylko pamietaj TNK aktywowac w PL bo znajomy probował z Niemiec i nicht...:(nie mogł via net bo mu odrzucało sesje:(

 

A to karta musi juz byc w dekoderze zeby ja zaktywowac, czy tez mozliwe ze najpierw zaktywuje telefonicznie a potem wloze do dekodera. Bo niestety w Polsce nie mam dekodera a nie mam zamiaru brac swojego ze soba. :roll:

 

@kemi:

 

Wszystko w porzadku. :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...